Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją od 23.03.2017 uwzględniając wszystkie działy

 1. 9 punktów
  Witam społeczność tego całkiem fajnego serwera! Z niewiadomych mi przyczyn dużo osób ma tu problemy z czytaniem ze zrozumieniem i nie rozumie prostego i logicznego regulaminu serwera Wielu z nich przez nieznajomość regulaminu czuje się pokrzywdzonych niektórzy do tego stopnia że popadli w depresję Dlatego też tworzę poradnik który mam nadzieje pomoże zrozumieć go chociaż w części bo to z tą częścią regulaminu gracze mają największy problem oraz bonusowo dorzucę unikatowe techniki unikania min! Także przechodząc do meritum. 5 krótkich punktów tak prostych że aż banalny jednak rozłóżmy go na części a żeby było prościej zróbmy to w formie obrazkowej! 1. Przejścia których nie da się obejść/przeskoczyć
 2. 7 punktów
  Witam i zarazem żegnam.
 3. 7 punktów
  Widzę, że tego jeszcze nikt nie załatwił więc trzeba zająć się tym osobiście Zbanowany na zawsze. Powód bana to wejście na serwer z niedozwolonym dodatkiem, tzw. cheat'em. Jest to bezsprzeczne, mam na to dowód. Cziterów trzeba tępić bo to plaga.
 4. 7 punktów
  Ty chłopie rozumu nie masz za grosz. Pisałam Ci kilka razy, żebyś ogarnął poradnik, ale jak widać Ty masz dalej wyjebane. Tym samym zakończysz karierę na naszej sieci. Jak słusznie zauważył @Patriotyzm to Choroba, ban na serwerze z powodem "aktywny" został nałożony po ponad 2h od wrzucenia ssów i ponad godzinie od rzekomego sprawdzenia ich przez admina. Przejrzałam demo i nie widzę na nim nic, co by wskazywało na nieczystą grę. Widzę za to, jak Mily wchodzi na spec tylko i wyłącznie, żeby zrobić screeny. Czyli w swoim stylu - dostaję baty, walę ssy. Bana zdejmuję, dość tych wygłupów. @PijanyBobr przepraszam, że tyle czekałeś. Widziałam temat, brakło mi wczoraj czasu, żeby mu się przyjrzeć. Ps. Nie dał ub, bo nie nałożył poprawnie bana - jemu jest ciężko nawet tak banalną rzecz ogarnąć.
 5. 7 punktów
  Cześć! Temat powstał z racji, że zbliżają się święta i większość graczy pewnie chciałoby na serwerach zobaczyć klimat. Dobrze wiem, że dodasz coś na serwery bo pisałeś w jednym temacie, gdy pytałem. Niżej zamieszczam moje rs'y świąteczne (może nie powalają, ale starałem się) oraz mapy i inne rzeczy, które zamieszczam jako propozycje na serwer. Myślę że można już śmiało o tym myśleć jak i dodawać, gdyż jesteśmy powoli w połowie grudnia. Graczy i użytkowników forum zapraszam do wypowiedzi na ten temat jak i dodawania własnych pomysłów. 1. Paczka muzyczki na koniec rundy. Zawiera 12 utworów w klimacie świąt - http://www23.zippyshare.com/v/VNxMc7qp/file.html 2. Mapy (wiem, że jest na to też dział, ale zamieszczam wszystkie pomysły w jednym temacie, mapy są różne bo dotyczy wszystkich serwerów) de_dust2_xmas_2013 - https://gamebanana.com/maps/178040 de_newyork - https://gamebanana.com/maps/176415 de_kabul_swieta_v2 - https://gamebanana.com/maps/162064 de_dust2_2x2_xmas - https://gamebanana.com/maps/162398 de_dust2_newyear - https://gamebanana.com/maps/162266 nuke winter - https://gamebanana.com/maps/192758 dust winter - https://gamebanana.com/maps/192698 3. Skiny: Christmas C4 - https://gamebanana.com/skins/151503 Granaty bombki - https://gamebanana.com/skins/130428 Flash śnieżka - https://gamebanana.com/skins/152056 Pingwin HE (coś 4fun) - https://gamebanana.com/skins/122048
 6. 6 punktów
  Witajcie, W ostatnich dniach zaszło sporo zmian na forum. Spowodowane jest to głównie aktualizacją skryptu jaki mamy, czyli IP.Board do najnowszej wersji 4.2.x. Jest to zapewne jeden z lepszych dostępnych skryptów, jednak poprzednia wersja 3.x była już bardzo stara i nieaktualizowana przez długi czas przez co nie była już w pełni bezpieczna. Występowało również wiele błędów, których sami mogliście doświadczyć. Aktualizacja wiązała się z koniecznością zmiany skinu, gdyż wcześniejszy nie jest już kompatybilny. Mam nadzieję, że obecny Wam się spodoba. Teraz jest ciemny, ale przed tym jasnym co był przez ostatnie kilka lat mieliśmy również ciemny skin Z nową wersją forum dodanych i poprawionych zostało wiele funkcjonalności. Wyeliminowane zostały także błędy. Forum jest bardziej przyjazne w użytkowaniu. Nie wszystko jeszcze jest skończone na 100%. Wszelkie sugestie są też mile widziane. PS Z ważnych informacji to zmieniła się troszeczkę forma logowania dla tych co zmieniali swoją nazwę użytkownika. Nie logujemy się już tak jak poprzednio używając loginu na który się zarejestrowaliśmy tylko taki jaki mamy obecnie ustawiony lub adres email.
