Skocz do zawartości
Swiezakk

Electro skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Swiezakk

Nick Gracza na kogo skarga : ElectroMan

Data i godzina: 12:50-13:30

Ip / Steam_ID: ElectroMan - 95.49.188.145:27005

ssy : Już po raz kolejny gracz o nicku ElectroMan obraza graczy oto dowody : http://speedy.sh/NAg...rga-Elektro.rar

Otóż jest dużo skarg na tego gracza więc prosze o sprawiedliwą karę. Z góry dziękuję <''Swiezak''>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hunter IMMORTAL

FAKTYCZNIE obraża to już nie pierwszy raz skarga na niego leci cza uciszyć dzieciaka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Swiezakk

Otóż gdybym wszystkie jego obrazy wstawiał to oglądalibyśmy skargi cały dzień. Według mnie śmiało można wystawić mu najwyższy wymiar kary czyli permamenty ponieważ już poleciało pare skarg i nic z tego nie robi obraża innych graczy, jeśli ktoś jest lepszy od niego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hunter IMMORTAL

Otóż gdybym wszystkie jego obrazy wstawiał to oglądalibyśmy skargi cały dzień. Według mnie śmiało można wystawić mu najwyższy wymiar kary czyli permamenty ponieważ już poleciało pare skarg i nic z tego nie robi obraża innych graczy, jeśli ktoś jest lepszy od niego :)

perm nie jest najwyższą karą za obrazę na serwie poczekajmy na wypowiedz administracji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
♣•DΣΔΔθη•♣

No teraz to już za wiele. Wdłg mnie perm bo przesadza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hunter IMMORTAL

faktycznie kolejna obraza ale mam uwage dot. ciebie poleci warm za reklamę serwerów w zdjęciach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Swiezakk

Oj nie przesadzaj mało widać a ssy były robione na szybko . Prędzej ja dostane bana niż on . Zajmie się ktoś tą sprawą jakiś admin,moderator?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CaSSprio

Ta, dam mu bana jak go spotkam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Swiezakk

Cass moge wiedzieć na ile dostnie on bana ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Electro&_&

cassprio wiem vip nic nie daje ale kupilem go na 70 dni wiec perma neichce a ciebie krew nei zalewa jak kampoe zajolem a oni mnie blocza i czekaja na zombie.Zombie ich zarazi i oni potem mnie bo ich do kampy nie wpuscilem.

Potem gracz jobjox mnie blokowal bo jego kolegi do kampy nie wpuscilem oni mnie tez nie wpuszczaja proszę ale nie wpuszczają więc ja ich też nie wpuszczam jobjox tez mnei przezywal ;P i blokowal w kampie bo nie wpuscilem jego kolegi do kampy i on teraz robi mi to samo ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hunter IMMORTAL

cassprio wiem vip nic nie daje ale kupilem go na 70 dni wiec perma neichce a ciebie krew nei zalewa jak kampoe zajolem a oni mnie blocza i czekaja na zombie.Zombie ich zarazi i oni potem mnie bo ich do kampy nie wpuscilem.

Potem gracz jobjox mnie blokowal bo jego kolegi do kampy nie wpuscilem oni mnie tez nie wpuszczaja proszę ale nie wpuszczają więc ja ich też nie wpuszczam jobjox tez mnei przezywal ;P i blokowal w kampie bo nie wpuscilem jego kolegi do kampy i on teraz robi mi to samo ;P

widac zdania to ty umiesz składać co drugie to wpuszczam ale języka trzymać nie potrafisz :D electro przebolejesz 1 dzien

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Electro&_&

mam 13 lat to dziecko jestem więc ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
♣•DΣΔΔθη•♣

Elektro ja mam tyle samo lat (może nawet jestem od ciebie młodszy) a pisać umiem jak widzisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.