Skocz do zawartości
Lem0ni@d@ G@d@

Propozycja!

Rekomendowane odpowiedzi

EldokaNaFristajlu√

Ja jestem na nie , coraz więcej osób z ich serwera się rejestruje (Jeśli to nie multi) tylko poto żeby poprzeć. Nie potrafią pisać po polsku (sami błędy widzieliście). Dla mnie Nie.

Lepiej zrobić na zaufanym hostingu itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SonD

NIech moderator zobaczy IP na którym zostały zarejestrowane dane niby "multikonta" nie widzę przeszkód

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
reksiu123

cyt. "Ja jestem na nie , coraz więcej osób z ich serwera się rejestruje" ponieważ mamy wielu graczy :) jak już wspominałem nasz serwer mógłby sie samemu utrzymac.

A wracając do Moda to niech sprawdzi IP i wtedy porozmawiamy.

cy. "przyszliście znikąd i chcecie przyłączyć się do CSerwer.com stąd te obawy, wątpliwości i podejrzenia." podejrzenia ? wy nas nie podejrzewacie tylko odrazu skreślacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
basek

ta serwerownia sobie jak narazie dobrze radzi z utrzymaniem serwerów tak więc nie ma potrzeby dołączania waszego serwera(przynajmniej mi się tak wydaje) bo KnyF jeżeli będzie chciał taki serwer to go zrobi po swojemu i nie będzie musiał się niczym martwić chyba że jesteście ogarniętymi ludźmi ale to już wszystko zależy od KnyFa jak u niego sie reprezentujecie

ogólnie to neutralnie

sorki za brak przecinków :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mateo

Ja jestem na nie , coraz więcej osób z ich serwera się rejestruje (Jeśli to nie multi) tylko poto żeby poprzeć. Nie potrafią pisać po polsku (sami błędy widzieliście). Dla mnie Nie.

Lepiej zrobić na zaufanym hostingu itp.

Pogrubiłem i podkreśliłem jedno z Twoich zdań " coraz więcej osób z ich serwera się rejestruje" mamy rozumieć że mamy zabronić graczom się rejestrować się u Was i im zabronić gracz na Waszych serwerach ? Bo z Twojego zdania wynika że jest to zło, że się rejestrują.

ta serwerownia sobie jak narazie dobrze radzi z utrzymaniem serwerów tak więc nie ma potrzeby dołączania waszego serwera(przynajmniej mi się tak wydaje) bo KnyF jeżeli będzie chciał taki serwer to go zrobi po swojemu i nie będzie musiał się niczym martwić chyba że jesteście ogarniętymi ludźmi ale to już wszystko zależy od KnyFa jak u niego sie reprezentujecie

ogólnie to neutralnie

sorki za brak przecinków :D

Powiem Ci, że mogę Ci potwierdzić że jesteśmy OGARNIĘCI. Chcesz możemy pogadać/popisać na TS3/Skype/GG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SkorpioN

Panie reksiu ja nikogo nie oceniam,nie mowie że ten Mateo to spamer czy coś w tym stylu,że macie adminow nie ogarniajacych czy coś,nie skreślam też was zresztą ja mam tu gówno do powiedzenia za przeproszeniem,wyrażam tylko swoja opinie.Co do waszej propozycji to my juz jesteśmy uprzedzeni co do takich osób bo mamy juz doświadczenie co do takich osób które dzięki znanym serwerowniom próbują się wybić a potem nara wiec musisz też i nas zrozumieć,zresztą jak to o nim świadczy jak tworzy konta i pisze specjalnie że jest na Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mateo

Panie reksiu ja nikogo nie oceniam,nie mowie że ten Mateo to spamer czy coś w tym stylu,że macie adminow nie ogarniajacych czy coś,nie skreślam też was zresztą ja mam tu gówno do powiedzenia za przeproszeniem,wyrażam tylko swoja opinie.Co do waszej propozycji to my juz jesteśmy uprzedzeni co do takich osób bo mamy juz doświadczenie co do takich osób które dzięki znanym serwerowniom próbują się wybić a potem nara wiec musisz też i nas zrozumieć,zresztą jak to o nim świadczy jak tworzy konta i pisze specjalnie że jest na Tak

Lemoniada po tej akcji wyleciał z naszej ekipy. SkorpioN, Twoje zdanie też się po części liczy bo jesteś tutaj długi czas...

