Skocz do zawartości
bialyproszek.

Poradnik jak kupić premke w sklepie...

Rekomendowane odpowiedzi

bialyproszek.

Witam , ten poradnik jest tylko po to ,żeby 10 osób dziennie nie spamowało mi na gg oraz PW ,jak kupić premke , co wpisać , jak wysłać . Ludzie można szału dostać! Robię ten poradnik dla świętego spokoju..

Więc zaczynajmy. Jeśli chcemy kupić premkę sms:

1. Wchodzimy w sklep>>> http://sklep.cserwer.pl/

a) Kupujemy premium na Nick oraz Hasło:

75881661885007336311.jpg

B) Kupujemy premium na SteamID :

96423950633752868471.jpg

c) Teraz pokaże , jak kupić przelewem;

Pierwsze co , to musimy się zarejestrować >>> http://sklep.cserwer.pl/?rejestracja

Podajemy wszystkie dane , również numer GG:

14168225205869061918.jpg

Następnie znów uzupełniamy wzór i klikamy wyślij;

76832132932168588428.jpg

Gdy nie mamy środków na koncie , klikamy doładuj, wpisujemy ile chcemy i robimy przelew z konta w banku:

15706093529212342068.jpg

Gdy na email dostajemy swoje hasło , lub wpisujemy w konsoli setinfo _pw "haslo" , czekamy mape i gramy!

To wszystko , poradnik stworzony dla OSÓB KTÓRY NIE POTRAFIĄ OBSŁUGIWAĆ SKLEPU. Dziękuje.

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
EldokaNaFristajlu√

Banalny sposób na nabicie postów. Nie potrzebne , lepiej dopisz o tym , że trzeba wpisać w konsoli setinfo itp. bo z tym mają problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bialyproszek.

Banalny sposób na nabicie postów. Nie potrzebne , lepiej dopisz o tym , że trzeba wpisać w konsoli setinfo itp. bo z tym mają problem.

Mistrzu napisałem. Drugie zdanie od dołu. Mówię , co wejdę to jak PREMKE KUPIĆ!

@EDIT- i to banalny sposób to chyba nie jest.Robiłem to jakieś 20minut dla świetego spokoju. Jak bym chcial se nabci posta , to bym polecial do Hyde Park i miałbym juz 500..

@EDITAha i nie wiem czy tylko z tym problem , bo znam przypadek ,że nawet smsa nie umiał wysłać i kodu wkleic..

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Husky

bialyproszek. tak szczeze i od serca to jestes ttaj po to zeby nabijac posty jestes 10 dni na forum a masz prawie 300 postow czlowieku opanuj sie wysylasz posty nie na temat i wgl odpisujesz bez sensu w tematach w ktorych nie powinnes wgl brac udzialu. wiem jedno ze napewno za to zostaniesz ukarany i to nie jednym warnem bo ja tez kiedys otrzymywalem warny za pisanie nie w tematach co nie powinnem brac udzialu i za pisanie bez sensu. pozdrawiam i mam nadzieje ze zostaniesz nagrodzony warnami a nie jednym bo to co ty robisz to lekka przesada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
agnieszka.

Ty masz 400 (najwięcej w PRZYWITAJ SIĘ) i na początku również nabijałeś tam gdzie nie miałeś prawa aż każdy miał dość Twojego wtrącania w każdy temat (już nie mówiąc, że ogółem masz 490 z czego 90 nabite w offtopie za co nie liczą ). Przypieprzasz się do każdego bo narażają Twoją męską dumę a sam robiłeś identycznie.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sh@keR

Czekamy na poradnik jak można kupić konto vip w sklepie . . .

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Why ?

Niby takie oczywiste aczkolwiek pomogło, czekam na inne poradniki które również pomogą w rozwoju serwerowni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
velis

Jak masz jakiś problem Why ? to pisz :) Jak będę wiedział to chętnie (tak jak i inni z serwerowni) pomogę i udostępnie jakiś poradnik z Twoim problemem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bialyproszek.

Niby takie oczywiste aczkolwiek pomogło, czekam na inne poradniki które również pomogą w rozwoju serwerowni.

Sory ,ale ja takiego poradnika nie napisze już ,bo ludzie mówią ,że spamie głupotami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
velis

Jeżeli ktoś ma problem to niech pisze na forum lub do mnie pw. Na pewno nie odmówie pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fankos

Jak dla mnie poradnik ogólnie bez sensu, jak ktoś szuka pomocy to niech pisze do tych co pomogą np: do mnie :)))

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.