Skocz do zawartości
Kaliber

Szakadymas i Brylant <3

Rekomendowane odpowiedzi

Kaliber

twój nick: [K]aliber

Data i godzina: cały czas

Admin: Szakadymas i Brylant

Ip / Steam_ID: ---

Link do SS / Dema: ---

Witam, postanowiłem złożyć oficjalną skarge na moderatorow naszego forum. Jak widzimy moderatorzy odprocz Przema ani troche nie maja do nas szacunku a wymagaja go od nas co prowadzi do konfliktow, klotni a na koncu warnow/banow. Tą skargę pisze o oby dwóch modkach, aczkolwiek wiekszym "Kozakiem" na forum jest Szakadymas, ktory potrafi cisnac po rodzicach a jak co do czego to straszy na banem i po rozmowie...

Proszę was abyście się tu wypowiedzieli i najlepiej linkowali tam gdzie widać jak moderator zwraca sie do graczy w sposob niewlasciwy.

ZAMKNIECIE BADZ USUNIECIE TEGO TEMATU POSWIADCZALO BEDZIE NIEKOMPETENCJE MODKOW

Tutaj macie krotki wycinek z wczorajszej klotni n sb, po niej 3 graczy dostalo bany na forum, a kolejnego tygodniowego wylapal dzis amateur... tylko ciagle zastraszanie...

http://www.speedyshare.com/Pxbvv/sb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kapseleg

Dla mnie tylko Przemo jest ogarniety. Przy okazji byłem przy tej rozmowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maaaatttt

http://cserwer.pl/topic/23864-freekill-admin/ Dostałem warna za to że jestem wiśniakiem xD

http://cserwer.pl/topic/23650-mrmaaaatttt-jak-dla-mnie-to-minus/page__st__40 Nazwanie mnie plebsem.. Ale w sumie ten temat to i tak porażka że 4/5 wypowiedziało się że jestem odpałem a tak właściwie dostałem UB po interwencji Anticheata...

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
synu.

OJ POSYPIĄ SIĘ WARNY!!

Tak , zawsze tak było , Knyf rzadko co jest i dzięki temu modkowie robią co chcą. Mnie nie obchodzi ,że ty wyzywasz rodzinę "dla przykładu" lub w celu interpretacji. Mnie to nie obchodzi , po prostu sobie tego nie życzę , tak samo jak ty. Moim zdaniem 20 - paru letni dojrzały mężczyzna zna inne przykłady ,nie tylko wjazd na tate :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`st.Asia.!

Haa. Też przy niej byłam i śmiało mogę przyznać rację Kalibrowi. Sami nie macie do nas szacunku, a oczekujecie go od nas. Tacy niby ' wielcy ' modkowie jesteście, a za grosz szacunku nie posiadacie. Jedyne co potraficie to straszyć warnami i banami. Innym je rozdajecie, a sobie za prowokacje i wyzwiska nic nie dacie, co nie ? Nauczcie się szacunku do nas i innych graczy, a też go dostaniecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Shouzhi

Osobiście nie widziałem jeszcze żeby ktoś oprócz Szakadymasa "straszył" warnami czy banami.

Wg mnie Przemo i Brylant są na tyle poważni, że takich rzeczy nie robią.(moje zdanie.)

Szakadymas to już inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kaliber

to zobacz teraz na sb, ale sie zgadzam brylek troszeczke ogrania bo tak nie cisnie, ale szkadymas...

http://cserwer.pl/to...an/page__st__60 Szakadymas w 10 poscie poprostu super zwrocil sie do uszatego... 100% kultury

http://cserwer.pl/to...ks-lech-poznan/ Znow Szakadymas daje warna tylko dlatego ze kibic Lecha zalozyl o nim 2 teamt bo wczesniejszy zamknal nie kto inny jak Szaka (bardzo zly kibol leglej)

Patrzę na Was z góry :x ~ Szakadymas sprzed chwili na sb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`st.Asia.!

NelorEn to w takim razie mało wiesz :) Obaj są siebie warci. Jeden lepszy od drugiego. Nic oprócz straszenia warnami nie potrafią. A fakt, jeszcze potrafią obrażać i prowokować innych, ale oni są idealni :* !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sykus Syksyk;*

a mi ta skarga wyglada na placz gimnazjalistow ktorzy dostali warny za nie wyparzone mordki :)

PS. A z tym plebsem i 13 letnim kibolem to moim zdaniem stwierdzenie faktow a nie obraza :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
synu.

Ty to pewnie w gimbazie nie byłeś? :) , nie to nie jest płacz , to jest szczera prawda lecz ty wolisz polizać dupkę swoim kolegom ;c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kaliber

Sykus z jakiej racji ma ktos psiac o kims ze jest plebsem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szarmaN`

Jak dla mnie to Brylant nagle zrobił się miły, wcześniej zawsze musiał do każdej wypowiedzi dołożyć swoje 5 groszy, a ja za nazwanie czitera ścierwem dostałem warna. Sykus - może i w gimbazie nie jesteś fizycznie, ale pisanie postów typu "znów relaksacyjny buch" nie jest jakoś wyżej poziomem.

A i sprawa Szadymasa z Kalibrem, taka prośba do wszystkich - skończcie już z tymi klubami, bo piszecie, że życie byście za nie oddali, a prawda jest taka, że jak przyjdzie co do czego, to ten co najwięcej szczeka najszybciej spierdala.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Centurion

Nie chce pisać postów obciążających modków bo mogę za to dostać surową kare. Co prawda rozmawiałem z KnyFem i powiedział, że nie mogą mi zabrać admina bez jakiegoś dobrego uzasadnienia ale mimo wszystko wole nie mieć kłopotów u nikogo. Moim zdaniem Brylant jest poważny i jest wzorem dla modków ale szakadymas mi się nie podoba i nie wiem jak dostał moderatora.

