Skocz do zawartości
Przemo.

Spis map [4FUN] - Propozycje.

Rekomendowane odpowiedzi

Przemo.

Mapy serwera CSerwer.pl # 4FUN !

de_dust2
de_inferno
aim_crazyjump
de_aztec
de_dust
cs_wiocha
de_rats_1337_32
cs_assault_1337
awp_india
fy_snow
de_nuke
de_eldorado
de_cpl_mill
cs_estate
cs_office
de_tuscan
awp_circular
de_westwood
cs_italy2
wh_dust2
de_train
awp_wall
fy_pool_day
cs_assault
de_survivor
cs_max
cs_militia
de_lidl
de_dinaunion
de_dust2002
de_perfect_inferno
awp_city
cs_station
cs_delta_assault
de_dust2_mini
de_dust4ever
de_dust2_long
awp_nasty
de_rats3
aim_irus
awp_snowfun
de_mini_train2
de_stacja
de_fabryka2
de_pizgatornia
de_mario_air
de_bahrain
de_rats_garden_csz
de_dust2_2013_final
de_vertigo
de_rats_fabi
de_emir
cs_assault_ship
cs_rio
cs_highsociety
cs_snow2010
de_irak
cs_deagle5
aim_arena
cs_sauna

Wzór do składania propozycji o dodanie nowych map:

Nazwa mapy:
Opis mapy:
Link:

Aktualna lista również dostępna jest na serwerze pod komendą. - /maps lub /mapy

Jeżeli nikt nie reaguje na twoje propozycje, napisz do mnie na PW.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
taczka

przypominam iz mapa cs_rats2 jest dodana na serwer a nie mozna nominowac, dodawaj w vote ani tutaj jej nie ma. a byla grana 2x

ps; jest tak z wiekszoscia map ze sa dodane a admin nie moze dawac ich w vote

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przemo.

Teraz już gracze nie mogą nominować cs_rats2, bo wcześniej mapy były brane z folderu z mapami i wszystkie, które były na serwer można było nominować.

Teraz już jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facemanreal

Czyli mamy możliwość nominowania wszystkich map jakie są dostępne na serwerze ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przemo.

Teraz już tylko te, które są podane w w/w spisie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Quer

po jakiego jest he_dodgeball a nie ma de_rats4_final ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pascow

Przemuś nie wiem co tu robisz ale musze stwierdzić że nie nadajesz sie na moderatora , admina itd . Jeśli uważasz że utrudnianie sobie gry jest 4 FUN to zmień dilera. Zamknąłeś temat który zrobiłem , bo TOBIE sie tak podobało , nie liczysz się ze zdaniem innych , nawet sie nikt nie zdążył wypowiedzieć mimo że było kilka ciekawych propozycji . Nie masz w ogóle doświadczenia .... co teraz widać.

Dla przykładu , granie mapy pool_day w momencie kiedy serwer jest PEŁNY dosłownie nie jest 4 FUN , jest poprostu żenujące , nie masz możliwości ruchu praktycznie , zdychasz na respie od samych granatów . To nie jest rozgrywka to jest gra typu chybił trafił. Jeśli Ty uważasz że to jest normalne to coś jest z Tobą nie tak . Gram prawie 10 lat w tą gre więc odpuść i nie poniżaj sie.

BTW , teraz już wiem kto odpowiada za spierdolenie tego serwera. Ty.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pascow
Jasne. Może jeszcze ustawimy same mapy ESL i starczy.

4FUN jest przeznaczony do grania wszystkich map..

Jeżeli nie podobają Ci się mapy to pofatyguj się do TEGO tematu i tam pisz odnośnie map.

Pozwoliłem sobie zacytować posta niejakiego Przemka . Poruszyłem temat odnośnie map , mianowicie, zaproponowałem usunięcie wszelkich mario , fy , aim itd , chociażby dlatego że utrudniają grę w momencie kiedy serwer jest pełny i zostawić mapy DE i CS które są jednak najbardziej grywalne. Temat poprzedni został zamknięty bo tak JEMU się podobało :)

Proponuję zainstalowac plugin ktory bedzie umozliwial votowania małych map w momencie kiedy liczba nie przekracza 10 os na serwerze , to chyba rozsądne rozwiązanie , bo po co sobie utrudniać grę , mam nadzieje że większość to rozumie , bo jak widać do Pana Przemka kompletnie NIC nie dociera i już pewnie nie dotrze. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
HOWAY THE LADS!

Dzięki niemu ten serwer ma tylu graczy. Gdyby nie on, nie narzekałbyś na pool_day po 8 v 8, a na to, że pustki na serwerze, taka moja dygresja. Co do map, dobrze, że są AIM czy FY, dobrze się gra na takich mapach w nocy, gdy mniej ludu na serwie, czy gdy po prostu jest mało osób na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pascow

Otóż to właśnie o tym pisałem ;) "Gdy jest mało osób , lub jest noc" , a nie gdy jest PEŁNY serwer !! Potwierdziles tylko to co napisalem. Jest plugin który uwzględnia małe mapy gdy określona liczba osósb jest na serwerze, wystarczy go zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przemo.

