Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją od 25.01.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 7 punktów
  Ty chłopie rozumu nie masz za grosz. Pisałam Ci kilka razy, żebyś ogarnął poradnik, ale jak widać Ty masz dalej wyjebane. Tym samym zakończysz karierę na naszej sieci. Jak słusznie zauważył @Patriotyzm to Choroba, ban na serwerze z powodem "aktywny" został nałożony po ponad 2h od wrzucenia ssów i ponad godzinie od rzekomego sprawdzenia ich przez admina. Przejrzałam demo i nie widzę na nim nic, co by wskazywało na nieczystą grę. Widzę za to, jak Mily wchodzi na spec tylko i wyłącznie, żeby zrobić screeny. Czyli w swoim stylu - dostaję baty, walę ssy. Bana zdejmuję, dość tych wygłupów. @PijanyBobr przepraszam, że tyle czekałeś. Widziałam temat, brakło mi wczoraj czasu, żeby mu się przyjrzeć. Ps. Nie dał ub, bo nie nałożył poprawnie bana - jemu jest ciężko nawet tak banalną rzecz ogarnąć.
 2. 5 punktów
  Dobry temat, nawet się trochę pośmiałem. Tylko do działu z humorem trafić powinien. Nic mi na ten temat nie wiadomo, ale z tego co przeczytałem tutaj to Tarantino napisał sobie zasady i wymagania a my tylko mieliśmy pod nie zorganizować turniej. Sam Quentin by tego lepiej nie wymyślił.
 3. 5 punktów
  Siemanko,temat skierowany do graczy COD. Pisząc wprost dla tych którzy nie mają pojęcia o bindowaniu klawiszy jest to bardzo pomocna sprawa. Polecam wkleić w konsolę teksty poniżej. Na COD gra się szybko,często nie masz czasu wpisać /perk i już dostajesz kosę od Tropka na 90 lvl. bind "F1" "say /perk" bind "F2" "say /drop" bind "v" "say /sklep" bind "F3" "say /klasa" Tylko parę przykładów a ułatwia grę lepiej niż Obstrukcja. Piona
 4. 5 punktów
  Po raz ostatni nie. Brak mózgu wyklucza dożywotnio. Dodatkowo kolega odpocznie na tydzień od forum.
 5. 5 punktów
  Ostatecznie lepiej, jeśli mężczyzna dłubie przy samochodzie niż przy innych kobietach.
 6. 4 punkty
  @hans od początku napisałem, że nie ma takiej opcji aby usunąć dd2 (zmniejszyłoby to frekwencję na serwerze). Dlatego jednak nie będziemy zmieniać jak na razie map na Classicu. Widzę, że ile osób tyle propozycji map jak i samego sposobu dodania ich. Niektórzy nawet od razu mapcykl ffa proponują z 10 mapami albo inne kombinacje alpejskie z mieszaniem vote i mapcyklu. To miała być propozycja tylko prostego dodania mapy, ale jak widać ciężko byłoby nawet wybrać dodatkową mapę bezwzględną większością, bo rozstrzał map jakie proponujecie jest zbyt duży. Koniec końców jakiej mapy byśmy nie dodali to i tak większość będzie niezadowolona. Ten temat utwierdził mnie w tym. @Spocon ma rację.
 7. 4 punkty
  Tutaj dostałeś bana na 1 dzień za zachowanie na serwerze, które zostało zgłoszone przez innego gracza: Tutaj masz dowód na to, że mając aktywnego bana wszedłeś na serwer i grałeś jakby nigdy nic. Za co dostałeś permanentnego bana. Przyznawaniem się do gry na czitach tylko się pogrążyłeś. Nie dostaniesz ub, a za spam tematami o tym samym i zawalenie mi i Mordercy skrzynki PW żegnasz się w tym momencie z forum. Powodzenia.
 8. 4 punkty
 9. 4 punkty
  Wszyscy macie chuja w uszach i pizde pod okiem, elo
 10. 3 punkty
  Wyjaśnił Białasa, jakby nie patrzeć , tekstowo go wciągnął dupą
 11. 3 punkty
  To tak rób. Jak byś nie walił ssów na prawo i lewo to byś teraz nie musiał zgłaszać osób łamiących regulamin tylko sam byś ich zbanował. Bycie adminem nie polega na robieniu ssów, a bo ktoś zgłosił to jeb mu ssy. Straciłeś admina iż widocznie nie dorosłeś do pełnienia tej funkcji, a teraz płacz bo samowolka jak admina nie ma. Gdybyś się spisywał to pilnowałbyś porządku jako admin. Teraz pozostało ci zgłaszać ich na forum, a może z czasem jak ponownie spróbujesz złożyć podanie otrzymasz drugą szanse.
