Skocz do zawartości
Lem0ni@d@ G@d@

Propozycja!

Rekomendowane odpowiedzi

KaBooM!.

Ktoś tam gra ;D

Więc można go dodać,ostatnio ktoś zakładał temat z prośbą o stworzenie owego moda;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kuleczka :D

Jestem na wielkie TAK! Fajnie by bylo miec taki serw! Dajcie im szanse!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
liQ`

[quote name=Kuleczka :D' timestamp='1366983512' post='80238]

Jestem na wielkie TAK! Fajnie by bylo miec taki serw! Dajcie im szanse!!!!

czy mnie sie wydaje, czy Ci administratorzy tworza nowe konta by pisac sobie pod swoim tematem tak?

ledwo sie zarejestrowales, a juz piszesz tak po owym tematem :) dziwne, dziwne, dziwne!:D

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mateo

czy mnie sie wydaje, czy Ci administratorzy tworza nowe konta by pisac sobie pod swoim tematem tak?

ledwo sie zarejestrowales, a juz piszesz tak po owym tematem :) dziwne, dziwne, dziwne! :D

A powiem Ci ze to na 100 % nie ja :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eszu

Jestem na Tak, grałem dużo na Jb i znam sie na tym :P .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KaBooM!.

Moderator może zobaczyć po ip :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przemo.

Własnie lemoniada zostały zablokowane twoje 2 konta na forum :)

Zacytuje regulamin:

"5. Posiadania więcej niż jednego konta na forum. Złamanie tego punktu równa się zablokowaniem obu kont."

Co to tematu to nie wiem co dalej, niech KnyF podejmie decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mateo

Lemoniada nie spodziewałem się tego po Tobie :-) Czekam na decyzję Knyfa, mam nadzieję pozytywną :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przemo.

Myśle, że serwer mógłby dołączyć, ale bez lemoniady bo on juz tutaj nie popisze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mateo

Myśle, że serwer mógłby dołączyć, ale bez lemoniady bo on juz tutaj nie popisze.

Lemoniada pisał wyłącznie w moim imieniu gdyż wtedy nie miałem dostępu do internetu i myślałem że na dłuższy czas to będzie, ale udało mi się porozumieć z dostawcą internetu. Posiadam też pomocnika, ale On nie jest zarejestrowany tutaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przemo.

Musimy wiedzieć kto jest wkońcu tym H@ , ilu masz adminów i wgl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mateo

Adminów na serwerze jest obecnie 6, głównym H@ jestem JA, moją prawą ręką w sprawach technicznym ( taki opiekun serwera) jest Zabijak, który konta tutaj jeszcze nie posiada, dogadujemy się bardzo dobrze, nie ma między nami jakiś "spin", czy są jeszcze jakieś pytania ? To chętnie odpowiem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przemo.

Teraz to już nic. Chyba pozostalo tylko czekać na H@ :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mateo

Miejmy nadzieję że się zgodzi, podoba mi się u Was i myślę że byśmy się dogadali :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M4V3R!CK

Słuchaj Rejestracja: dziś, 13:29 to chyba o czymś świadczy dopiero jesteś tutaj od dzisiaj nigdy nie grałeś na naszej serwerowni a nagle chcesz dołączyć serwer. Wybacz ale osoby które mają większe doświadczenie będą na Nie.

Widze, że jesteś panem władcą świata, bo to, że zarejstrowałsię o 13;29, to nie znaczy, że nie grał tu nigdy...

Ja neutral, lubię takie serwer, ale jest tu juź 5 serwerów i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mateo

Dodam jeszcze że propaguję serwer dając VIP'y na kilka dni :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przemo.

Nie potrzebne to jest. Jak dojdziesz do nas to nie bedziesz musiał takimi metodami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mateo

Wiesz, ja nie chcę praktycznie przyjść " na gotowe" chcę coś dać od siebie, a nie tylko od Was oczekiwać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SkorpioN

Tutaj już wszystko zostało powiedziane,Ci kolesie kompletnie nie ogarniają,tworzą konta i piszą że są na tak,spamują w poście ,knyf na pewno na takie coś nie pójdzie,zresztą Cserwer to Cserwer a nie dzieciarnia.pl (bez obrazy) wiec nie ma po co dodawać ich serwera do naszego,jak będzie miał powstać u nas JB to powstanie ,zresztą ta współpraca była by zapewne krótka,zapełniły by im się serwery i by nas oszczali,no ale to tylko moje skromne zdanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mateo

Czemu piszesz KOLESIE ? Ja żadnego Multikonta nie zrobiłem. Nie życzę sobie abyś ocenial mnie po jakimś gosciu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pan M

To też świadczy o Twoim serwerze skoro taki nieodpowiedzialny człowiek objął u Ciebie stanowisko admina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SonD

