Skocz do zawartości
mistrzu

sprawa ss

Rekomendowane odpowiedzi

mistrzu

Witam dostałem bana dzisiaj

LINK do BANA http://cserwer.xaa.p...t.php?bid=15151

ale nie nie moge znaleźć ssów ;/ wchodziłem juz w folder cstrike i nic nie ma ,, gdzie ssy mogą sie jeszcze zapisywać??

do tego nie wiem po co te ssy bo stałem afk od począrku rundy bo przez tel rozmawiałem

wiec nie wiem czy arab sie pomylił czy coś ale ssow nie moge znaleźć;/

Twój nick: mistrzu

Data i godzina:10.05.2013 - 13:27:06

Admin:.AraB.

Ip / Steam_ID:78.30.76.188

Link do SS / Dema: ssy zostały zrobione nie mi tylko podszywce

link do BANA który arab dał mojej podszywce : http://cserwer.xaa.p...t.php?bid=15140 === ja nie mam stema

ssy arab zrobileś podszywce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Arabson

Szukaj, miałeś perfidne wh na westwoodzie tam zrobiłem Ci ss'y..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Arabson

ss'y zostały wykonane na westwoodzie potem wszedłeś na office na aktywnym banie za co też powinieneś dostać perma bo ss'y nie dotarły, a więc po raz ostatni pisze- wzór i proszę o ssy z mapy de_westwood na office tylko upomniałem Cie o te ss'y. Czekam to tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mistrzu

hehe na wescie to znów nie bylem ja kolego,, wszedłem dopiero na office

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mistrzu

niech Ci administracja powie że bana mam tylko jednego , tego co wkleiłem linka na samej górze i do tego nie mam zadnych ssow z office < i to jeszcze dałeś mi ssy jak stoje afk na respie> ssy robiles?, nie wiem nie mam żadnych zdjec z office i nawet nie wiem gdzie je szukać bo w cstrike ich nie mam,,,, a westwood to nie byłem ja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mistrzu

prosze temu gościowi dałeś bana na westwodzie http://cserwer.xaa.p...t.php?bid=15140

ile razy można pisać że ja stema nie mam?????

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Du har blitt bannlyst fra denne server av Admin .AraB..

[AMXBans] Du er permanent bannlyst fra denne Serveren!

[AMXBans] Bannlyst Alias : mistrzu

[AMXBans] Grunn : ' Wstaw screeny na CSerwer.com '

[AMXBans] Du kan klage om din ban @ www.cserwer.com

[AMXBans] Din SteamID : ' STEAM_ID_LAN '

[AMXBans] Din IP : ' 78.30.76.188 '

[AMXBans] =======================================

moje IP------ nie mam żadnego stema,, wiec za co ten ban ??? poprosze UB bo chce sobie pograć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Arabson

Wiesz co mistrzu strasznie dziwna sytuacja z tymi Twoimi rzekomymi podszywkami. Niedość że ktoś się podszywa pod Ciebie to czituje i wbija Ci rank, jaki ma w tym cel? Myślę że każdy cziter wolałby grać na swoim nicku i sobie wbijać odznaki i rank. Podszywka typowa jest wtedy gdy ktoś psuje Ci rank celowo, a w tej sytuacji? Nie wiem, ja to interpretuje dwojako, dziwne te podszywki naprawdę dziwne, bo ja sam też zanim dostałem admina miałem podszywkę ale podszywający się grał na moją niekorzyść psując mi rank a ten odziwo nabija Ci go.

Ja UB puki co nie daje czekam na wypowiedzi innych. Ponadto dodam że przed westwoodem była india i tam cały czas płakałeś że Cie jadę, a potem na weście też byłeś jechany i coś odpaliłeś nie wiem kto to może Ty może nie nie wnikam.

