Skocz do zawartości
Rekreative

Skarga na admina Prezes

Rekomendowane odpowiedzi

SteneQ

Temat: http://cserwer.pl/to...8218#entry58218

Punkt: 1. Używanie jakichkolwiek czitów, niedozwolonych skryptów oraz dodatków ułatwiających grę jest surowo zabronione i będzie karane banem permanentnym.

Skype, ts3 itp. są uznawane za dodatki ułatwiające grę.

Pozdrawiam, Stenek ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hunter IMMORTAL

Punkt: 1. Używanie jakichkolwiek czitów, niedozwolonych skryptów oraz dodatków ułatwiających grę jest surowo zabronione i będzie karane banem permanentnym.

Pozdrawiam, Stenek ;)

nie jest ten punkt sprecyzowany a więc nie dokonca jest jasne. Ts3 uzywamy z bratem wyłącznie do komunikacji bo szkoda kasy na telefon mieszkamy troszkę daleko os siebie :< i nie zawsze mamy czas się spotkać "praca" zaprzestaniemy go używac nie wiedziałem że jest to "substancja" nie dozwolona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FreZZ

Ale my nie zabraniamy wam rozmawiać.

Lecz w czasie gry jest to zabronione.

A co trzeba wam wszystko dokładnie wyjaśniać w regulaminie.

Rozmowa ułatwia? ułatwia, więc jest zabroniona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hunter IMMORTAL

Ale my nie zabraniamy wam rozmawiać.

Lecz w czasie gry jest to zabronione.

A co trzeba wam wszystko dokładnie wyjaśniać w regulaminie.

Rozmowa ułatwia? ułatwia, więc jest zabroniona.

może i ułatwia ale my nie gadamy o pierdołach typu gry mieszkamy od siebie dosc daleko wiec sobie gadamy a to że się już spotykamy na cs to jest nasz jedyny wolny moment i ja pracuje i Prezes :D nie bd już go używać podczas gry i promys ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sh@keR

Okej może ja się wypowiem jeszcze.

Zacznę od tej całej awantury, wina pewnie jest poniekąd mojego regulaminu który pewnie zostanie zmodernizowany wkrótce tak więc przepraszam od Siebie że taką szmirę napisałem.

Druga sprawa

Pozdrawiam, Stenek ;)

Dzięki, ale to jest trochę lekka przesada ja rozumiem że są serwery takie jak DD2 / FFA gdzie to rzeczywiście może ułatwiając rozgrywkę? Ale serwer Zombie ? Przecież to paranoja, ja ze swojej strony nie mam nic przeciwko aby ludzie komunikowali się na Teamspeaku czy Skype w celu przyjemniejszej eliminacji Zombie, szczerze mówiąc sam jak bym miał ciekawą ekipę tak grał.

Jeszcze dopowiem coś, kiedy być może pojawią się w sieci serwery typu Deathrun lub KreedZ ? Również twardo będziecie się trzymać podpunktu zakazu komunikacji przez TSa lub Skype, nie sądzę aby takie ograniczanie graczy przez tak durne podpunkty były dobrym rozwiązaniem.

Uważam że NASZYM SERWEROM brakuje luzu :D , chyba dobrze znany cytat z wiadomo jakiego filmu !

Nie każdy regulamin główny pasuje do każdej rozgrywki na serwerze zapamiętajcie to !

Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości proszę pisać dalej, a jak nie to to poczekajmy i za tydzień się zamknie temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hunter IMMORTAL

Okej może ja się wypowiem jeszcze.

Zacznę od tej całej awantury, wina pewnie jest poniekąd mojego regulaminu który pewnie zostanie zmodernizowany wkrótce tak więc przepraszam od Siebie że taką szmirę napisałem.

Druga sprawa

Dzięki, ale to jest trochę lekka przesada ja rozumiem że są serwery takie jak DD2 / FFA gdzie to rzeczywiście może ułatwiając rozgrywkę? Ale serwer Zombie ? Przecież to paranoja, ja ze swojej strony nie mam nic przeciwko aby ludzie komunikowali się na Teamspeaku czy Skype w celu przyjemniejszej eliminacji Zombie, szczerze mówiąc sam jak bym miał ciekawą ekipę tak grał.

Jeszcze dopowiem coś, kiedy być może pojawią się w sieci serwery typu Deathrun lub KreedZ ? Również twardo będziecie się trzymać podpunktu zakazu komunikacji przez TSa lub Skype, nie sądzę aby takie ograniczanie graczy przez tak durne podpunkty były dobrym rozwiązaniem.

Uważam że NASZYM SERWEROM brakuje luzu :D , chyba dobrze znany cytat z wiadomo jakiego filmu !

Nie każdy regulamin główny pasuje do każdej rozgrywki na serwerze zapamiętajcie to !

Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości proszę pisać dalej, a jak nie to to poczekajmy i za tydzień się zamknie temat.

cytat z cłopaki nie płaczą :D :D dziękuje ci Sh@akeR za rozwiązanie wątpliwości dot. ts3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prezes2712

Nie wiem St3n3k po co spinasz, jak ktoś gada na ts3 przy grze na ZM, w czym mamy sobie niby pomagać? Informacją strzelaj wyżej bo nie trafiasz w głowę? żałosne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rekreative

Dobra dajcie spokój, nie spamujcie i temat do zamknięcia.

~close.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.