Tutaj już wszystko zostało powiedziane,Ci kolesie kompletnie nie ogarniają,tworzą konta i piszą że są na tak,spamują w poście ,knyf na pewno na takie coś nie pójdzie,zresztą Cserwer to Cserwer a nie dzieciarnia.pl (bez obrazy) wiec nie ma po co dodawać ich serwera do naszego,jak będzie miał powstać u nas JB to powstanie ,zresztą ta współpraca była by zapewne krótka,zapełniły by im się serwery i by nas oszczali,no ale to tylko moje skromne zdanie

Okej ja założyłem konto w innej sprawie ale dobra po 1. Skąd wiesz że tworzą konta nie wszystcy którzy grają na serwerze odrazu w sieci robią konta może wbili na serwa jakiegoś i powiedzieli żeby się wypowiedzieli w sprawie tego podania a oni się zgodzili. Po 2. 15 lat to nie dzieci sam ile masz 16 i to są młodzi?? po 3 skąd masz pewność że odejdą ja bym nie powiedział bo już w wypowiedzi "mateo" ""Wiesz, ja nie chcę praktycznie przyjść " na gotowe" chcę coś dać od siebie, a nie tylko od Was oczekiwać"" widać że nie oczekuje wszystkiego od was wydaje mi się że twoje ostarżenia są nie słuszne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pan M

SonD po pierwsze, wiadomo bo moderator może sprawdzić IP każdego z użytkowników. Po drugie SkorpioN ma 18 lat a w tych granicach wieku 3 lata to jest bardzo dużo. Po trzecie nie znamy Was, przyszliście znikąd i chcecie przyłączyć się do CSerwer.com stąd te obawy, wątpliwości i podejrzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SonD

Ok. ale to nwm spróbujcie jakoś ;DD pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
reksiu123

Witam jestem .R-E-K-S-I-U. i gram na serwerze JailBreak i też chce coś powiedziec od siebie. Nikt mnie nie prosił o to bym cokolwiek pisał i to jest kierowane do użytkownika SkorpioN, jeżeli masz jakiś problem z wiekiem, jakąś traume to daj się wypowiedziec też innym, a nie wpajasz innym którzy czytają te posty, że nasz serwer jest słaby, nieogarniają admini i źle się na tym serwerze gra.

Gram tutaj od prawie początku serwera, gracze są różni ale nie każdy serwer jest idealny. Powiedziałeś też, że gracz Mateo, H@ serwera zrobił wiele kont po to by dążyc do celu przyjęcia serwera do tej serwerowni. Oceniasz wszystkich jako bachornie a tak nie jest. Sądzę, że nawet sie nie wysiliłeś do tego by spojrzec na ten serwer od środka, wewnątrz.

Atmosfera jest fajna mimo tego, że raz na jakiś czas wejdzie jakieś "dziecko - ktoś nie ogarniający i wygłupiający się." i zacznie FreeKillowac, czy trollowac grę. Jest wiele zabaw i sądzę, że jak nie będziecie chcieli dodac nas do tej serwerowni to znajdziemy sobie inną. Ale weź też pod uwagę, że innym ten serwer może się podobac a nie myślisz tylko o sobie.

Na twoim miejscu dałbym nam szanse np. na tydzień albo miesiąc (data byłaby do ustalenia) i zobaczyłbym jak serwer się rozkręca.

Powiedziałeś też jak i inni, że zapełnimy ten serwer waszymi ludźmi ale nie wiesz, że to zrobimy skoro nawet nie znasz H@ serwera. Powiedz mi szczerze czy zaprosiłeś go na np. TeamSpeak, Skype lub Gadu-Gadu po to by porozmawiac o statusie tego serwera i się wiecej o nim dowiedziec, bo ja sądzę, że nie.

I mówię serio, nie oceniajcie serwera po kilku graczach tylko wejdźcie na niego i sami sprawdźcie. Bo patrząc po wypowiedziach innych użytkowników tego forum to oni by chętnie grali na tym serwerze. A czy wam by sie podobał to nie nasza sprawa. Jeżeli chodzi o was i wy nie chcielibyście grac na tym serwerze tak jak i ja nie chciałbym grac np. na waszym serwerze FFA lub ZombiePlague ponieważ mnie te mody nie interesują tak ja ciebie może nie interesowac JailBreak.

Dzień w dzień mamy prawie pełny serwer, więc patrząc na serwer innym kątem to moglibyśmy obejśc się bez serwerowni, ale stawia nas to w złym świetle, a patrząc na was sądzę, że chcielibyście tak jak my zdobyc paru graczy.

I to nie jest multikonto jednego z graczy tylko stworzyłem to konto po to by opisac naszą sytuacje i to co jest potrzebne byście go ocenilil.

Proszę o spojrzenie na moja wypowiedź innym okiem niż patrzą na to wszyscy, a jeżeli na prawde nie chcecie nas w tej serwerowni to nie widzę przeszkód w zamknięciu tematu i zakończeniu tej rozmowy. Ale proszę was jeszcze raz o to byście weszli na serwer i ocenili go sami a nie patrzyc na puste wypowiedzi innych forumowiczów z dwoma czy trzema postami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.