Skocz do zawartości
`RespecT

UB

Rekomendowane odpowiedzi

`RespecT

Brylatn Ja napisze cała prawde, poniewaz nie ma co sie oszukiwać.

No to zaczynamy.

To było Tak że wszedłem na Cybera Nick poniewaz chciałem mu wbic z SMG a On wszedł na moj zeby sie nie nudzic,

Nastepnie zagrałem runde na Cybera Nicku i dostałem bana :'((

Bardzo Mi zalezy na UB, przepraszam i Pozdrawiam.

STEAM_0:1:54999012

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
XaNtoR

Każdy powinien sam wbijać odznaki, a nie prosić kolegę o pomoc, bo wtedy wychodzą takie sytuacje jak ta. Ode mnie UB nie dostaniesz, teraz możesz liczyć jedynie na to, że Brylant się zlituje i Cię odbanuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`RespecT

Tak wiem XaNtoR a co Ty bys zrobil jezeli twoj kumpel by nie chcial grac na servie bo nie moze wbic odznaki..?

pomogł bys.

: ) TERAZ CZEKAMY NA BRYLANTA ! : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eszu

I tak się zlituje Brylant jak zawsze .......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
leniuch

a ja jestem za ub respect (wiem że nie mam zdania :P ale pewnie też bym pomógl koleszce jakby poprosił. To nie zmienia faktu że prędzej czy później, sam by je nabił i nie jest to fair w obec innych graczy...Trochę wytrwałości :) Moim zdaniem druga szansa się należy, takich graczy powinno się trzymać na serwie, grają bo grają, nikomu nie przeszkadzaja, kulturka jest i zawsze dwie osoby do przodu. Późnym wieczorem zawsze lepiej zagrać 4 na 4 niż 3 na 3...a z resztą co mnie to obchodzi, zróbcie co chcecie :D

dla jasności nie znam gości, nawet zdania nigdy z nimi nie zamieniłem. Przyznał się, przeprosił - widać że mu zależy.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brylant

I tak się zlituje Brylant jak zawsze .......

To jest Twój drugi post odnoszący się do tej samej sprawy, kolejny post, którego już nie mogę po prostu zignorować. Z mojej strony to nie jest litość, lecz zdrowy rozsądek, czego Eszu czasami Tobie brakuje. Jeśli się już wypowiadasz to staraj się wnieść coś do tematu, kolejne podobne wypowiedzi będę nagradzał.

Wracając do odwołania, cieszy mnie to , że przynajmniej Ty byłeś ze mną szczery. Nie zmienia to jednak faktu, iż to czego dopuściliście się wraz z kolegą jest zwykłym oszustwem, niemniej jednak nie zasłużyliście na tak surowego bana, dlatego poznajcie moje dobre serce i cieszcie się nadal grą na naszych serwerach. Pamiętajcie jednak, że jeśli taka sytuacja się powtórzy to już nie będziecie mieli powrotu.

Odbieram wam również odznaki za SMG z nadzieją, że to czegoś was nauczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.