Skocz do zawartości
Husky

Kolejny dzieciak! Atrox brak kultury do innych

Rekomendowane odpowiedzi

Husky

nick do zbanowania : Atrox

Data i godzina: 24.07.2013 godzina 16:08 mapa: de_wesstwod_zombi ( jakos tak)

Admin: Shaxu

Ip / Steam_ID: Atrox - 77.114.17.195:27005

Link do SS / Dema:

http://speedy.sh/tKQ...07-24-00001.jpg

http://www.speedysha...07-24-00002.jpg

http://speedy.sh/6dB...07-24-00003.jpg

http://www.speedysha...07-24-00004.jpg

Opis Sytuacji: Witam gram sobie na serwie po chwili wbija Atrox i zaczyna mnie wyzywac od frajerow prosze o bana dla tego uzytkownika iz nie dam sie oczerniac przez jakies dzieci co wyzywaja , a jest to zasluga naszego opiekuna serwera. W dodatku Shaxu jest na serwie napisalem mu na say ze ma mu dac bane za wyzywanie to nic nie robi . Jaka porazka prosze wyzsze strony o zbanowanie Atroxa a jak sami widzicie Atrox dalej gra a Shaxu mu nawet kika nie dal na wyzywanie.

Wycinek z konsol:

Atrox : Husky Frajer :)

[ZP] Shaxu dostal 5 AP (zabil zombie nozem- SeksMuzaJest.<3)

Bombastic Fantastic : CELE

Bombastic Fantastic : CELEEE

[H]usk[Y] [19/20] = <3 : atrox jeszcze cos ?

Time Left: 11:15

"sv_gravity" changed to "400"

Shaxu : timeleft

(Counter-Terrorist) [H]usk[Y] [19/20] = <3 : zbanuj go

Atrox : Tak pedale

Unknown command: -delllaser

**** Zombie Plague ****

Ca$$prio overflowed

Ca$$prio has left the game

"sv_gravity" changed to "800"

[ZP] Press M to show the game menu

PolishMix | Dementor[t] connected

Atrox : Zlozyles skarge bo AP nie dostales?

[H]usk[Y] [19/20] = <3 : wyzywac to mozesz kolegow na ulicy lub w szkole

HASZYSZ , WiaaDroo Buch :)) : /lm

(: pROpAN :) : /lm

Shaxu : /

(Counter-Terrorist) SeksMuzaJest.<3 : yrtdfh

*** Oshy killed Karos64 with a headshot from infection ***

PolishMix | Dementor[t] is joining the Counter-Terrorist force

SeksMuzaJest.<3 (RADIO): Need backup.

*** Oshy killed Kacper$ with a headshot from infection ***

*** Karos64 killed Kaboom with a headshot from infection ***

HASZYSZ , WiaaDroo Buch :)) : /lm

*** Oshy killed Casteros with a headshot from infection ***

Atrox : zalosny frajer jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bialyproszek.

Widać ,że po przeczytaniu tego Shaxu nawet nie ukarał go. Pewnie to jego kolega i bana nie dostał ,ale myślę ,że tutaj co dałeś dostanie . A co do Shaxu to nie wiem czy to jest taki dobry opiekun serwera jak daje oczerniać graczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Husky

No nic nie zrobil jak sami widzicie up nawet go nie kiknol na 10 min nic wielki nam opiekun serwera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sh@keR

Nawet tego nie widziałem tak szczerze mówiąc, teraz ukaram 30 minut, jeśli się powtórzy Ban się wydłuży wielkie mi rzeczy.

Białyproszek - wylecisz za takie oczernianie bez dowodów obiecuję ci to.

Temat do zamknięcia.

EDIT / Jeszcze jedna taka durna skarga Husky skierowana na w stronę mojej osoby, a gwarantuję że więcej się nie spotkamy.

Zauwaz jeszcze Ca$$prio również nie zainterweniował, dlatego tez musisz koniecnie napisać na niego skargę ponieważ nie dał mu bana.

Przesadasz za twoją każdą skargą i uważaj bo przegniesz pałkę w końcu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bialyproszek.

Nawet tego nie widziałem tak szczerze mówiąc, teraz ukaram 30 minut, jeśli się powtórzy Ban się wydłuży wielkie mi rzeczy.

