Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją od 14.07.2018 w Odpowiedzi

 1. 6 punktów
  Słowem wstępu, ponieważ dyskusja toczyła się głównie na forum dla adminów, a chcę, żeby wszyscy mieli wgląd w sytuację i otrzymali wyjaśnienia. Otrzymałam od KnyFa dostęp do wyłączonego serwera ODD2 i udało mi się go opłacić na tyle szybko, że zachowaliśmy nasze stare IP. Serwer Classic i forum będą działały jak dotychczas. Jak mogliście zauważyć, bądź przeczytać głosy oburzenia na SB - wszelkie reklamy niezgodne z regulaminem i posty o upadku sieci były i będą usuwane. Niektóre wywalałam bez słowa, czekając na decydujące zdanie KnyFa w tej kwestii. Póki co pozostajemy przy dwóch serwerach. Jeśli rozkręcimy na powrót ODD2, wrócimy do tego co mieliśmy, albo i pójdziemy dalej. Wracając do samego ODD2 - liczba slotów została zmniejszona. Jeśli będzie taka potrzeba, zwiększymy. Z całej listy nieaktywnych adminów uprawnienia na dzień dzisiejszy mają dwie osoby - ja i Kaker z racji sprawowania funkcji BT. Rekrutację odpalamy od nowa, pierwszeństwo będą oczywiście mieć nasi sprawdzeni admini. Wolałabym jednak, aby zgłaszały się osoby, które chcą coś wnieść w rozwój sieci, tu decydujące znaczenie będzie mieć GT i aktywność. Rank na serwerze został zresetowany tydzień temu i na koniec wakacji - 31.08 trzy pierwsze miejsca z top15 otrzymają nagrody. Proszę o tym informować na serwerze, może dziś jeszcze dorzucę nowy temat na forum i naszym FB. Wszelkie pytania, sugestie dotyczące czy samego ODD2 czy nowych serwerów możecie na razie wrzucać tutaj. Potrzebujemy też aktywnych osób do odświeżenia forum - chętnych do prowadzenia FB, reaktywowania gazetki czy wprowadzenia innych pomysłów zapraszam na PW Tutaj wielki ukłon i podziękowania w stronę @M O R D E R C A, który opłacił nam reklamę i boostera serwera ODD2.
 2. 3 punkty
 3. 2 punkty
  Wrzucam podsumowanie mundialu: 1. @MESUT ÖZIL 2. @PytonOWsky 3. @M O R D E R C A @Kakerucchi zdobył 5 miejsce ale się obsrał i opuścił ligę po finale. Dzięki wszystkim za grę. TYLKO LEGIA, miażdząca przewaga nad słabiutkim Ruchem Chorzów, który spadł do 6 ligi.
 4. 2 punkty
  PODBIJAM. dla wyluzowania sie dobra opcja, ludzi duzo, zawsze do poznych godzin. Dobry humor na takich serwerach panuje wszedzie , tym bardziej u nas.
 5. 1 punkt
  1. Nick gracza: HALUCYNOGENNY 2. Data i godzina zdarzenia: 18.07.2018 2:55 3. Mapa: de_nuke 4. Adres IP oraz SID (jeśli posiada) zgłaszanego gracza: 91.215.104.19:2700 STEAM_2:0:877535927 5. Screen (z konsoli) adresu IP / SID: Po co niby.. 6. Dowody na winę: demko link: https://www80.zippyshare.com/v/iJLrbU8f/file.html 7. Opis sytuacji wraz z czasami podejrzanych akcji: czasy: 22:51:00-tak celny w ułamku sekundy? Oglądac na predkosci 1/4 23:18:00-wszechwiedzący bóg (ciekawe skąd wiedział że tam jest) 23:23:00-wszechwiedzący bóg 2 (kolejna ciekawostka) 24:46:00-24:55:00-bardzo celne skany (znów wiedział gdzie jest przeciwnik :O) 25:16:00-kolejny medal celności w ułamku sekundy oglądac na prędkości 1/4
 6. 1 punkt
  Czyli wygrałeś gacie hansa . Gratulacje :d. A tak po za tym zabawa była świetna.
 7. 1 punkt
 8. 1 punkt
  Spocon dodaj kolorki adminą, bo niektórzy admini, którzy adminowali na 4fun, czy bf2 (oczywiście multiadmini np. eQQ, czy dev) mieli kolory admina na forum serwerów na, których pierwszy raz go dostali, a gdy tamte serwery zlikwidowano zabrano im kolor, a są oni multiadminami Pasowało by im te kolory dodać. (Nie ma to oczywiście znaczenia, ale zrobi się kolorowiej xd)
 9. 1 punkt
  to też dobre ALban, tak z max 12 slot starczy
 10. 1 punkt
  Proponuje (po raz enty, może w końcu dojdzie do skutku XD) serwer typu AIM/AWP polegający na strzelaniu tylko i wyłącznie HS'ow.
 11. 1 punkt
  Szambonurek sam ostatnio wygląda jak zombie pomyślimy
 12. 1 punkt
  Witam, mam na imię patryk i mam 12 lat od dwóch lat się bardzo zmieniłem i mam już brodę. A tak na poważnie to ostatniego warna mam z 2k16 (nie licząc tego ostatniego od spoconej, jakieś nieporozumienie) chyba widać moja poprawę, w sumie taka sytuacja jak u Tomka. Nie obrażam juz nikogo w ogóle totalnie NIKOGO. Tak więc plz zdejmij to //Spocon: rozgrzeszone
 13. 1 punkt
  +2 Głosujemy nie wymiękamy
×