 7. 6 punktów
  Życzę Wszystkim Zdrowych i Radosnych Świąt w rodzinnej atmosferze oraz wszystkiego dobrego na Nowy Rok
 8. 5 punktów
  Jaką mapę chciałbyś/chciałabyś grać na serwerze Classic.
 9. 5 punktów
  Zachowujesz się gorzej niż kobieta. (Nic osobistego dziewczyny, nikogo nie chcę urazić). Żegnasz się, po kilku dniach z powrotem jesteś na forum. Później składasz podanie na admina, jesteś nim przez miesiąc po czym rezygnujesz i znowu się żegnasz bo komputer Ci się zepsuł. Po około tygodniu wracasz jak gdyby nigdy nic i zaczynają się zaczepki aby Cie zbanować na forum. Jak leci odpowiedź z mojej strony, że jedynie perma możesz dostać to się uspokoiłeś dopiero. Teraz znowu składasz podanie na admina i ciekawe na jak długo. Tydzień ? Miesiąc ? To co, może umówimy się tak, że jeżeli po miesiącu zrezygnujesz (oczywiście jeżeli Knyf da Ci admina) to po prostu perma na forum otrzymasz i każdy będzie zadowolony bo już nie będziesz więcej zawracał ludziom dupy pierdołami. Co do podania jestem na Nie.
 10. 5 punktów
  Po aktualizacji forum zmieniają się też trochę zasady przyznawania ostrzeżeń. Od teraz ostrzeżenia będą dawane na określony czas, czyli rok. Za nagminne jak również celowe łamanie regulaminu będziemy wyciągać takie same a może nawet większe konsekwencje. Takie jak czasowa blokada konta aż do bana na zawsze, zależnie od ilości i wagi ostrzeżeń na koncie. Natomiast do tej pory ostrzeżenia były nadawane na zawsze. Dlatego osoby mające ostrzeżenia od roku lub starsze, czyli z 2016 i wcześniejszych lat mają możliwość pozbycia się ich. Wystarczy napisać w tym temacie post z uzasadnieniem dlaczego mamy zdjąć ostrzeżenie. Ja i moderatorzy będziemy zdejmować ostrzeżenia indywidualnie oceniając, oczywiście tylko te starsze niż rok i nie koniecznie każdemu.
 11. 5 punktów
  Dobry temat, nawet się trochę pośmiałem. Tylko do działu z humorem trafić powinien. Nic mi na ten temat nie wiadomo, ale z tego co przeczytałem tutaj to Tarantino napisał sobie zasady i wymagania a my tylko mieliśmy pod nie zorganizować turniej. Sam Quentin by tego lepiej nie wymyślił.
 12. 5 punktów
  Siemanko,temat skierowany do graczy COD. Pisząc wprost dla tych którzy nie mają pojęcia o bindowaniu klawiszy jest to bardzo pomocna sprawa. Polecam wkleić w konsolę teksty poniżej. Na COD gra się szybko,często nie masz czasu wpisać /perk i już dostajesz kosę od Tropka na 90 lvl. bind "F1" "say /perk" bind "F2" "say /drop" bind "v" "say /sklep" bind "F3" "say /klasa" Tylko parę przykładów a ułatwia grę lepiej niż Obstrukcja. Piona
 13. 5 punktów
  Po raz ostatni nie. Brak mózgu wyklucza dożywotnio. Dodatkowo kolega odpocznie na tydzień od forum.