Temat do zamknięcia.

Dowody masz i ewidentnie widac ,że husky do ciebie pisał ,a ty nawet nie zareagowałes.

EDIT@ A czy źle robi ,że porządny człowiek nei daje się cisnąć ? Ty powinieneś zareagować a co zrobiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Husky

Temat do zamknięcia.

EDIT / Jeszcze jedna taka durna skarga Husky skierowana na w stronę mojej osoby, a gwarantuję że więcej się nie spotkamy.

Zauwaz jeszcze Ca$$prio również nie zainterweniował, dlatego tez musisz koniecnie napisać na niego skargę ponieważ nie dał mu bana.

KOLEGO JESTES SMIESZNY NAPRAWDE NIE WIDZIALES A Z NIM POTEM PISALES! PO DRUGIE STASZYC SOBIE MOZESZ CO BOLI PRAWDA I BEDZIESZ MNIE STRASZYL ZE WIECEJ SIE NIE SPOTKAMY ? TY TUTAJ NIE JESTES PANEM ZAPAMIETAJ SOBIE TO !

DODAM INNYM UZYTKOWNIKOM ZE ZA TA SKARGE DOSTALEM BANE NA SERWIE ! DZIECIAK MYSLI ZE MU WSZYSTKO WOLNO I ZA TO ZE NAPISALEM PRAWDE DOSTALEM BANE ! PROSZE WYZSZE STANOWISKA NA TYM FORUM ZABRANIE MU PRAW OPIEKUNA SERWERA BO TO NIE OPIEKUN TO DZIECKO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
StrzalaNiczym

koniec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bialyproszek.

KOLEGO JESTES SMIESZNY NAPRAWDE NIE WIDZIALES A Z NIM POTEM PISALES! PO DRUGIE STASZYC SOBIE MOZESZ CO BOLI PRAWDA I BEDZIESZ MNIE STRASZYL ZE WIECEJ SIE NIE SPOTKAMY ? TY TUTAJ NIE JESTES PANEM ZAPAMIETAJ SOBIE TO !

DODAM INNYM UZYTKOWNIKOM ZE ZA TA SKARGE DOSTALEM BANE NA SERWIE ! DZIECIAK MYSLI ZE MU WSZYSTKO WOLNO I ZA TO ZE NAPISALEM PRAWDE DOSTALEM BANE ! PROSZE WYZSZE STANOWISKA NA TYM FORUM ZABRANIE MU PRAW OPIEKUNA SERWERA BO TO NIE OPIEKUN TO DZIECKO

Teraz to się shaker popisałeś. Myślę ,że się pożegamy , bo nigdzie nei widzę ,żeby był ban za prawdę. Husky wstaw tutaj jak masz tego bana co dostałeś to już będzie koniec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Husky

Temat do zamknięcia.

a tak po zatym nie ty bedziesz decydowal czy jest temat do zamkniecia cwaniaku myslisz ze jestes tutaj nie tykalny bo jestes jakims opiekunem serwera co zachowuje sie jak dziecko sry ty nim jestes . jak dla mnie niemasz tutaj miejsca nie nadajesz sie na te stanowisko a potem glupie teksty NIe widzialem szczeze mowiac a po chwili walisz mi bane za skarge na ciebie zal mi cie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sh@keR

Dobra temat do zamnięcia ludzie po prostu jest mi tak głupio.

http://zombieplague.gameclan.pl/ban_list.php

Niestety nie widzę tutaj żadnego bana którego dostał Husky, otrzymał wyłącznie ode mnie kicka za swoje zachowanie, za każdym razem szuka pretekstu do awantury oraz wykorzystuje moją osobę. Tak jak napisałem nie zauważyłem żeby Antrox klnął być może byłem zbyt mocno skupiony na grze dlatego też nie czytałem czatu, być może podobnie jak u Ca$$prio który też w żaden sposób nie zareagował natychmiast, ale po co ta cała nie potrzebna spina nie rozumiem ? Użytkownik otrzymał swojego bana na 30 minut i jak sytuacja się powtórzy otrzyma nieco dłuższego.

