Skocz do zawartości
uszaty! ✪

Turniej 2 vs 2

Rekomendowane odpowiedzi

FD GoD

Tak miałeś serwery na których były pluginy z ffa itd , grali jacyś goście (ns'y) , nie potrafiłeś nawet wgrać cfg na esla . Brawa dla Ciebie . Pierw przemyśl i potem bierz się za tworzenie turnieju . A niech wspomnę chciałeś grać 10 min jedną mapę parodia haha . Ty chłopie nawet nigdy nie miałeś do czynienia z mixem a co dopiero z turniejem ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
uszaty! ✪

Na początku był czysty ESL to Wam nie pasował , bez wytłumaczenia , pozniej wziąłem Serw Testory , i nie wiem jakim cudem tak jakies ns-y dostały ip. Podobnie było z next 2 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FreZZ

Czyste serwery? Wiesz wgl. co to znaczy. Na każdym z serwerów było wgrane masę pluginów z FFA i 4Fun. Wystarczy wgrać zwykłe cfg ESL.

Rozumiem można tego nie potrafić, ale nie potrafić i zabierać się za takie coś.. nie pojmuję tego.

Tak Mati Organizuj turnieje i zawołaj swoich kumpli- odpałów. Nadajcie się do tego.

PS: Na prawdę nie mam nic do organizatorów, ale po co się zabierać za coś czego się nie potrafi/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
psychoMATI

hahahahahhaahahaha Frezz To sa lanowe mordy gramy razem 6 lat :)) Po lanach jezdzimy ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
uszaty! ✪

Ja zrobiłem only S , zeby tych czitow nie bylo , nie wiek skad ns-y sie tam znalazly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`uubeybe

Nie warto na ten temat dyskutować, turniej nie został skończony a co gorsza rozpoczęty, więc po co ciągnąć temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Dlaczego ten temat w ogóle tutaj wisi? Moderatorzy chyba zaspali. Z nikim z administracji sieci nie został ustalony żaden turniej, natomiast autor tematu poczuł chyba samowolkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.