Skocz do zawartości
Husky

Plugin Przepraszam

Rekomendowane odpowiedzi

Husky

Witam to znowu Ja.

Wpadlem na pomysl iz mozna byłoby wgrac na serwer plugin przepraszam "Plugin zmusza gracza, który napisał przekleństwo do przeproszenie gracza"

jestem za tym aby to wgrac iz jest duzo ludzi co wyzywa graczy. Jestem za ta metoda z tego linku http://cskomandosi.p...in-przepraszam/ odnosnie tego Możemy wybrać jak ukarać gracza, gdy przeklnie po raz czwarty: czyli wygladalo by to tak

sorry_punish 2

sorry_bantime 30

Czas w minutach, na jaki ma być zbanowany gracz, w przypadku, gdy w powyższym cvarze wybraliśmy 2 (standardowo 30) co wy na to ?

szlo by zmienic ten plugin aby banowal gracza na 30 min za przeklinanie oraz wyzywanie zamiast 4 razem to za trzecim ;) dodam ze jest to przydatny plugin iz jak jakis gracz wyzwa to musi przeprosic a jak to robi nadmiernie automatyczny ban pozwoli to na to iz Admin by wtedy niemial nic na glowie jak ludzie wyzywaja poniewaz sam by dostawal bane z amxa ;) i duzo ludzi by sie szybko oduczylo wyzywac oraz klnac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bialyproszek.

Ja jestem za , ale ,żeby było na każdym serwerze. Tylko na pewno zaraz na ciebie wyskoczą ,że sobie nabijasz posty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Husky

Ja jestem za , ale ,żeby było na każdym serwerze. Tylko na pewno zaraz na ciebie wyskoczą ,że sobie nabijasz posty.

na kazdym moze nie bo np na dd2 sa ludzie co sie wkurzaja jak im cos nie wyjdzie to norlamne a na zombi modzie jest wojna o kampy izaczynaja sie wyzwiska etc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gumiś

Husky, był już taki temat i propozycja i została odrzucona (nie chce mi się grzebać za nią)

ja osobiście jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Husky

Husky, był już taki temat i propozycja i została odrzucona (nie chce mi się grzebać za nią)

ja osobiście jestem na NIE

Gumiś a mozesz bardziej rozwinac twoja wypowiedz dlaczego na nie ? jakies powody ? jak dla mnie na zombi moda ten mod jest w 100 % przydatny skonczyly by sie wyzwiska do innych etc klniecia i wgl .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
EldokaNaFristajlu√

Jak najbardziej na tak , miałem okazję tam adminować i to co sie tam dzieje ludzkie pojęcie przechodzi TAK TAK TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Poolaq

Moim zdaniem także byłby przydatny i to nie tylko tutaj, na DD2 również są często wyzwiska, chociażby gdy ktoś rzuci swojemu flesza i trafi na jakiegoś "pajaca" co rzuca mięsem na prawo i lewo, wtedy zaczyna się rzucanie "kur**mi, ch**ami" i innymi przekleństwami :x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Husky

Moim zdaniem także byłby przydatny i to nie tylko tutaj, na DD2 również są często wyzwiska, chociażby gdy ktoś rzuci swojemu flesza i trafi na jakiegoś "pajaca" co rzuca mięsem na prawo i lewo, wtedy zaczyna się rzucanie "kur**mi, ch**ami" i innymi przekleństwami :x

no co prawda to prawda bo sam gralem na dd2 i tez gram jak mi sie chce ale jak narazie gram tutaj zeby se popykac po pracy ale na dd2 tez wchodze jak sam wiesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prezes2712

Przydałby się, ale czy to nie obciąży serv. Nie od dziś wiadomo że ZM jest bardzo wymagającym modem . . .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Husky

Przydałby się, ale czy to nie obciąży serv. Nie od dziś wiadomo że ZM jest bardzo wymagającym modem . . .

przydalby sie to malo powiedziane Kolego ;) wydaje mi sie ze ten plugin nie obciazy serwera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prezes2712

to można by było pomyślec o tym czemu nie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Husky

to można by było pomyślec o tym czemu nie :)

no poczekajmy na innych wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hunter IMMORTAL

a po co co to se wulgaryzmu nie wolno powiedzieć ? polska wolny kraj nie obrażasz przeklinaj :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Husky

a po co co to se wulgaryzmu nie wolno powiedzieć ? polska wolny kraj nie obrażasz przeklinaj :D

ale co o tego to zle odbierasz moja propozycje mowie zeby dopisac wyzwiska typu kur*o,cwe* itd a tam slabe przeklenstawa mozna zostawic bo wiadomo kazdego poniesie ale zeby nie obrazali

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hunter IMMORTAL

ale co o tego to zle odbierasz moja propozycje mowie zeby dopisac wyzwiska typu kur*o,cwe* itd a tam slabe przeklenstawa mozna zostawic bo wiadomo kazdego poniesie ale zeby nie obrazali

jakie to są te słabe ty hultaju ? kurza dupa kacza stopka ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
♣•DΣΔΔθη•♣

Zdecydowanie jestem na tak. Ja co chwile się wkurzam (na zm co chwile widać moje "KUUUUUUUUU########AAAAAAAA") więc ten plugin nauczy mnie nie przeklinać xD.

Hunter IMMORTAL jak chcesz se przeklnąć to w domu a nie na czacie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hunter IMMORTAL

Zdecydowanie jestem na tak. Ja co chwile się wkurzam (na zm co chwile widać moje "KUUUUUUUUU########AAAAAAAA") więc ten plugin nauczy mnie nie przeklinać xD.

Hunter IMMORTAL jak chcesz se przeklnąć to w domu a nie na czacie. :)

NIE bd się z tobą kłucił ale komu przeszakdza jak na czacie napisze kurwa ? bo nie kumam mam za tekst przepraszać no żałosneee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Husky

no nauczyc sie przede wszystkim kultury osobistej jak dla mnie ten plugin w 100 % na serwer potrzebny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gumiś

przydalby sie to malo powiedziane Kolego ;) wydaje mi sie ze ten plugin nie obciazy serwera

wydawać to mi się dobrze wydaje ale pieniądze, najpierw sprawdź potem napisz wydaje.

Na zm dużo jest już tam wjeb.... pluginów i innych modów, także moje zdanie, będzie obciążało serwer.

jeżeli ten plugin ma być wgrany tylko na ZM, proszę bardzo

bo jeżeli chodziło by to o FFA to ja nie chcę mieć spamu w postaci 100 linijek przepraszam, bo ktoś będzie zgłaszał haxa a ja nawet nie będę widział

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Husky

No ten plugin ma byc tylko na zombi modzie nie na innych serwerach bo na zombi modzie to notoryczne wyzywanie jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
♣•DΣΔΔθη•♣

Widziałen ten plugin na jednym cod modzie.

Napisałeś ku*wa a za chwile na ekranie wyskakuje ci "Napisz "przepraszam" na napisanie masz 10, 9...." Tak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hunter IMMORTAL

No ten plugin ma byc tylko na zombi modzie nie na innych serwerach bo na zombi modzie to notoryczne wyzywanie jest

|Husky nie bd chyba płakac o to że jakis człek powie sobie kurwa to jest zbędne.... lepiej jak dodadzą nową klase zombie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prezes2712

jak ktoś będzie przeklinał to rób ss daj IP mi na steam a nie spamuj na forum dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.