Skocz do zawartości
Rekreative

Skarga na admina Prezes

Rekomendowane odpowiedzi

bialyproszek.

Czekajcie na kogoś wyższego (Moderatora,H@) i skróci mu tego bana na czas jaki on uważa , ale bez przesady na 2dni?

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prezes2712

Czekajcie na kogoś wyższego (Moderatora,H@) i skróci mu tego bana na czas jaki on uważa , ale bez przesady na 2dni?

Proszek 4 posty powyżej to napisałeś więc skończ spamować! Może i tak ban powinien być krótszy, ale jakaś kara za te zachowanie od osób wyżej postawionych powinna być. . .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bialyproszek.

Proszek 4 posty powyżej to napisałeś więc skończ spamować! Może i tak ban powinien być krótszy, ale jakaś kara za te zachowanie od osób wyżej postawionych powinna być. . .

o ile umiesz liczyć to napisałem 2.

@ i nie pouczaj mnie ,bo wiekiem nic nie pokazujesz nawet regulaminu nei znasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prezes2712

o ile umiesz liczyć to napisałem 2.

@ i nie pouczaj mnie ,bo wiekiem nic nie pokazujesz nawet regulaminu nei znasz.

Proszę cię nic już nie mów bo ty chyba nie wiesz co ja do ciebie napisałem. . .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CaSSprio

Ban słuszny, ale za długi ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prezes2712

Ban słuszny, ale za długi ...

w końcu ktoś to potwierdza! bo jak na razie to koledzy go tylko bronią. . .

Cassprio powiedź czy należy się koledze jakaś kara za takie zachowanie, rzecz jasna biorąc pod uwagę że jest wysoko postawioną osobą na tej sieci hmm? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lucas.

Jakbyś nie zrozumiał to napisałem, że "przesadził" i to wiąże się z tym, że ban jest słuszny tylko za długi i dlatego go bronie ale widać, że Ty nie rozumiesz co wszyscy do Ciebie piszą. A z resztą..

P.S. Serdeczne pozdrowienia dla adminów Zombie, do widzenia.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prezes2712

Jakbyś nie zrozumiał to napisałem, że "przesadził" i to wiąże się z tym, że ban jest słuszny tylko za długi i dlatego go bronie ale widać, że Ty nie rozumiesz co wszyscy do Ciebie piszą. A z resztą..

Ależ ja doskonale wiem co piszemy w temacie, tyle że chciałbym aby ktoś, kto może wnieść coś do tematu i zrobić porządek z tym adminem się tu wypowiedział. . .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bialyproszek.

My tu nikogo nie bronimy , bo to ty zrobiłeś błąd inaczej posty były by zupełnie inaczej. Reaktivate zawinił ,ale ban 2 dni ,więc nie ma o czym gadać. Jak byś mu dał nawet na te 4 godziny , to wtedy było by zupełnie inaczej. A tak na marginesie to każdy tu pisze ,że ban za długi i słuszny ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CaSSprio

Nie wiem o co wy się kurna kłócicie ... obrażał ? przeklinał ? Tak, więc ban słuszny, a temat do zamknięcia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rekreative

bialyproszek. definitywnie zgodzę się z Tobą, że ten ban jest za długi i słuszny. Proszę o kogoś z wyższą rangą o skrócenie bana, bo ten typek nawet tego nie potrafi.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prezes2712

My tu nikogo nie bronimy , bo to ty zrobiłeś błąd inaczej posty były by zupełnie inaczej. Reaktivate zawinił ,ale ban 2 dni ,więc nie ma o czym gadać. Jak byś mu dał nawet na te 4 godziny , to wtedy było by zupełnie inaczej. A tak na marginesie to każdy tu pisze ,że ban za długi i słuszny ...

Proszek nie chce mi się tobie odpowiadać! ale czytaj ze zrozumieniem. DOKŁADNIE napisałem powyżej że przesadziłem z długością bana i proszę o skrócenie a ty dalej swoje. . .

bialyproszek. definitywnie zgodzę się z Tobą, że ten ban jest za długi i słuszny. Proszę o kogoś z wyższą rangą o skrócenie bana, bo ten typek nawet tego nie potrafi.

A ty dalej będziesz swoje robił . . .

Tak ban jest słuszny zostanie skrócony! Ale na tym nie poprzestanę bo ludzie tacy jak ty nie powinni w ogóle brać czynnego udziału w życiu tej serwerowni proste

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rekreative

Dobra, koniec spamu. Jeszcze raz piszę, poczekajmy na kogoś z wyższą rangą :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bialyproszek.

Proszek nie chce mi się tobie odpowiadać! ale czytaj ze zrozumieniem. DOKŁADNIE napisałem powyżej że przesadziłem z długością bana i proszę o skrócenie a ty dalej swoje. . .

Mam Ci za cytowac twoje posty , jak piszesz ,że każdy go broni i pisze głupoty? My Ci probujemy wmówić ,ale ty tego chyba nie rozumiesz i lepiej skończyć ten spam. Sam potwierdzasz ,że ban za długi ,więc poco spamujesz? Czekaj i tyle .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prezes2712

Mam Ci za cytowac twoje posty , jak piszesz ,że każdy go broni i pisze głupoty? My Ci probujemy wmówić ,ale ty tego chyba nie rozumiesz i lepiej skończyć ten spam. Sam potwierdzasz ,że ban za długi ,więc poco spamujesz? Czekaj i tyle .

Nie chodzi o spam i o bana, tylko sprawiedliwość i to chyba ty czegoś tu nie rozumiesz. . .

Bo żaden admin nie powinien się tak zachowywać jak wybuchają mu nerwy niech pisze na priv.

Bo rekreativ - obraził gracz oraz moją osobę, a ponadto oczernia mnie i rzuca oszczerstwami ( patrz jego pierwszy post)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rekreative

Prezes? Wiesz do kogo napisałem te "Zamknij mordę"? Do gracza który miał taki nick xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bialyproszek.

No zgadzam się z tobą prezes ,że admin powinien świecić przykładem. Sprawiedliwość? Będzie jak dostanie krótszego bana i wiem ,że go dostanie. Oczernia cie? Może tak i dostał bana ,ale za długo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rekreative

Dobra. Sprawa została wyjaśniona na PW.

A więc chciałbym przeprosić admina Prezes, ponieważ będąc zdenerwowany, oczerniłem go na naszym forum. Co prawda dał za długiego bana, ale ja postąpiłem gorzej, wyzywając go.

Wnoszę o zamknięcie tematu.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prezes2712

Dziękuje to prawda, ban zostaje skrócony do 2h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DbK

Hunter za rozmawianie na ts podczas gry jest ban nie wazne czy z bratem . babcia , tata , kolegami

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hunter IMMORTAL

studiowałem cały regulamin i nigdzie nie pisze że nie można używać ts3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prezes2712

Hunter za rozmawianie na ts podczas gry jest ban nie wazne czy z bratem . babcia , tata , kolegami

więc zapraszam ciebie do przeczytania regulaminu później do pisania czegokolwiek, z resztą temat jest do zamknięcia bye idę spać!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Schiza.

Gadają na ts3 cały czas i info idzie :D Potem ss czyste a info od boga...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gumiś

u nas jest zabronione korzystanie z ts'a,mumble,skype itp....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prezes2712

Gadają na ts3 cały czas i info idzie :D Potem ss czyste a info od boga...

na zombie info? Koleś mam nadzieję że nie chodzi ci o naszą wypowiedź. Jeżeli przetoczycie mi taki punkt w regulaminie w trybie natychmiastowym zrezygnuje z ts3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.