Społeczność / Forum

GRY - KOMPUTERY - CS:GO - SERWERY [DYSKUSJE]

CS:GO [dyskusje]

GRY PC [dyskusje]

KONSOLE

E-SPORT

Jak być najlepszym w CS: GO?

Któż z graczy nigdy nie marzył o tym, aby zarabiać z grania w gry komputerowe? Wielu przekuło to marzenie w rzeczywistość, dając przykład, iż każdy może tak też zrobić. Jedną z doskonałych gier e-sportowych jest Counter-Strike: Global Offensive. Scena jest ogromna, mnóstwo turniejów i sponsorów czeka na najlepszych graczy. Jednak jak zostać elitarnym graczem w CS, by zostać zauważonym?

Graj!

Nie ma innej możliwości, by stać się lepszym w daną grę niż ciągła gra w nią. Oczywiście trzeba to robić z głową. W CS’ie można sobie zrobić skuteczny plan treningowy, który sprawi, iż szybko się rozwiniemy. Najważniejsza jest celność i nasza obsługa myszki. Ćwiczy się ją na odpowiednich mapach, które mają zwykle w swoich nazwach człon aim„. Dobrze jest każdego dnia poświęcić trochę czasu na podkręcenie swojej celności właśnie w takim miejscu.

Drużyna

CS to gra zespołowa, więc jeśli chcemy wygrywać w zawodach, to musimy mieć swoją drużynę do tego. 5 osób musi nauczyć się doskonałego zgrania. Dlatego też jak najszybciej trzeba skompletować swoją ekipę dobrych graczy i jak najwięcej grać razem. Jeśli nasza drużyna ma się rozwijać, konieczne będą sesje, w których omawiana i ćwiczona jest taktyka na różne mapy. Pamiętajmy także, aby ciągle walczyć przeciwko lepszym drużynom – tylko w taki sposób będziemy mogli sprawić, iż staniemy się najlepsi!

Jakie wymagania ma CS:GO?

Nikt jeszcze nie odpowiedział. Bądź pierwszy!

Zadaj swoje pytanie +

Utwórz nowy wątek

Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytanie – po prostu zadaj je na forum, nasi użytkownicy są bardzo pomocni i chętnie udzielą ci odpowiedzi.