 14. 5 punktów
  Ostatecznie lepiej, jeśli mężczyzna dłubie przy samochodzie niż przy innych kobietach.
 15. 5 punktów
  Dr. Albonista aka @dronik nie taki @Jakubix to same boty się zgłosiły. Drużyny z tego raczej nie będzie, za ciency gracze. Chociaż kto wie...
 16. 4 punkty
  @a/eQQ "1. Wybierz mapę jaką chciałbyś/chciałabyś dodać na serwerze Classic".
 17. 4 punkty
  Ogólnie jesteś chyba najbardziej wkurwiającym użytkownikiem na tym forum odkąd zniknął Crystal (nie liczę ReTo i Kamilo1929, bo to zupełnie inna kategoria). Prawdopodobnie większość forumowiczów już dawno chętnie by Cię stąd wyrzuciła. Ale niestety. Trzeba Ci przyznać, że jeśli chodzi o zgłoszenia, to robisz to dobrze i masz ich mnóstwo. To Twój wielki plus, tym bardziej, że jest to serwer BF2, gdzie ciągle brakuje adminów. Jestem na tak, chociaż pewnie i tak za tydzień złożysz rezygnację, bo nie będziesz miał czasu. Elo, hehe.
 18. 4 punkty
  To bardzo ciekawe, że grając jednego dnia po otrzymaniu bana ode mnie w ciągu godziny przeinstalowałeś CSa i zaraz po banie wszedłeś na serwer i dostałeś bana od detektora za aima. O tyle ciekawe, że między tymi banami z tego co pamiętam również grałeś. Często tak robisz reinstall? Baw się dobrze w GO. A jakoś jak do tej pory tylko jedno odwołanie się znalazło.
 19. 4 punkty
  @hans od początku napisałem, że nie ma takiej opcji aby usunąć dd2 (zmniejszyłoby to frekwencję na serwerze). Dlatego jednak nie będziemy zmieniać jak na razie map na Classicu. Widzę, że ile osób tyle propozycji map jak i samego sposobu dodania ich. Niektórzy nawet od razu mapcykl ffa proponują z 10 mapami albo inne kombinacje alpejskie z mieszaniem vote i mapcyklu. To miała być propozycja tylko prostego dodania mapy, ale jak widać ciężko byłoby nawet wybrać dodatkową mapę bezwzględną większością, bo rozstrzał map jakie proponujecie jest zbyt duży. Koniec końców jakiej mapy byśmy nie dodali to i tak większość będzie niezadowolona. Ten temat utwierdził mnie w tym. @Spocon ma rację.
 20. 4 punkty
  Tutaj dostałeś bana na 1 dzień za zachowanie na serwerze, które zostało zgłoszone przez innego gracza: Tutaj masz dowód na to, że mając aktywnego bana wszedłeś na serwer i grałeś jakby nigdy nic. Za co dostałeś permanentnego bana. Przyznawaniem się do gry na czitach tylko się pogrążyłeś. Nie dostaniesz ub, a za spam tematami o tym samym i zawalenie mi i Mordercy skrzynki PW żegnasz się w tym momencie z forum. Powodzenia.
 21. 4 punkty
  @Kakerucchi ten twój spedalony nick (sam hans tak twierdzi) nawet Kwachu nie potrafi wypowiedzieć
 22. 4 punkty
 23. 4 punkty
  Wszyscy macie chuja w uszach i pizde pod okiem, elo
 24. 4 punkty
  Witajcie, w związku z podjęciem współpracy z siecią CSerwer pragniemy zaprosić wszystkich adminów serwera oraz administrację forum po odbiór rangi na ts. Administrator oraz Moderatorzy mają własną strefę z kanałami wraz z odpowiednimi uprawnieniami. Powstała również strefa serwerów sieci, na której gracze mogą prowadzić swobodne rozmowy. W sprawie kanałów prywatnych zapraszamy do napisania wątku na forum w odpowiednim poddziale lub poprzez wejście na odpowiedni kanał w Biurze Pomocy z poziomu serwera. W razie jakichkolwiek uwag proszę o kontakt ze mną lub z drugim właścicielem: http://cserwer.pl/profile/30854-zayann/ Dziękuje za uwagę, pozdrawiam.