Pozycja moderatora wymaga wysokiego poziomu kultury.Jako moderator nie możesz obrażać innych bo napisanie, że ktoś jest "głodnym pulpetem" to jest moim zdaniem obraza i dyskryminacja.

Cytuje:

"Moim zdaniem na stanowisku moderatora powinien byc kulturalny wobec innych graczy a tak wyglada na to ze on ma wyzsza range to moze dyskryminowac tych ktorzy jej nie maja."

Nie napisze kto to ale zgadzam się z tym.Co sądze osobiście o tym temacie i o modkach?

KnyF - jest kulturalny i wysłucha.

Brylant - jest kulturalny, pomoże w problemach i zrozumie.

Przemoo - najlepszy moderator na tej sieci, który nie lubi kłopotów.

Szakadymas - chamski w stosunku do innych oraz ich poniża myśląc, że jest bosem.

Z tego co wiem, to nie jedna grupa osób próbowała zdziałać coś w tej sprawie ale się nie udało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sykus Syksyk;*

Wypraszam sobie ja jestem osoba postronna w tym calym posmiewisku i tylko mowie to co widze sam dostalem warna od ktoregos z nich ale zasluzenie bo napisalem to samo co teraz Tobie Synu napisze "lizesz to Ty codzinnei zulom pod blokiem :) Kaliber a Ty widze umiesz czytac tylko miedzy wierszami i widzisz to co chcesz widziec a swojego burackiego zachowania to juz nie zauwazasz..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`st.Asia.!

Obaj mają brak szacunku do graczy. To, że są modkami nie upoważnia ich do obrażania innych graczy i prowokowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co ja pacze

A ja wam powiem że do Szaki nic nie ma,do brylanta cos tam miałem kiedyś,ale teraz nie mam. Co do postów o rodzicach Szaki to moge powiedzieć że nikogo nie obraził moim zdaniem. Użył słowa rodzice czy tam mama i tata w zdaniu. Równocześni mogło to być słowa brat i siostra. Przecież nie jedzie po rodzicach jak synu i zhmb używając tekstu twoja stara. To tak samo jeżeli byś napisał w podaniu że masz 12 lat i nie wiesz czy będziesz mógł płacić składki,a on by zamknął temat i napisał

"Idź zapytaj się mamy/taty czy dadzą Ci kasę na admina i wtedy jak będziesz pewien złóż podanie. Co w tym obraźliwego.

Słuchaj kaliber. Lubię Cię,ale nie masz już o czym pisać? To że ktoś spamuje/używa nie cenzuralnych słów czy coś innego nie zgodnego z regulaminem to dostaje warna. Proste.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Centurion

To jest temat o moderatorach a nie temat o Kalibrze.Sam nie jesteś niewinny bo nie raz przegiąłeś jak chyba każdy na tej sieci w tym ja.Każdy popełnia błędy - co jest prawdą ale jak ktoś się czuje bogiem i tak się odnosi w stosunku do innych to przesadza.

Ja nie mam nic do Brylatna, jedyne do kogo mogę się odnieść to do zachowania Szakadymasa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szakadymas

Tutaj wiekszość z Twoich wczorajszych prowokacji. Skoro myślisz, że będę tolerował Twoje wypociny to się mylisz. Tego typu rzeczy stosuj do kolegów, ewentualnie rodziny jak Ci na to pozwalają i w ten sposób Cie wychowali. Widać jedynie jaki poziom sobą reprezentujesz. Dostałeś blokade na forum to poszedłeś na serwer dalej mnie obrażać. Powiedziałem Ci, zlewam Cie dziecko, poniżej pewnego poziomu nie zejde. Możesz za to podyskutować na podobnym do Twojego poziomu z Asią, świetnie sie uzupełniacie ;)

03453790403095611530.jpg

66360249185889880119.jpg

69395177686976760991.jpg

33938293338778685937.jpg

Osobiście nie widziałem jeszcze żeby ktoś oprócz Szakadymasa "straszył" warnami czy banami.

Wskaż mi osoby, którym dalem warna. Jednego dostał mattt o czym już wspomniał. Czekam na dowody, a nie na puste słowa.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`st.Asia.!

Nie bądź smieszny Szakadymas. Nie pozwolę sobie na poniżanie z Waszej strony. Sami prowokujecie i myślicie, że każdy będzie siedział cicho ? Brylanta teksty typu, że " jestem zajęta przez Trynkiewicza" też chyba nie były na miejscu, nie sądzisz ? :) Nie jesteście Bogami tego serwera żeby poniżać każdego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szakadymas

Dowody kobieto, dowody. Ja moge napisać, że obrzucałaś mi dom jajkami.

Czemu ten temat jest w dziale skarg 4FUN...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kaliber

Brawo szaka, za to dostalem bana vo wcześniej to wy prowokowaliscie, albo twój komentarz na ostatnim ssie wstawionym przeze mnie, to nie jest prowokacja?

a jak wytlumaczysz inne zastrzeżenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szakadymas

Przedstawisz dowody czy będziesz dalej ukazywał swój wyimaginowany świat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szakadymas

Obejrzałem screena i nie wiem nawet o czym była dyskusja także mnie np ciężko jest cokolwiek stwierdzić.

Jakby jednak nie było Asia (człowiek kultury i dziedzictwa moralnego) wylatuje z niesamowitym tekstem

03453790403095611530.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.