 12. 3 punkty
  Jest taka koncepcja, w sumie już od jakiegoś czasu aby dodać urozmaicenie z mapami na classicu. Z tego co wiem sporo osób jest za tym i sam mam pewne pomysły, których pochopnie nie chcę wprowadzać bo jak sami widzicie classic cieszy się dużą popularności i dlatego nie warto byłoby to zepsuć. Na pewno nie będzie to na zasadzie dodawania kolejnych map do tych co są obecnie i powiększania tym samym mapcyklu. Piszę ten temat aby poznać Wasze (czyli przede wszystkim osób grających na classicu) opinie. Mam właściwie 2 opcje. Pierwsza to co jakiś czas, np. miesiąc zmiana czwartej mapy jaką teraz jest train na inną, wiadomo że jakąś klasyczną jak mirage, tuscan, cbble itd. Możemy to zrobić w formie głosowania i wtedy załóżmy przez cały styczeń głosować jaka mapa ma być w lutym. Druga to dodanie jakiejś konkretnej mapy i co drugi mapcykl zamiana jej z trainem. Czyli jeśli np. wybierzemy tą mapę jako tuscan to mapcykl wyglądałby tak dust2, inferno, nuke, train, dust2, inferno, nuke, tuscan... To są moje takie luźne rozmyślania na ten temat i nie koniecznie będziemy je wprowadzać. Może być tak że zostawimy jak jest teraz. Zostawiam to do dyskusji, później może też dodam ankietę.
 13. 3 punkty
  Serwer widzi, że nie dostałeś admina więc odmawia współpracy z tobą.
 14. 3 punkty
  Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Posiadasz admina na innym serwerze?: tak z jakieś 3 - 4 razy. (Dobrze się sprawowałem) Chodzi o to czy aktualnie posiadasz a nie posiadałeś. Dlaczego chcesz admina?: Ponieważ. Miałem admina na innych serwerowniach. Mam staż w cs około 7-8 lat, umiem posługiwać się AMX, byłem dobrym adminem na innych sieciach, każda para rąk do pomocy się przyda. Jestem kulturalny, aktywny. Nie sprawiam kłopotów Chcesz admina dlatego, że miałeś admina ?? Wtf ?? Staż w Csa nic nam o Tobie nie mówi. Nie mamy pojęcia czy potrafisz odróżnić cheaty, w tym rozpisać poprawnie demko. Zrobić ssy każdy potrafi, żadna sztuka aby kilka przycisków nacisnąć. Wiadomo nie gram na serwerze ale fakt faktem jest taki, że nie masz żadnego zgłoszenia na forum co jak dla mnie równa się z tym, iż nie starałeś się za bardzo jeżeli chodzi o pilnowanie serwera. Dobra, zaraz ktoś powie, że zgłaszał na steam, i faktycznie jest taka możliwość ale jak dla mnie chociaż jedno zgłoszenie świadczyłoby o tym, że znasz się na tym aby nagrać demko i ewentualnie je rozpisać. Nie przekonałeś mnie tym podaniem. Jestem na Nie.
 15. 3 punkty
  Chyba nie bierzesz tych przepychanek na serio, typu beskidzki chce de_storm, Morderca militie a ktoś inny cs_estate. Większość to są żarty, co nie zmienia faktu że zawsze ktoś będzie chciał co innego. Każdemu się nie da dogodzić. Natomiast jest to classic z mapami typu de_ więc żadne mapy z hostami, aimmapy i fy_poolday nie wchodzą gre. Tu nie chodzi o dodanie 5 mapy, bo cykl 4 map pozostanie nadal. Zmieniać się będzie jedynie 1 mapa co drugi cykl i to wszystko. Mała kosmetyka a odświeży trochę rozrywkę. Kaker ty już się nagrałeś na 4funie innych map to dlatego nie chcesz zmian. Większość natomiast chce lekkiej nowości na serwerze. I szczerze mówiąc nie ma sieci serwea,r na którym mógłbym pograć takiego tuscana bo na cod modzie ani bf2 to nie jest gra, a 4fun nie odpowiada ze względu na skiny i inne duperele typu włączone przenikanie. Większość opinii jest na temat mapy de_tuscan i mirage, więc pomiędzy tymi mapami powinno się wszystko kręcić.
