Skocz do zawartości
EldokaNaFristajlu√

Vortange raz jeszcze.

Rekomendowane odpowiedzi

EldokaNaFristajlu√

Nick w grze: Vortange

Doświadczenie: W tej grze nie posiadam.

Masz admina na innym serwerze: Nie.

Staż na serwerze: Hmm.. Ze 3 miesiące dojdą.

Znajomość AMXX (1-6): Coś koło 3.5/4 na 6.

Steam ID:0:1:63980103

Dlaczego chcesz admina ? : Chcę admina ,ponieważ na serwerze jest dużo cziterów sam zgłaszam ich lecz na gg u Przema.Na serwerze spędzam dużo wolnego czasu ,więc adminowanie i pilnowanie go było by miłym dodatkiem :3 (ostatnio grałem na zombie modzie więc nie grałem na codzie). Chciałbym też pomóc adminom ogarniać serwer plus odeszło dwóch bardzo dobrych adminów , którzy ogarniali między innymi serwer.

Możliwość płacenia składek: No pewnie :D

Chciałbym dodać to ,że składam podanie po raz drugi udowadnia to jak bardzo zależy mi na tej posadzie.

Kontakt:

GG-41008839

Steam: rakoll

I forum :D

@Down: Błagam Cię. Żalę się Przemowi to było zanim pisaliśmy ,a po za tym chciałem się pogodzić , a ty co? Zapytałem o avek a ty , że ja sobie z cb jaja robie itp. "Takie rzeczy to ja do przema na gg pisze" Chodziło mi o zgłaszanie cziterów :* Czytaj ze zrozumieniem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ru# sie?

Tak bardzo Ci zalezy , nie widziałem na serwie ponad tydzień , tak naprawde grales na serwie tylko po to zeby miec admina nie udalo sie to przestales więc ogółem jestem na NIE ponieważ nie widze zeby od ostatniego podania cos sie poprawiło

Zacznij wiecej na serwie grac i przestan wszystko tak przeżywać to moze nastepne podanie bedzie bardziej pozytywne

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SpiT

Z tego co wiem to przez ten ostatni tydzień on grał cały czas na ZM

Co do podania no niestety Nie.

- 14 lat ?? Mało trochę...

- Na serwie jak mówi ru sie cb przez tydzień nie było więc ... sam sobie dajesz nie.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pijany

A więc tak jak było w innych podaniach jestem na NIE. Te minimum 16lat musi być. Dochodzą jeszcze inne rzeczy jak. Na przykład opuściłeś się w grze a mianowicie ostatnio bardzo rzadko cię widzę. Na forum mało się udzielasz jedynie w jakiś tematach typu " A czy B " "Zbieramy grosiki". Dodatkowo jeszcze dochodzi to , że nie miałeś nigdy admina , a to ciekawe bo napisałeś , że znasz AMXX na 3.5/4 to ja nie wiem jak ty czerpiesz , aż takie doświadczenie jeśli nigdy nie posiadałeś admina. A więc moje ostateczne słowo brzmi Nie

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eszu

To jest żart .!? Weź to sobie do serca co Koledzy wyżej napisali, przemyśl, zrób i wtedy złóz Podanie.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SteneQ

Na TAK, bardzo się stara, co do wieku to tylko rok młodszy i na pewno nadrobi zaległości.

@Edit

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PIECIOGWIAZDKOWY

a ja jestem na tak niby minimum 16 lat a 50% ma mniej. widze go na serwerze czesto i sie stara

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`Krycha.

Tak się stara, że każdemu "LIŻE DUPE" kto zna SpiTka...

na NIE!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brozu aka The War Z

Jestem na NIE, długo nie było Cię na serwie, pamiętam twoje durne odzywki i ten brak szacunku do adminów i starszych ( patologia ). Wg. mnie nie zasługujesz na admina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
EldokaNaFristajlu√

Nie obrażaj i kto tu nie ma szacunku to ja ci mogę powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ru# sie?

Gdzie ty tu widzisz obraze ;>?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rekreative
ostatnio grałem na zombie modzie więc nie grałem na codzie
- fajne rymy :D

Sory Vortange, nie tym razem. Na serwerze siedzisz cicho, bardzo często okazujesz brak kultury - co jest bardzo niedobrym przykładem - po prostu, postaraj się bardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przemo.

Podanie niestety odrzucone. Szkoda, że się nie dostałeś no ale cóż na tym polega podanie :)

Gdy bedziesz chciał możesz złożyć podanie tylko naprawde musisz się bardzo poprawic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.