 25. 3 punkty
  tych 3 co nie chca mapy to na pewno: bot kaker, dziad wontek i stawiam pałe że krzyczący szambonurek
 26. 3 punkty
  Patrzcie jak się bije Pizgatorka https://drive.google.com/open?id=1gF8LsT8o8RrvPFtMqK0mluWPMcC30Epg
 27. 3 punkty
  No, gościu na pewno od dwóch lat codziennie tu zagląda, żeby sprawdzić, czy nie ma odpowiedzi na jego pytanie. Dobra robota Defender!
 28. 3 punkty
  Dopisz jeszcze że grałeś na silent aimie i za tydzień składaj podanie na admina. Czemu go nie zbanujecie?
 29. 3 punkty
  Dostałem właśnie informację, że KnyF jest na urlopie. W sprawie teamu pisz do Spocon, ona teraz się tym zajmuje.
 30. 3 punkty
  Odnośnie do tematu: 1. Nick gracza (którego zgłaszamy): XAKER 2. Data i godzina zdarzenia: 14:50 2018-02-25 3. Mapa: de_dust2 4. Adres IP oraz SID (jeśli posiada) zgłaszanego gracza: STEAM_0:0:42879296 5. Screen (z konsoli) adresu IP / SID: 6. Dowody na winę (demo nagrane przez gracza / HLTV): http://591722.hltv3.pukawka.pl/hltv-1802251435-de_dust2-1519565700-1519567500.zip 7. Opis sytuacji wraz z czasami podejrzanych akcji: gracz gra na wh akcja zaczyna się od drugiej rundy 1.48 strzał prosto w model 2,05to samo 3.25 4.35 4.55 7.08 7.20 7.38 myślę,że wystarczy
 31. 3 punkty
  Koniecznie z głosem Już nie mogę się doczekać sezonu motocyklowego
 32. 3 punkty
  To tak rób. Jak byś nie walił ssów na prawo i lewo to byś teraz nie musiał zgłaszać osób łamiących regulamin tylko sam byś ich zbanował. Bycie adminem nie polega na robieniu ssów, a bo ktoś zgłosił to jeb mu ssy. Straciłeś admina iż widocznie nie dorosłeś do pełnienia tej funkcji, a teraz płacz bo samowolka jak admina nie ma. Gdybyś się spisywał to pilnowałbyś porządku jako admin. Teraz pozostało ci zgłaszać ich na forum, a może z czasem jak ponownie spróbujesz złożyć podanie otrzymasz drugą szanse.
 33. 3 punkty
  Jest taka koncepcja, w sumie już od jakiegoś czasu aby dodać urozmaicenie z mapami na classicu. Z tego co wiem sporo osób jest za tym i sam mam pewne pomysły, których pochopnie nie chcę wprowadzać bo jak sami widzicie classic cieszy się dużą popularności i dlatego nie warto byłoby to zepsuć. Na pewno nie będzie to na zasadzie dodawania kolejnych map do tych co są obecnie i powiększania tym samym mapcyklu. Piszę ten temat aby poznać Wasze (czyli przede wszystkim osób grających na classicu) opinie. Mam właściwie 2 opcje. Pierwsza to co jakiś czas, np. miesiąc zmiana czwartej mapy jaką teraz jest train na inną, wiadomo że jakąś klasyczną jak mirage, tuscan, cbble itd. Możemy to zrobić w formie głosowania i wtedy załóżmy przez cały styczeń głosować jaka mapa ma być w lutym. Druga to dodanie jakiejś konkretnej mapy i co drugi mapcykl zamiana jej z trainem. Czyli jeśli np. wybierzemy tą mapę jako tuscan to mapcykl wyglądałby tak dust2, inferno, nuke, train, dust2, inferno, nuke, tuscan... To są moje takie luźne rozmyślania na ten temat i nie koniecznie będziemy je wprowadzać. Może być tak że zostawimy jak jest teraz. Zostawiam to do dyskusji, później może też dodam ankietę.
 34. 3 punkty
  Serwer widzi, że nie dostałeś admina więc odmawia współpracy z tobą.