Stwierdzam że ty jesteś tak jak określiłeś mnie "dzieciakiem ", zauważ że błaźnisz się w tym momencie pisząc wielkimi literami oraz płaczać na forum że dostałeś bana gdy w rzeczywistości był to zwykły kick.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Husky

Teraz to się shaker popisałeś. Myślę ,że się pożegamy , bo nigdzie nei widzę ,żeby był ban za prawdę. Husky wstaw tutaj jak masz tego bana co dostałeś to już będzie koniec.

http://www.speedysha...07-24-00005.jpg masz screna jest temat 2 zalozony http://cserwer.pl/to...__fromsearch__1 nie pozwole sobie zeby takie cos jak ten nie powiem kto sobie bedzie rzadzil na forum kiedy temat do zakmniecia banowal za free bo to jego kolega wyzywal to mu sie ban nie nalezy to mnie zbanowal za skarge po to jest forum zeby pisac na takich jak ty co nie reaguja .

"Stwierdzam że ty jesteś tak jak określiłeś mnie "dzieciakiem ", zauważ że błaźnisz się w tym momencie pisząc wielkimi literami oraz płaczać na forum że dostałeś bana gdy w rzeczywistości był to zwykły kick."

@ edit dla ciebie shaxu to jets kick ?

http://www15.speedys...07-24-00005.jpg

Umisz czytac? ja szukam powodow do klutni mowie prawde a tak po za tym za co mialem dostac kika za szukanie powodow do klutni tylko dziwne ze na serwie nic nie pisalem pokaz dowody! no pokaz! i nie placze pisze prawde i juz ja sie postaram zebys stracil posade opiekuna bo tak naprawde klamiesz w zywe oczy dowowdow brak i mowisz ze kikles a wklepales bane! czyli co sie okazuje "Klamiesz" ale jestem zbyt madry zeby sobie nie porobic ss z dowodami :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sh@keR

http://www.speedysha...07-24-00005.jpg masz screna jest temat 2 zalozony http://cserwer.pl/to...__fromsearch__1 nie pozwole sobie zeby takie cos jak ten nie powiem kto sobie bedzie rzadzil na forum kiedy temat do zakmniecia banowal za free bo to jego kolega wyzywal to mu sie ban nie nalezy to mnie zbanowal za skarge po to jest forum zeby pisac na takich jak ty co nie reaguja .

@ edit dla ciebie shaxu to jets kick ?

http://www15.speedys...07-24-00005.jpg

Umisz czytac? ja szukam powodow do klutni mowie prawde a tak po za tym za co mialem dostac kika za szukanie powodow do klutni tylko dziwne ze na serwie nic nie pisalem pokaz dowody! no pokaz!

Stwierdzam po twojej wypowiedzi że najlepszym rozwiązaniem jest nie grać na serwerze, bo jak da się bana z opóźnieniem przykładowo 3 godzin to się nic nie stanie, nie ma wtedy żadnego problemu.

Ja więcej się nie wypowiadam, w sumie nie mam zamiaru drążyć debilnego tematu który jest głupotą, użytkownik otrzymał swoją karę ( bardzo krótką ) , ale jak powtórzy się ten występek będzie dłużej.

Jak macie coś jeszcze Ciekawego powiedzenia na mój temat, to z chęcią poczytam, ja nie mam nic więcej już dopowiedzenia, następnym razem będę się starał reagować uważniej.

Temat sugeruję jest do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Husky

Przepraszam Shaxu aale teraz zauwazylem ze zbanowales Atroxa moj blad ale to z nerwow bo po kiku odrazu weszlem w konsole i widzialem reason 30 min ! Powtarzam nie chce klutni ale nie pozwole sobie na traktowanie mnie jak jakiegos smiecia lub kogos innego poniewaz nim nie jestem a kikujesz za free pokaz dowody jak niby zaczynalem.niemasz bo nic sie nie odzywalem wgl ino gralem i nic nie pisalem i reaguj jak wyzywaja ludzi pozwalasz jednemu potem inni wyzywaja innyc! Prezes reaguje jakos potrafi tak samo Casspiro. A teraz uwazam temat do zamkniecia i mam nadzieje ze Nasz opiekuj sie w koncu ogranie i zacznie ze mna normlanie rozmawiac a nie wyzywac sie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sh@keR

Nie chcesz klutni? Pisze się kłótni.

