Skocz do zawartości

WwW po raz 2?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze:WwW

Doświadczenie:duuugie 6lat

Masz admina na innym serwerze?: nie mam ,mialem

Staż na serwerze:z 4mies?

Znajomość AMXX (1- 6):5

Steam_ID:0:1:33784961

Możliwość płacenia składek ?: mozliwe

Dlaczego chcesz admina?:brak adminow na serverze a teraz czesto wchodze i widze ze cziterzy biegaja bez konsekwencji :)

Kontakt:steam- halabardnik910

GG - 47568940

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
metafora

nie wiem czy masz 20 lat =) Ale jak bedziesz plaic skladke to jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
El kapusto

czesto jak czesto, ;d wejdziesz na kilka chwil i wychodzisz ;P no ale ogarniety gracz jestes pod wzgledem gry ;P

zarzutow do ciebie nie mam zadnych zebys sie z kims klocil lub cos, wiec jestem raczej na tak

ale jesli masz grac tak jak zwykle to lepiej nie startuj na admina tutaj trzeba byc 24/7 ;d a nawet w nocy bo cziterow jest od groma.

ja bylem neutral ale bardziej skloniony na tak

PS vortage chyba pomyliles go z kims;d ani razu nie widzialem jakby kogos wyzywal.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SteneQ

Ostatnio mało grasz, więc jestem NEUTRAL.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
biszibosz

jak najbardziej na tak:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lucas.

Już po raz drugi składa czyli można mu dać szanse, którą każdy powinien dostać :)

Na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pijany

Na tak da sobie radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ki3p4

Pisalem juz ze jestem na Tak i nie ukrywam ze troche sugerowalem sie opinia kolegow wyzej. W zwiazku z tym ze jest to Twoje drugie podanie postanowilem zerknac co bylo nie tak i ewentualnie czy zmieniles to czego brakowalo. Pierwsze co mnie zastanowilo to sytuacje z Vortange ktora byla juz po Twoim pierwszym podaniu, oczywiscie Vortange tam przesadzil itd ale musisz wiedziec ze jak bedziesz adminem to na U@ bedziesz mial tez rozne sytuacje i pytanie czy dasz rade nie obrazic zadnego z graczy nawet jak Cie bardzo obrazi i ewentualnie sie z nim kulturalnie pozegnac w postaci bana jak naprawde przesadzi ;) Jesli chodzi o aktywnosc na forum to postow masz 39 wiec teoretycznie cos sie dzieje. Pozwolilem sobie zobaczyc co sie dzieje z Twoim forum po zlozeniu podania i po 4 maja (data zlozenia podania) na 43 tematy dotyczace zmian na tym serwerze udzieliles sie tylko raz w jednym temacie i uwazam ze to powinno byc podciagniete po zlozeniu 1 podania ( w calej reszcie forum tez Cie nie widac ale chialem sie skupic konkretnie na COD) w tej chwili jestem na NIE. Nie wiem jak wyglada Twoja aktywnosc na serwie i i czy tam jest wszystko ok. Jestem tez Ciekawy co Admini COD napisza bo jesli na serwie blyszczysz to ja tez zmienie zdanie na Tak jesli nie to mnie niestety to podanie nie przekonalo.

Pzdr

Edytowane przez Ki3p4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szarlota

Powiem że bym był na tak.ale,ale ostatnio CIebie nie ma wgl. na serwie.Aktywnością na forum też nie grzeszysz.Sory ale Nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
OrientujSie

JESTEM NA TAK A CO :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak nie mam czego dodac , Nie dodaje a mysle ze na serverze spelnie swoje zadanie , a forum? Moglbym czesniej na niewchodzic i sie udzielac a tak to nie mialem powodow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zariioz

wymagania spełniasz, mówią że ogarniety gracz, o kulturze nic nie napisali, ale sądzę że jest good :) 41 postów na forum nie jest zlę :) zawsze może nadrobić... 2 raz składa wiec mu zależy widać :) a - to tak Mało Cię gracze COD widują na serwerze, mało piszesz na forum w tematach, no i nad podaniem się nie wysiliłeś specjalnie... ale myślę że warto dać CI szanse i zobaczyć czy ogarniesz czas na gre na COD na forum i czy się nadajesz do stanowiska Admina jestem na małe Tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Schiza.

Jestem na TAK. Powody up :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PsychoCOD

Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@refresh, H@ prosze o wypowiedzenie sie ,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
EldokaNaFristajlu√

Jestem na NIE brak Ci kultury i wątpie zebyś ogarną tyle ode mnie na NIE>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szarlota

czesto jak czesto, ;d wejdziesz na kilka chwil i wychodzisz ;P no ale ogarniety gracz jestes pod wzgledem gry ;P

zarzutow do ciebie nie mam zadnych zebys sie z kims klocil lub cos, wiec jestem raczej na tak

ale jesli masz grac tak jak zwykle to lepiej nie startuj na admina tutaj trzeba byc 24/7 ;d a nawet w nocy bo cziterow jest od groma.

ja bylem neutral ale bardziej skloniony na tak

PS vortage chyba pomyliles go z kims;d ani razu nie widzialem jakby kogos wyzywal.

Usuńcie tego posta mojego ale pragne zgłosić spam!!!!!!!! Edytuj dzieciaku posta a nie spamujesz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VenooXX

Tak Oczywiście Tak :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szoras

Jestem na TAK ! Ogranięty z Ciebie człowiek , uważam że nadajesz się na tą posade.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
budziu

Często jest na serwie, wie jak rozpoznać czitaerów. Adminów nigdy dość. TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ refresh

Przemo o mnie zapomniales? napisz tak/nie i zamknij temat bo nie wiem czy sie nastawic na tego admina czy nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przemo.

Przyjęty na czas próbnego, jednego tygodnia, bo były pozotywne opinie, jak i negatywne :) Zgłoś się do mnie na GG lub Steam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.