Skocz do zawartości
uszaty! ✪

Turniej 2 vs 2

Rekomendowane odpowiedzi

HOWAY THE LADS!

Ok, na szczęście zdążyłem, I'm ready to fight

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
psychoMATI

jak tam organizacja z turniejem ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FreZZ

Darujcie sobie organizatorzy nie potrafią ogarnąć serwera i wgrać prostego CFG ESL.

Widać, że nigdy mix nie grali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
psychoMATI

ja mam server to nie problem :) moge go uzyczyc na rzecz turnieju :) wszystko wggrane i wogole :)) ale jezeli ktos nie potrafi zrozumiec jednej prostej rzeczy "idzcie na kosy ja bede patrzyl zeby wam restarty zrobic" To nie wiem co tu ktos taki robi :) Mowa o Panu FreeZZ-ie :) POZDRAWIAM... Jezeli jednak sie zdecydujecie na rozwiazanie typu: ze turniej sie odbedzie to zycze pomocna dlonia z serverem :)

i podkreslam tutaj pewnie nie tylko moje zdanie ale zdanie rowniez innych pewnie osob !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE CHODZI TU O WYGRANIE JAKIEJS NAGRODY !!!!!!!!!!!!!!!!! LUDZISKA I ORGANIZATORZY TU CHODZI O DOBRA ZABAWE I SPRAWDZIC SIE ZE SWOIM ZNAJOMYM CZY COS POTRAFICIE RAZEM ZROBIC !!!!!!!!!!!!!!!!! Prosze Was zrozumcie ze nie chodzi tu o rzeczy materialne tylko o usmiech ...

wedlug mnie jestescie dobrze rozwijajaca sie siecia serwerow i jak narazie wuidac ogromne postepy w Waszej ciezkiej pracy :) Co to za problem znalesc kilku sponsorow zeby zasponsorowali nagrody a Wy zebyscioe sie tylko zajeli sprawami organizacyjnymi :) Nie widac najmniejszego problemu w tym :) POZDRAWIAM :))) kto sie zgadza łapke w gore :)

DOBRA BIERZEMY SIE Z MALINA ZA ORGANIZACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DO 30 MINUT BEDZIE WSZYSTKO OPANOWANE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MAX DO 45 MINUTEK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MaLina.

Zrobie wszystko z Matim żeby wam zorganizować ten turniej . Za wszystkie dzisiejsze usterki przepraszam wg nie wiedziałem że tak wyjdzie ale szanowny uszaty chyba po prostu zostawił mnie jak się wszystko zawaliło .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
psychoMATI

MOZEMY ZACZAC TURNIEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bizz1

kiedy torent gaming bd gral bo juz czekamy dlugo mielismy jako 2gi mecz zagrac !!!:??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MaLina.

Przepraszam wszystkich lecz po dzisiejszych przygodach z oto tym turniejem rezygnuje jako organizator nie mam siły , nigdy więcej mnie nie zobaczycie w tej roli .

Jedynym organizatorem zostaje psychoMATI bądź uszaty .

Przepraszam wszystkich za dzisiejsze problemy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`uubeybe

Czyli turniej sie nie odbył i nie odbędzie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MeDyK

Dlaczego turnieju nie ma? Skoro nie podaliście czasu wcześniej to jak wszyscy mają wejść na forum w danej chwili. Ustalcie terminy i wtedy będziemy grać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brylant

Kolejny turniej, który nie wypalił. Szkoda, że zabierają się za to nieodpowiedzialne osoby.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FD GoD

Moim zdaniem turniej powinna stworzyć ogarnięta liczba osób dla wszystkich graczy (steam only) . Podzielić to na grupy , zrobić tabele , ogarnąć jakiś serwer ... i załatwić jakieś nagrody np . vip na ffa , bf2 , slota czy coś w tym stylu . Nie jest to mała serwerownia a takie coś by zaciekawiło wiele osób i przyniosła by paru nowych graczy :) nie wiem jak sądzicie wypowiedzcie się :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`uubeybe

FD wszystko fajnie napisane, ale żeby zrobić takie coś w praktyce trzeba mieć trochę zdeterminowania w sobie, musi sie za to zabrać ODPOWIEDZIALNA osoba.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
psychoMATI

ja Moge sie za to wziasc :) Tabele ogarne server ogarne :) Ale potrzebuje tez wsparcia od innych osob :):):):) i jakies nagrody zeby byly... Sponsorow nie trudno znalesc i to jeszcze tak dobrze rowinieta serwerownia jak wasza ... :<<< :)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
HOWAY THE LADS!