 35. 3 punkty
  Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Posiadasz admina na innym serwerze?: tak z jakieś 3 - 4 razy. (Dobrze się sprawowałem) Chodzi o to czy aktualnie posiadasz a nie posiadałeś. Dlaczego chcesz admina?: Ponieważ. Miałem admina na innych serwerowniach. Mam staż w cs około 7-8 lat, umiem posługiwać się AMX, byłem dobrym adminem na innych sieciach, każda para rąk do pomocy się przyda. Jestem kulturalny, aktywny. Nie sprawiam kłopotów Chcesz admina dlatego, że miałeś admina ?? Wtf ?? Staż w Csa nic nam o Tobie nie mówi. Nie mamy pojęcia czy potrafisz odróżnić cheaty, w tym rozpisać poprawnie demko. Zrobić ssy każdy potrafi, żadna sztuka aby kilka przycisków nacisnąć. Wiadomo nie gram na serwerze ale fakt faktem jest taki, że nie masz żadnego zgłoszenia na forum co jak dla mnie równa się z tym, iż nie starałeś się za bardzo jeżeli chodzi o pilnowanie serwera. Dobra, zaraz ktoś powie, że zgłaszał na steam, i faktycznie jest taka możliwość ale jak dla mnie chociaż jedno zgłoszenie świadczyłoby o tym, że znasz się na tym aby nagrać demko i ewentualnie je rozpisać. Nie przekonałeś mnie tym podaniem. Jestem na Nie.
 36. 3 punkty
  Chyba nie bierzesz tych przepychanek na serio, typu beskidzki chce de_storm, Morderca militie a ktoś inny cs_estate. Większość to są żarty, co nie zmienia faktu że zawsze ktoś będzie chciał co innego. Każdemu się nie da dogodzić. Natomiast jest to classic z mapami typu de_ więc żadne mapy z hostami, aimmapy i fy_poolday nie wchodzą gre. Tu nie chodzi o dodanie 5 mapy, bo cykl 4 map pozostanie nadal. Zmieniać się będzie jedynie 1 mapa co drugi cykl i to wszystko. Mała kosmetyka a odświeży trochę rozrywkę. Kaker ty już się nagrałeś na 4funie innych map to dlatego nie chcesz zmian. Większość natomiast chce lekkiej nowości na serwerze. I szczerze mówiąc nie ma sieci serwea,r na którym mógłbym pograć takiego tuscana bo na cod modzie ani bf2 to nie jest gra, a 4fun nie odpowiada ze względu na skiny i inne duperele typu włączone przenikanie. Większość opinii jest na temat mapy de_tuscan i mirage, więc pomiędzy tymi mapami powinno się wszystko kręcić.
 37. 3 punkty
  I po co kit wciskasz? http://www76.zippyshare.com/v/dc3XmRql/file.html http://www76.zippyshare.com/v/uxeYA6rL/file.html Ban słuszny, odczekaj swoje.
 38. 3 punkty
 39. 3 punkty
  Tobie nie chce się bawić we wzory? To znajdź swoją piaskownicę. Brak dowodów, brak wzoru, zamykam.
 40. 3 punkty
  wkońcu coś chujowego
 41. 3 punkty
  Z tego co widzę na umieszczonym obrazku jest napisane "Do paki wypierdalac" a tego drugiego obrazka ni chuja nie rozczytam, wybacz. Ale jeśli tak było powinien dostać solidnego klapsa w dupę i nie powinna zdarzyć się podobna sytuacja, bo inaczej z Tobą Cygan pogadam
 42. 3 punkty
  Ireczek nie ucz ojca dzieci robić. Zbanowany.
 43. 3 punkty
  Ja tam niszczę na serwerze bez premium, elo. A poradnik fajny, tylko chyba zrobiłbym go w takiej ciągłej formie, a nie rozwijania każdej nowej zawartości.
 44. 3 punkty
 45. 3 punkty
  Wraz z całą załogą CSerwer pragniemy złożyć wszystkim naszym Graczom najlepsze życzenia zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia! Wysokiego K/D, niskich pingów, niewielu lagów i zawsze wolnego miejsca na serwerze. Mikołaj również o nas nie zapomniał. W związku z tym każdą osobę, która zalajkuje post na naszym FP obdarujemy slotem na tydzień na wybranym przez siebie serwerze Wesołych Świąt!
 46. 3 punkty
  Z racji tego ,ze święta juz za rogiem ,chcialbym życzyć wam wszystkim Wesołych,Spokojnych ,jak najbardzien udanych,spędzonych w gronie najbliższych świąt mordeczki Oczywiście życzę każdemu takze udanego i wspaniałego Sylwestra!
 47. 3 punkty
 48. 3 punkty
  Polecam zobaczyć jak nazywa się serwer. Jest wielce prawdopodobne, że to da Ci odpowiedź.
 49. 3 punkty
  Po co mi wirtualni koledzy? Nie przypominam sobie abyśmy przeszli na "Ty"
 50. 3 punkty
  Serdecznie polecam, genialny zespół
×