Tak jak pisałem niech wypowiedzą się inni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mistrzu

Boże dać ci numer do dziewczyny do godziny 13:00 siedziałem z nią a o 13:30 wszedłem pierwszy raz na cs dzisiaj a ty mi tutaj o jakieś awp indi gadasz że płakałem do CB,, stary sam nie wiem po kiego uja** ktos za mnie gra < może dlatego że mam odznaki i nie mam hasła na nicka??> nigdy nie miałem i nie mam Stema wiec nie wiem o Co ci chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mistrzu

nie wiem dajcie mi do siebie gg i za kazdym razem jak bede wchodził na cs to bede tobie i ognistemu pisal że wchodze ja prawidzwy mistrzu grać , to moze problemów nie bedzie. Jak narazie nigdy nie grałem na czitach bo umiem bez.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Arabson

nie potrzebuje żadnego numeru Twoje tłumaczenie jest śmieszne. Czekam co powiedzą inni jeśli dadzą Ci UB to spoko ale dla mnie ta cała sprawa jest conajmniej dziwna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Arabson to kiedy te ssy robiłeś mu? Na mapie westwood, czy office?

Mistrzu, edytuj swój pierwszy post zgodnie ze wzorem dla tego działu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Arabson

Ss'y zostały wykonane na westwoodzie i dostał tam perma. Po dłuższym czasie wszedł na office więc dałem bana z powodem wstaw ss'y na forum w celu upomnienia go że ss'y z westwooda nie trafiły na forum. No i puki co ich nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mistrzu

no wiec widzisz ssy zrobiłeś typowi który grał na steam < którego ja nigdy nie miałem> wiec jakim cudem mam ci wstawić te ssy z westwoda jak ja na tej mapie nie grałem??

owszem na office dostałem bana bo myslałes że jestem na aktwynym a to nie ja dostałem bana na wescie, wiec tak naprawde dostałem bana za nic

jeszcze raz pisze daj mi do siebie gg i teraz jak bede wchodizł na cs to ci bede pisał że wchodze i chce pograć,zeby nie było zadnych banów zaraz

moje gg 3168441

1 post edytowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mistrzu

moje tłumaczenie nie jest śmieszne tylko mówie tak jaka prawda,, do 13:00 mnie w domu nie było komputera na oczy nie widziałem a Ty o 12:27 dajesz bana "mistrzu" na mapie de_westwood jak mnie na tej mapie wogóle nie było i wogóle na kompie

i w dodatku ten mistrzu jeszcze na steamie gra = nigdy stema nie miałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
agnieszka.

Arabson po raz kolejny odbanowuję tego gościa. Wczoraj dostał również bana, szkoda tylko, że nie jego IP banujecie.

Najpierw dajesz bana z powodem "Aktywny Ban" na ten sam nick a inne ip, a potem "wstaw screeny..." na ten nick i jego ip .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mistrzu

Dziękuje bardzo.... Arab odezwij sie do mnie na gg 3168441 - tam bede pisał że wchodze na cs grać, wtedy nie bedzie komplikacji ze jakaś podszywka gra

Jak mnie rozpoznać:

1) mam ns

2) mam mikro

3) nie przeklinam/wyzywam = chyba ze jakis czit gra to wtedy tak :P

4) moge nie wiem cos napisać zeby było wiadomo ze to ja

5) na imie mam Kamil

6) lubie piłke nożna

7) zdobyłem 3 miejsce na mistrzostwach polski

pytaj ja odpowiem na cs jeśli to ja,,, albo na gg to załatwimy,, mam dosyc tego juz,,, wchodze sobie na cs pograć ,gram minute i wyskakujecie mi z jakimś aktywnym banem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mistrzu

nie wiem gdzie to napisać:

A więc ogłaszam drodzy admini że już żadnej podszywki na moim nicku nie bedzie,, ponieważ zakupiłem hasło,, dziękuje za uwage,, i prosze mnie teraz nie banować za niby jakies podszywki i za aktywne bany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eszu

Luz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mistrzu

temat do zamknięcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brylant

Następnym razem za pisanie postów pod postem zostaniesz ukarany, używaj opcji "edytuj".

Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.