Czyli ten turniej, co miał być, został odwołany, tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brylant

Czyli ten turniej, co miał być, został odwołany, tak?

Czyli ten turniej został niedoprowadzony do końca, przerósł osoby, które się tym zajmowały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facemanreal

Bo Gimbaza myślała że to tak Łatwo zorganizować turniej, wystarczy zebrać ekipę mieć serwer i można grać, hahaha a taki wał :P. Ja osobiście robiłem z moim starym Klanem 5 turniei z czego Tylko 2 sie udały i można było grać, Do tego trzeba mieć czas wiedzę i chęci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`uubeybe

Leito to może ty się tym zajmiesz ;P jeżeli już 2 turnieje zrobiłeś jak widzisz są chętni to czemu nie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facemanreal

Nie nie gdybym był taki chętny To juz dawno bym o tym pisał, ja tu nic nie pomogę, ale wiem że nie da sie zrobić Turnieju w 4 dni od ogłoszenia ze zbiera sie zapisy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
psychoMATI

Ja robilem juz dziesiatki turnieji i zawsze wychodzily :):):) Siec powinna znalesc sponsorow ktorzy zorganizowali by nagrody :) A ja wraz z Leito i Merolkiem jezeli dadza tez checi od siebie wszystko zoorganizujemy :) Tylko bym potrzebowal hmmmmm 5 dni na zapisy zeby wszystko powoli ustalac . 3h przed turniejem zamknac zapisy zrobic grupy i przystapic do turnieju :) Lepiej by bylo gdyby byly 2-3 serwery na ktorych mozna rozegrac a nie tylko 1 zeby ludzie czekali na swoja kolei nie wiadomo ile chyba ze w jeden dzien by zostala rozegrana jedna grupa :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
HOWAY THE LADS!

A nie lepiej byłoby wcześniej ustalić grupy i dać "deadline" np. 4 dni, żeby w tym czasie zespoły po uzgodnieniu terminu ze sobą i z organizatorami rozegrały mecz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
psychoMATI

To jest obojetne ale zebyturniej przechodzil sprawnie bez zadnych niedomowien

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
uszaty! ✪

Bo Gimbaza myślała że to tak Łatwo zorganizować turniej, wystarczy zebrać ekipę mieć serwer i można grać, hahaha a taki wał :P. Ja osobiście robiłem z moim starym Klanem 5 turniei z czego Tylko 2 sie udały i można było grać, Do tego trzeba mieć czas wiedzę i chęci

Gimbaza , bardziej intelignetnego slowa nie znasz? Czemu Ty tego nie organizujesz? Myslisz , ze jak masz wiecej to jestes mądrzejszy , lepszy ? Prawie wszyscy chcieli tylko konto steam , czy doładowanie i do chaty. - tak byc nie mialo , tak jak mówi psychoMATI chodzilo o zabawe , o jajca, a nie klótnie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
psychoMATI

Ale kurwa Uszaty ze tak sie wyraze... Czemu uciekasz od obowiazku organizacji ?? Podejmujesz sie czegos to sie wywiazz ;))) a nie uciekasz z podkulonym ogonem i Malina musi sobie sam radzic... Znajdz sponsorow i wtedy zoorganizuj wiekszy turniej i bedzie napewno dobrze dla Was dla graczy jak i dla Dobrej Reklamy Waszej sieci serverow :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
uszaty! ✪

Nie chciałem uciekać , ale załatwiłe 4 serwery i żaden nie pasował FreZZ-owi i GoD-owi , a póżniej do 23 nie miałem neta , przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.