Ale jednak zaczynasz bo cała skarga jest napisana w moją stronę masz gdzieś tego Antroxa czy dostanie bana czy też nie chcesz pokazać Administracji jak jestem bezniadzejny i nie reaguję wcale. Napisałem to już po raz enty i napiszę jeszcze raz przegnij jeszcze raz a będziesz tego żałował, nie interesuje mnie jakiś dzieciak piszący pełne zdania dużymi literami w postach, zwracasz uwagę na siebie jaki jesteś dojrzały.

Prezes reaguje jakos potrafi tak samo Casspiro

No jakoś Cassprio nie zareagował razem ze mną tak więc tutaj coś nie wyszło, uspokój się lepiej koleś bo moja cierpliwość do Ciebie się powoli kończy.

Miałem się nie wypowiadać ale jednak to zrobiłem po raz ostatni [ i'm promises buzia na kłotkę ! ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Husky

Nie chcesz klutni? Pisze się kłótni.

Ale jednak zaczynasz bo cała skarga jest napisana w moją stronę masz gdzieś tego Antroxa czy dostanie bana czy też nie chcesz pokazać Administracji jak jestem bezniadzejny i nie reaguję wcale. Napisałem to już po raz enty i napiszę jeszcze raz przegnij jeszcze raz a będziesz tego żałował, nie interesuje mnie jakiś dzieciak piszący pełne zdania dużymi literami w postach, zwracasz uwagę na siebie jaki jesteś dojrzały.

No jakoś Cassprio nie zareagował razem ze mną tak więc tutaj coś nie wyszło, uspokój się lepiej koleś bo moja cierpliwość do Ciebie się powoli kończy.

Miałem się nie wypowiadać ale jednak to zrobiłem po raz ostatni [ i'm promises buzia na kłotkę ! ]

a ja sie tez wypowiem ! :) Dzieci mozesz straszyc mikolajem ! cierpliwosc ci sie konczy ? hahaha smieszny jestes prawda boli i tyle a co do tego Ale jednak zaczynasz bo cała skarga jest napisana w moją stronę masz gdzieś tego Antroxa czy dostanie bana czy też nie chcesz pokazać Administracji jak jestem bezniadzejny bo jestes juz wczoraj pokazales jaki jestes w jednym z moich tematow http://cserwer.pl/to...1-skarga-shaxu/

Tak, obowiązek ? Seriously ? Jak bym chciał to bym was miał głęboko w poważaniu i grajcie tak jak było, chyba najpierw jak coś widzę że jest nie tak i mi się nie podoba to muszę to dogłębnie zbadać, a nie jakiś noob który gra dosłownie maksymalnie tydzień na serwerze będzie mi dawał pomysły z dupy jak te Questy które w chuj nie pasują do Zombie Moda to raz, dwa nie robię z tego żadnego RPG trzy zaśmiecanie rozgrywki.

Być może sądzisz że twój durny DD2 wymaga tyle doszlifowania co Zombie ? To jesteś w błędzie i lepiej zostań przy tym DD2.

Gram na NS, bo usunąłem grę ze swojego steama, nie wiem tak po prostu bo mi się znudziła i przerzuciłem się na non steam, przy okazji testując genialnego klienta wykonanego przez CSerwer.pl który informuje mnie że jest to virus ( bynajmniej tak mój AVG antywir wskazuje )

Hunter myślę że jest to genialna pomysł za dnia tą prostą rzecz wykonam, nie będzie mam nadzieje niepotrzebnych spinaczy jak teraz.

Widac wlasnie robisz laske ze wszystkim! ja sie postaram zebys mial odebrane prawa! i tutaj nie chodzi czy tobie sie podoba czy nie ! to ze tak powiem twoj zasrrany obowiazek ! a moim obowiazkiem jest zeby tacy ludzie jak ty nie mieli takich praw na serwie jak opiekun serwera bo ty nim nie powinnes byc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
YO-LANDI ♥♥♥

wiadomo nie od dziś, że koledzy adminów robią sobie na serwerze co chcą :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prezes2712

Rasherka jak masz nic nie wnosić do tematu to idź na offtop. . .

Dlaczego od razu kolega admina? nie zawsze idzie wszystko zauważyć. . .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.