Dajcie nam szansę, a pokażemy klasę ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maros9790

Mowiac szczerze, to ja jestem takze na nie, bo/poniewaz/ze H@ sieci moze ma te 15 lat ale nie ogarnia. Opiekun serwa JB jako 2H@ prawdopodobnie ma <15 lat.. Co do samego serwera to nie da sie grac poprostu. Na serwerze sa nielubiane przez graczy lagi, ktore zapewnia hosting za 1zl/slot. Jak sie wchodzi na serwer to musimy czekac na pobranie sie np. modeli itp. Po wejsciu na serwer dowiadujemy sie sredniej wieku grajacych na tym serwerze graczy. Maja oni mniej wiecej 10-15lat. Piszcza przez mikrofon niczym "myszy". Serwer jest takze niedopracowany, widac to po okolo 30 minutach gry. Moge takze napisac informacje ktora H@ serwera JB nie chcialby zeby ona byla ujawniona. Wylecial z sieci XxX.PL nie wiem z jakiego powodu, ale mozna sie domyslec co dziecko moglo zrobic. Ma takze 2-gi serwer FFA+BF2 ktory takze nie jest dopracowany. Moge takze ujawnic informacje na temat tego ze to graja koledzy na tym JB ktorzy sie zwoluja i gadaja (i tu sie zdziwicie) ts3 a nie na skejpie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mateo

Mowiac szczerze, to ja jestem takze na nie, bo/poniewaz/ze H@ sieci moze ma te 15 lat ale nie ogarnia. Opiekun serwa JB jako 2H@ prawdopodobnie ma <15 lat.. Co do samego serwera to nie da sie grac poprostu. Na serwerze sa nielubiane przez graczy lagi, ktore zapewnia hosting za 1zl/slot. Jak sie wchodzi na serwer to musimy czekac na pobranie sie np. modeli itp. Po wejsciu na serwer dowiadujemy sie sredniej wieku grajacych na tym serwerze graczy. Maja oni mniej wiecej 10-15lat. Piszcza przez mikrofon niczym "myszy". Serwer jest takze niedopracowany, widac to po okolo 30 minutach gry. Moge takze napisac informacje ktora H@ serwera JB nie chcialby zeby ona byla ujawniona. Wylecial z sieci XxX.PL nie wiem z jakiego powodu, ale mozna sie domyslec co dziecko moglo zrobic. Ma takze 2-gi serwer FFA+BF2 ktory takze nie jest dopracowany. Moge takze ujawnic informacje na temat tego ze to graja koledzy na tym JB ktorzy sie zwoluja i gadaja (i tu sie zdziwicie) ts3 a nie na skejpie.

Widzę że Marcinek pisze i pisze :D Na serwerze nie ma lagów ( nie miałem ani jednej skargi), z innej sieci odszedłem ( pisałem o tym z Przemkiem), posiadam 2 serwer FFA + BF2 ( jest na moim hostingu, a jest kogoś innego), a ludzi z tego JB nie znam kompletnie ( nie licząc Reksia i graczy z którymi miałem przyjemność rozmawiać na Skype/TS3). Gracz pisze to tylko dlatego, że nie wziąłem go do siebie na H@, bo mu powiedziałem że sobie poradzimy. Zauważmy że gracz ten NIGDY nie był u mnie na serwerze. Pisze kłamstwa dlatego że się nie zgodziłem na Jego "propozycje". Przemo, KnyF, na GG, dostaniecie ode mnie coś, proszę abyście na to spojrzeli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przemo.

Ja moge jedynie potwierdzić to, ze głos użytkownika maros9790 można uznać za nie ważny, ponieważ chciał się zemścić na H@ JB :)

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mateo

Rezygnuje

// proszę o zamknięcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przemo.

Ok. Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.