 16. 3 punkty
  I po co kit wciskasz? http://www76.zippyshare.com/v/dc3XmRql/file.html http://www76.zippyshare.com/v/uxeYA6rL/file.html Ban słuszny, odczekaj swoje.
 17. 3 punkty
  nabijaj szybko posty i skladaj podanie. Siema
 18. 3 punkty
 19. 3 punkty
  Tobie nie chce się bawić we wzory? To znajdź swoją piaskownicę. Brak dowodów, brak wzoru, zamykam.
 20. 3 punkty
  wkońcu coś chujowego
 21. 3 punkty
 22. 3 punkty
  @Ireczek jak pisałam Ci na PW - każdy serwer obowiązuje taki sam regulamin, z wyszczególnieniem kilku punktów dla serwerów modowanych. Do Ciebie należy przedstawienie dowodów, jeśli gracz odwoła się od bana. Nie wiem, gdzie wcześniej działałeś, ale każda sieć na której adminowałam miała takie same zasady. W dziale forum dla adminów masz przypięty post dla początkujących adminów, przeczytaj go (początkujący nie jesteś, ale takie na przykład zagadnienia jak wyżej również są w nim wyszczególnione). Jeśli nie jesteś czegoś pewien - pytaj. Nie ma głupich pytań. Logi są sprawdzane jedynie w wyjątkowych przypadkach, bo zwyczajnie nikt nie będzie sobie tym dupy zawracał, skoro są znacznie szybsze sposoby na udowodnienie czyjejś winy. Stawiamy grubą krechę pod tym tematem, ponieważ na naszej sieci jesteś nowym adminem i potrzebujesz czasu na aklimatyzację. Zachowanie Hansa znam i jestem skłonna uwierzyć adminowi, że dyskusja się na tym nie skończyła. Na screenach wyraźnie widać wyzywanie gracza(y) od gówien, takie zachowanie nie będzie tolerowane i już wtedy powinien polecieć ban, bez zbędnego wdawania się w dyskusje i nakręcanie się wzajemnie. Ban minął, dowód na jego zasadność jest, przemyśl sobie @hans swoje zachowanie. @KnyF doda w wolnym czasie odnośnik do regulaminu w dziale DD2. O ile pamiętam był taki, mogło go usunąć (jak i parę innych tematów) po zmianie stylu forum.
 23. 2 punkty
  To, że ssy się nie zapisują, to z tego co wiem najczęściej wina zgodności. Jaki masz system operacyjny? Jeśli jakąś Vistę, uruchom w trybie zgodności Win XP. Uruchamiaj CSa jako administrator. Wejdź w opcje gry -> video -> jeśli masz 'run in window' zaznaczony, odznacz go, bo SSy albo nie będą się robić wcale, albo będą czarne. Najprostszym sposobem na sprawdzenie, czy SSy się zapisują, to wpisanie snapshot w konsoli i szukanie go w folderze. Jak masz chwilę, to wlezę na serwer, machnę Ci ssy bez banana i zobaczymy, czy się zapiszą normalnie. A jak to nie pomoże, to najlepiej przeinstalować CSa (dobrą wersję masz u nas na forum do pobrania). I jeszcze taki poradnik na innym forum znalazłam: 1. W "Start" wpisujemy : %appdata% i naciskamy enter. (w win. 8 opcja 'uruchom')2. Po naciśnięciu enteru powinno nam się wyświetlić okno w którym naciskamy:AppData3. Otwieramy folder "Local"4. Otwieramy folder "VirtualStore"5. Otwieramy folder "ProgramFiles(x86)"6. Otwieramy folder "CounterStrike"7. Otwieramy folder "cstrike"
 24. 2 punkty
 25. 2 punkty
