Skocz do zawartości
Zedikoo

Problem , nie ma SS na kompie ;

Rekomendowane odpowiedzi

Zedikoo

Brylant zrobił mi ss'y , nie ma ich na kompie , patrzałem na różnych forach i dowiedziałem się że Win nie zapisuje owych ss'ów jeśli Cs jest zainstalowany na dysku C. Proszę o rozpatrzenie sprawy . Pozdr Zedik .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Counter Info

Uhahahhah :) sie uśmiałem :x zawsze jest w cstrike/cstrike_polish Masz je masz tylko z widocznym wh pewnie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zedikoo

Ta naprawdę pokazać ci gdzie mam cs zainstalowany , dać ci rzut pulpitu że mam win7 . Coś jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zedikoo

A jeszcze nie ma folderu cstrike_polish

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brylant

Domyślnie Steam instaluje się w "Program Files" na dysku C, więc większość graczy miałaby z tym problemy a tak nie jest. Miałem zainstalowanego i na C i na D.

Wrzuć wszystkie screen'y.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
agnieszka.

Brylant, ile razy będziemy to wałkować? Takie rzeczy się po prostu ZDARZAJĄ na win7. Jakbyś nie zauważył to już 3 czy 4 osoba, która ma ten problem.

Poproszę demo oczywiście rozpisane... :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brylant

Agnieszka, ja mam Win 7 i do tego 64bit, robiłem sobie wielokrotnie screen'y i nigdy nie miałem z tym problemu. Takie tłumaczenia są dla mnie śmieszne, nie będę rozpisywał demka, bo mam sporo roboty przed jutrzejszą pracą. Jeśli chcesz pomóc graczowi i naprawdę myślisz, że problemy z Windows'em 7 są prawdziwe to ściągnij demko i udowodnij, że jest czysty, z mojej strony ub na tą chwilę nie dostanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Counter Info

Mówisz 3/4 osoby miały tak a może te 3/4 tak samo kłamały? :> ja mam win 96 3.5bit i co ss robi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
agnieszka.

ja mam win 96 3.5bit i co ss robi :D

Na pegasusie będziesz mógł z tym windowsem grać a tu nie chodzi o windowsa byle jakiego a windows 7.

Brylant to do Ciebie jako admina należy obowiązek rozpisania dema jeśli dałeś mu bana.

Dziwne, że Akai nadał bana pewnemu graczowi i po obejrzeniu dema koleś był czysty a też mu się ssy nie zapisywały.

Jest w www.google.pl tyle tematów dotyczących tego problemu więc chyba musi on istnieć, albo pewnie to sami cheaterzy o tym piszą dlatego jest tyyyyle tematów. :banana:

PS. Dla mnie jest śmieszne to, że nie tylko tutaj jest ten problem a wy dalej swoje. :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brylant

Agnieszko to do gracza, jako zbanowanego, któremu zostały zrobione screen'y należy obowiązek wrzuć takowe, ja nic nie muszę, mogę jedynie być tak dobry i sprawdzić demko, natomiast pisałem Ci, że nie mam czasu na takie rzeczy. I tak za dużo czasu spędzam na forum. Jeśli zależy Ci na tej sprawie to możesz się tym zając, natomiast nie będziesz mnie pouczać, gdyż dobrze wiem, jakie obowiązki i prawa posiadam. Myślę, że na tym dyskusję zakończymy.

Jeśli nie masz zamiaru pomóc to proponuję wstrzymać się od dalszej dyskusji na ten temat.

Zedikoo, jeśli zależy Ci na wyjaśnieniu tej sprawy to postaraj się zrobić coś w tym kierunku, poszukaj demka, wstaw do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
agnieszka.

Dziwne, że od innych adminów się tego wymaga, nie jesteś tu wyjątkiem pomimo posiadania h@ serwera.

Poza tym to nie problem gracza, a Twój bo to Ty nie masz dowodów na jego winę a swoją obronę, bęc !

Do mnie pomimo tego, że też mam ważniejsze sprawy rzucacie się drzwiami i oknami bo dema nie są sprawdzone i się rzekomo opier* , a problemu z tego nie robię. Masz czas na dawanie banów, masz czas na potwierdzenie swojego stanowiska.

Rzeczywiście nie mam zamiaru pomóc bo mam ważniejsze sprawy. :-)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zedikoo

Gdzie jest takowe demo ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brylant

Agnieszka myślałem, że jesteś rozważniejsza. Dowody musiałby przedstawić, gdybym nie zrobił screen'ów, natomiast takie zrobiłem. To nie ja mam się teraz starać, lecz gracz. Mylisz problemy i to nie pierwszy raz, kiedy głupoty wypisujesz.

To była Twoja ostatnia rzecz, którą napisałaś nie na temat w tym temacie.

Gdzie jest takowe demo ?

http://222774.node2.pukawka.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zedikoo

Nie ogarniam , dziwne dema . Jestem ciemny w sprawach demo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zedikoo

Ale odpalam demo ,i dziwne stoi w miejscu i wszyscy gracze na obserwatorze i mnie nie ma

Nie ogarniam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
agnieszka.

Ale odpalam demo ,i dziwne stoi w miejscu i wszyscy gracze na obserwatorze i mnie nie ma

Nie ogarniam

Bo wyświetla Ci się taka zielona ramka, w której możesz przewijać akcje, wciśnij TAB i przewijaj wtedy będziesz wiedział, w której minucie Ty przybywasz na serwer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
inf0rm1337

Ja mam ten problem , ale mam csa na D i na c w program files , i tam mi się ss zapisują w csstrike...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
agnieszka.

Tak powinno być , ponieważ windows 7 używa Install Shield Wizard, który nie daje możliwości ingerencji w pliki dlatego cs'a instaluje się na oddzielnym dysku.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eszu

Ja też tak mam, wczoraj zrobiłem sobie ss'y na bf2, i niegdzie ich znaleść nie szło, przeszukałem całego kompa i 0. :( Nw co jest, ale poklepie jeszcze po necie,żeby zobaczyć o co chodzi.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
HOWAY THE LADS!
Napisano (edytowane)

Dobtra, agnieszka tutaj prosiła o rozpiskę HLTV, Brylant nie mógł, ale ja postanowiłem obejrzeć demko z tamtej pory. gdy ZeDiK ^^ dostał bana (nie boję się trudnych spraw hehe).

Tutaj link do HLTV z de_westwood http://222774.node2....-1367775120.zip .

Krótka rozpiska demka:

04:46- zabójstwo (z headshotem) gracza ct, mimo że gracz ten nie pokazał się na oczy ZeDiKowi (kill przez ścianę)

05:00-05:08- po tej akcji Brylant dał mu bana (osobiście mam do niej mieszane uczucia, ZeDiK szedł cały czas w stronę gracza, mimmo, że ów gracz był w ruchu, a ZeDiK go nie widział, ale widać na demku, że ZeDiK jakby wiedział, gdzie on jest i szykował się na walkę).

Tyle z mojej strony. Czekam na Wasze zdanie.

PS. Proszę o niepisanie postów w stylu `To nie twoja sprawa, Adamor`. Dziękuję z góry.

Edytowane przez Lord Adamor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.