Zauważ to, że ten serwer ma specjalnie mniej slotów, aby były grane właśnie takie małe mapki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pascow

Zauważ to że mimo to pool_day czy tower , są za małe na pełny serwer , jest ścisk , i pada się na chybił trafił , nie ma możliwości za broń złapać , juz jestem w stanie zrozumiec , snow , cs max ktora jest bardzo dobra , ale bez przegięć , musi być jakaś grywalność . Poza tym jest masa niepotrzebnych map na serwie które są w ogóle nie grane , a podałem ich nazwy w temacie który tak poprostu zamknąłeś bo był niewygodny dla Ciebie ;] a można je poprostu było zamienić na jakies lepsze .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Król Złoty
Zauważ to, że ten serwer ma specjalnie mniej slotów, aby były grane właśnie takie małe mapki...

chłopie, ja ci kiedys pisalem na zajawce jak jeszcze byl 4fun bylo 30 slotow same mapy de tylko india awp4one i 1 jedyny snow. a tu jest tragedia. powiem ci kilka map i powiedz czy siedzail bys 2 godziny grajac je. snow pool day aim map usp map ruins i tower? SUNNNNNNNNNNNNNNNNY mowiels ze zrobisz a dalej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pascow

Jemu można mówić ... człowiekowi sie nawet palcem kiwnąć nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przemo.

No masz racje. Nie chcę mi się ruszać palcem, bo mam ważniejsze rzeczy na głowie.

Skoro uważasz, że jakaś mapa jest za mała to czemu tutaj nie napiszesz, żeby usunąć lub zamienić?? Ten temat jest stworzony właśnie z myślą o tym.

Co do mapy SUNNY to były błędy u niektórych graczy z pobraniem tekstur, dlatego właśnie jej nie wgrałem.

Jeszcze raz spojrzę na poprzedni temat i zobaczę co da się zrobić.

Uważam, że na 4FUN'ie jest mało map, dlatego proszę o podanie według wzoru parę dobrych według Was.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facemanreal

Ta najlepiej zgonić wszystkie nieprawidłowości na jednego człowieka, Ludzie dajcie trochę na luz. To jest tylko gra co umila życie ale każdy z nas ma niekiedy ważniejsze sprawy na głowie niż GRA, forum powstało po to by pisać o tym co jest źle i co dobrze, wszelkie propozycje będą rozpatrzone z czasem. Jestem przekonany że gdyby nie Modki to był by burdel na tej serwerowni. Ja też spotkałem się z wieloma odrzuceniami moich propozycji, widocznie nie były potrzebne. Jak dla mnie mapy typu AWP są bez sensu i ja na nich nie gram, ale inni je kochają wiec trzeba to pogodzić, pool_day czy fy_snow , ja uwielbiam i bede na nich grał nawet jak będzie ful serwer.

Mapy:

he_dodgeball

scoutzknivez

as_swissbankv2

ak-47_map

awp_india2

aim_m4a1

awp_tower

Moim zdaniem zabierają miejsce, grane były może 2/3 razy, w te miejsce śmiało można inne wstawić.

Dziękuję i pozdrawiam oraz zapraszam do GRY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przemo.

Okej. A masz może jakieś propozycje, którymi będę mógł je zastąpić ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facemanreal

Poszukam i coś Tu podeśle jak będzie ciekawe :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facemanreal

Coś kojarzę te mapę, tam chodzi o to by dojść do Helikoptera :D No fajna można dodać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pascow

No masz racje. Nie chcę mi się ruszać palcem, bo mam ważniejsze rzeczy na głowie.

Więc odejdź stąd i przekaż swoją funkcje ( której i tak nie pełnisz) komuś bardziej kompetentnemu. Poza tym jak widać pisze właśnie tutaj odnośnie map tylko porozumienie się z Tobą ociera się o cud.

Leito rozumiem zamiłowanie do map typu snow pool itd. ale jest za tym żeby zainstalowac plugin który będzie odpowiadał za ilość ludzi na serwie , poniżej 10 bedzie mozna glosować , żeby gra miała jakąs logike . Co do wywalenia wyżej wymienionych map jest 100% za . Proponuje jednak w zamian wrzucić normalne mapy typu CS i DE . Pyzdry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przemo.

Hehehe. Znajdź tutaj jeszcze z 15 osób, które uważają, że ja nic nie robię i strajkujcie. :)

Ciągle piszesz o tym, żeby wrzucić jakieś inne mapy CS/DE, a nawet nie podajesz żadnych propozycji..

Co do tamtej mapy as_oilrig_dj, czy jakoś tak to ta mapa jest na CS: Source :)

@edit. Czekam teraz tylko i wyłącznie na propozycje nowych map, bo mapy wyżej wymienione zostały usunięte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BEZMYSLNY

Ja nie widzę przeszkód w graniu 8v8 na mapach FY.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hoody

s3nse dal fajna propozycje, mozna wgrac ta mape ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facemanreal

Dobra wbijam z kilkoma mapkami

Zaczynam od mapek DE

1 de_bahrain http://cs.gamebanana.com/maps/164196

2 de rats garden http://maps.cs-bg.info/maps/cs/3092/

3 Skoro to 4Fun a Dust2 jest na każdym servie to proponuję zamienić zwykłego Dusta2 na Dust2_2013_final

http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2813/

4 de_vertigo http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1724/

5 Wielu graczy narzeka że mapa de_rats4_final jest za ciemna ok mam inna propozycje zamiany na de_rats_fabi Jasna mapka i najbardziej wyrównana w szanse dla obu zespołów ze wszystkich ratsów

http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1405/

6 de_emir http://maps.cs-bg.info/maps/cs/919/

Wchodzimy w mapki CS

1 cs_assault_ship http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2539/

2 cs_rio http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1623/

3 cs_highsociety http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1597/

4 cs_haste_final http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1595/

5 cs_snow2010 http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1005/

I mylślę że na razie to wystarczy bysmy wiedzieli w co i jak sie gra :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi