Skocz do zawartości
Szarlota

Komunikatory.

Rekomendowane odpowiedzi

Szarlota

Witam.Ilekroć jakiś admin spotkał się z tym że banuje pewnego gościa co ma "info od Boga".Otóż jest problem tego typu że nie koniecznie mają oni wh.Podczas gry w cs nie jednokrotnie widziałem jak ktoś pisze "dawaj na skype".Otóż nie raz gracze rozmawiają przez TS/SKYPE i mają info.Chodzi mi o te żeby powgrywać coś na serwer co zakłócało by rozmowę podczas gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przemo.

Hmmm. To raczej jest niemożliwe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pan M

A czy takie info przez skype/ts/vt/steam/gg/cokolwiek innego jest zabronione?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szarlota

Musi być jakiś sposób bo to tylko odbiera przyjemność z gry.

A czy takie info przez skype/ts/vt/steam/gg/cokolwiek innego jest zabronione?

To są tak zwane wspomagacze :)

Admin znający regulamin z Ciebie jest :P

http://cserwer.pl/topic/8789-regulamin-serwera/page__pid__58218?do=findComment&comment=58218

1. Używanie jakichkolwiek czitów, niedozwolonych skryptów oraz dodatków ułatwiających grę jest surowo zabronione i będzie karane banem permanentnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ru# sie?

Gracze którzy tak grają powinni mieć świadomość że za takie coś grozi im ban i nie ma wytlumaczenia ze gada na skype ,czy ts , tylko powinni być ukarani jak by posiadali wh

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szarlota

Polać temu wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pan M

Yougen123 regulamin znam bardzo dobrze, a czytałem go na pewno więcej razy niż Ty ;). Ale jak możesz uznać program Steam jako wspomagacz?

@Yougen ale na steam również możesz rozpocząć rozmowę głosową ;). Poza tym używaj opcji edytuj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szarlota

Steam to w zasadzie nie,chodź w zasadzie typek może Ci pisać

-Tam idziesz prosto i po prawej

Wtedy pokaże sie nam w prawym dolnym rogu wiadomość :P

ALe mowa o skype i TS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przemo.

No, ale nie rozumiesz, że nie jesteśmy w stanie wyłapać takiego kogoś ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gumiś

ale również można gadać przez steam (komunikaator głosowy) widać że nie ogarniasz do końca platformy steam i jej możliwości

ja się wypowiem tylko tyle że ja już byłem administratorem na kilku serwerowniach (zazwyczaj padały mimo tego że było dużo graczy) i zawsze banowałem na kilka godzin za używanie takiego komunikatora jak ts czy skype itp.. oczywiście jak ktoś napisał że rozmawia na komunikatorze głosowym lub zapraszał kogoś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szarlota

To lipa... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
agnieszka.

Dobrze doświadczony admin wie jak rozpoznać kogoś kto gra na vt/ts to wcale nie jest trudne a wystarczy się przyjrzeć.

Taka gra jest tutaj traktowana jako wh i za to dostaje się bany (perm) jak na każdej sieci. Nie ma innej możliwości jak przyglądanie się czy ktoś korzysta z vt. Admini... powinni to wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Vixo

No, ale nie rozumiesz, że nie jesteśmy w stanie wyłapać takiego kogoś ??

nie wcale hehe taka osoba wie sporo kto gdzi jest itd. i najczęściej wyczekuje przeciwników. Łatwo rozpoznać, to jako WH, a więc tak czy siak bana by wyłapał.

Admini tej sieci prawie w ogóle nie sięgają po dema jedyne co to SS i myślą, że to starcza. Jednak tak na serio prawdziwego odpała widac dopiero na demie, ale adminom nie chce się rozpisywac demek i dlatego robią SS i mają wy***. Ile razy już było, że ktoś zawsze czyste SS bo ma anty SS, a na serwie lata odpalony i wystarczą 2min dema by zobaczyć jak lata po modelach itd. Jak dla mnie ktoś powinien się wziąźć za adminów i ogarnąć ich w sprawie demek bo to śmiech na sali by w ogóle nie korzystali z demek.

Yougen pisz większymi bo robisz temat i nawet nie potrafisz go porządnie napisać (chodzi o te literki). No, a to że piszą "dawaj na skype" to nie znaczy, że można od razu banować bo można to pisać 4fun tak jak bindy o WH itd.

@DOWN

a to ciekawe bo ostatnio jak były lewe SS i napisałem, że na dem wszystko wyjdzie, to 1 osoba nie będę pisał dokładnie kto bo po co, ale napisał

"hltv jest po to, by dać dowody jeśli ktoś dostanie bana z powodem haxujesz/cheatujesz i się odwoła oraz dla graczy do zgłaszania cziterów." Więc widac ty masz inne zasady do tego i oni mają inne. Gdy na ss jest modyfikacja, to nawet nie biorą dema, a od razu brak UB. Więc no po demo sięgają tylko gdy ktoś odwoła się z takim powodem hah ale oni w 99% robią same SS, więc jak ktoś ma się odwoływać z demem... żenada i tyle jak mówiłem kiedyś SS, to tylko dodatek, a podstawą jest demo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Osoby 'grające na komunikatorze', a dokładniej podpowiadające sobie gdzie kto jest są traktowane tam samo jak używający czitów, bo to na jedno wychodzi jak by ktoś grał na wh, jest zwykłym oszustem. Tak samo jak z cziterami trzeba ich wyłapywać a sprawdzonego sposobu na nich nie ma. Ale wszystko i tak widać na demie. Vixo jak ktoś ma zrobione ss'y a widać ewidentnie było że oszukiwał, wtedy przecież korzystamy z demek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.