  1. Twój Nick: GWIAZDA PORNO [t] 2. Nick Admina / Gracza, na, którego składamy skargę: Dlawiace sie Gardelko 3. Data i godzina zdarzenia: 11:30 23.02.1018 4. Adres IP oraz SID (jeśli posiada) osoby oskarżanej:247 STEAM_2:0:1898402603 3 03:07 28 0 5. Screen (z konsoli) adresu IP / SID: #19 "Dlawiace sie Gardelko" 247 STEAM_2:0:1898402603 3 03:07 28 0 6. Dowody na winę (demo z HLTV / nagrane przez gracza, screeny): Mikro trudno udowodnic 7. Opis sytuacji wraz z czasami akcji: Puszczanie przez mikro non stop szczekającego psa, później filmu pornograficznego, fleshe na respie, blokowanie, w skrócie taki troll https://megawrzuta.pl/download/3085914a72580b0ceb6e5be008d4af6e.html
 26. 2 punkty
 27. 2 punkty
  1. Twój Nick:****EdY**** a ogólnie to }MiLoSzEk{ ale nie mogę nim grac 2. Nick Admina / Gracza, na, którego składamy skargę: Taz,Will0hem,R E V E L :) , PaweoPL, DESTROYERS 3. Data i godzina zdarzenia:przed chwila 4. Adres IP oraz SID (jeśli posiada) osoby oskarżanej: Taz - STEAM_2:0:857520481 Will0hem - STEAM_2:0:1948251566 R E V E L :) - STEAM_2:0:453261460 PaweoPL - STEAM_2:0:240455533 DESTROYERS - STEAM_2:0:536849001 5. Screen (z konsoli) adresu IP / SID :http://www29.zippyshare.com/v/HXcwrEVO/file.html 6. Dowody na winę (demo z HLTV / nagrane przez gracza, screeny):wszystkie zdjęcia znajdują się w pliku wyżej 7. Opis sytuacji wraz z czasami akcji: Taz,Will0hem,R E V E L :) , PaweoPL, ci gracze notorycznie na mapie skakali kampili i chodzili po txturach co widać na ssach a jeżeli chodzi o gracza - DESTROYERS podkładał miny w przejściach na drabinkach ale to tez widać na ssach :D mam nadzieje ze nie problem jak wszystkich umieściłem w jednym temacie pozdrawiam
 28. 2 punkty
  1. Twój Nick: Fiokier 2. Nick Admina / Gracza, na, którego składamy skargę: harry 3. Data i godzina zdarzenia: 18.02.2018 godz 23:45-23-55 4. Adres IP oraz SID (jeśli posiada) osoby oskarżanej: 5. Screen (z konsoli) adresu IP / SID: http://www114.zippyshare.com/v/kjdSau0x/file.html 6. Dowody na winę (demo z HLTV / nagrane przez gracza, screeny): http://www82.zippyshare.com/v/gKCdbJJl/file.html 7. Opis sytuacji wraz z czasami akcji: wh aim Pierwszy raz coś takiego wstawiam więc prosze o nie krytykowanie jeśli coś źle zrobiłem
 29. 2 punkty
 30. 2 punkty
  1. Twój nick: ONLY DD2 2. Nick Admina: SZYPKIWONSZ ~~:> 3. IP/Steam_ID: ' 94.254.142.196 ' ' STEAM_2 : 0 : 494373024 ' 4. Data i godzina: Nie pamiętam. 5. Link do SS/Dema:http://www21.zippyshare.com/v/dqawuNIF/file.html
 31. 2 punkty
  RESET NA DD2 ODBĘDZIE SIE 28 LUTEGO!! Knyf wcześniej nie mógł , a w połowie miesiąca nie ma sensu robić resetu rankingu. Także musicie być cierpliwi
 32. 2 punkty
  1. Twój Nick: Rasiak 2. Nick Admina / Gracza, na, którego składamy skargę: setunia 3. Data i godzina zdarzenia: 15.02. 14;00 4. Adres IP oraz SID (jeśli posiada) osoby oskarżanej: 5. Screen (z konsoli) adresu IP / SID: STEAM_2:0:1942970000 IP: 176.106.104.213:27005 6. Dowody na winę (demo z HLTV / nagrane przez gracza, screeny): http://www69.zippyshare.com/v/7rjyXXbB/file.html http://240099.hltv3.pukawka.pl/hltv-1802151347-de_inferno-1518698820-1518700320.zip 7. Opis sytuacji wraz z czasami akcji: Żegnamy pana, który gra na aktywnym, tyle że zmienił steam id. Zresztą po historii banów widać że nie pierwszy raz zmienia steam id. Perm na IP i sid
 33. 2 punkty
  Basehook, mówi Ci to coś? Udawanie, że nic nie wiesz nic Ci nie da. Trzeba było usunąć czity i grać czysto po 24h.
 34. 2 punkty
  Daj sobie spokój mordo, bo śmiało mogłem Cię zbanować na dzień za ten wierszyk miłych słów w moim kierunku A i nie wiem czy to Ty mnie przypadkiem nie blokowałeś z tym awp bo ja tez byłem wcelowany na respa ct, a jeśli to byłem ja to wybacz zobaczę później demko.
 35. 2 punkty
  TPS dał odpowiedź że pojedzie z nimi. Czekam bo diss w jego wykonaniu wbije ich w ziemie
 36. 2 punkty
  Polecam zajrzeć do poprzedniego turnieju, jak został zorganizowany i przez kogo (Poniżej linki dla szybszego przejścia do tematów) Razem z Karoliną ogarnęliśmy sami wszystko, łącznie z serwerem, nagrodami, zorganizowaniem terminarzy spotkań, wynikami etc etc. Więc na Twoje pytanie, czy masz się tym sam zająć, odpowiadam tak. Chyba że znajdziesz kogoś, kto Ci zechce w tym pomóc... Zanim się porwiesz z motyką na Słońce, upewnij się, czy masz "czym" tam dolecieć, i czy "motyka" jest wystarczająco wytrzymała... Natomiast co do samego turnieju i idei zorganizowania, jestem jak najbardziej za. Sam chciałem coś zorganizować, ale niestety mam ograniczony czas i nie byłbym w stanie poświęcić tyle samo czasu co przy poprzednim turnieju.
 37. 2 punkty
  Bez steama nie ma takiej opcji. Załóż steama, nadrób forum, bo tu też nie szalejesz i spróbuj za jakiś czas znowu.
 38. 2 punkty
  Witam Was wszystkich serdecznie po raz kolejny! Mam na imię Szymon, mam 19 lat. Pochodzę z Podkarpacia, ale mieszkam aktualnie w małym miasteczku pod Warszawą, Józefów. Uwielbiam grę w piłkę nożną, jazdę na rowerze, no i oczywiście lubię jak tylko czas na to pozwoli zagrać w CS'a. Interesuję się szeroko pojętym sportem oraz motoryzacją. Jestem raczej śmiałym człowiekiem przez co chętnie poznaję nowych ludzi. Mam nadzieję, że dotychczas nie zrobiłem na Was złego wrażenia w grze. Mój nick w grze: Lesi0_ Pozdrawiam
 39. 2 punkty
  Ban oczywiście zostaje Dzięki za pomoc Ireczek Ty dałeś? Napisałeś mi na serwerze "nie działa" i to ja musiałam kombinować, bo Wam się nie chce krótkiego poradnika przeczytać.
 40. 2 punkty
  Żeby zawołać admina na serwer używaj SB. Jest sobota wieczór, ludzie mają życie prywatne. Nikt nie będzie siedział 24h na serwerze. Jeśli spełniasz warunki, złóż podanie, sprawdzimy Twoją aktywność.
 41. 2 punkty
  Skoro wiesz, że nie spełniasz warunków, to po co składasz podanie?
 42. 2 punkty
  Zaraz przejrzę demo Wprawdzie screena SIDa ani IP nie dodaliście, ale IP podane na górze pokrywa się z tym, na które gracz był wcześniej banowany. Przejrzałam demo, nakładam bana na 1 dzień. Pamiętajcie na przyszłość o wszystkich wymogach skargi.
 43. 2 punkty
  ktorym bf2 ???
 44. 2 punkty
 45. 2 punkty
  Nie podałeś w końcu tego steama. Co więcej, w tym i poprzednim podaniu wpisałeś dwa różne SID. Ogarnij podstawy, póki co wciąż nie.
 46. 2 punkty
  Teoretycznie jest fantastycznie Niewiele chciałbyś zmienić, ale życie to chwila Tak wiele zdarzeń za mną Mam marzeń kilka Jeszcze je spełnię, nie wywołuj z lasu wilka
 47. 2 punkty
  Pisał mi Cygan,popełnił błąd ,nie to kliknął. Poszło UB. Do zamknięcia.
 48. 2 punkty
 49. 2 punkty
  Obydwaj po banie na 1 dzień.
 50. 2 punkty
  reffffffffffffresh Lady Pank - Sztuka latania
×