Skocz do zawartości
Kaliber

Szakadymas i Brylant <3

Rekomendowane odpowiedzi

`st.Asia.!

Nie pozwolę sobie żeby mnie obrażał nawet takimi tekstami :) Oczekuje od nas kultury, a sam jej nie posiada. Łap screena na którego odpowiedział Brylek :)http://speedy.sh/ZC7Pc/tomnie.bmp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szakadymas

Dobra, skupmy się na tym jak obrażam Waszą rodzinę i niszcze Wasze życie. Od razu zaznaczę, że interesują mnie dowody, a nie smoki z bajki Kalibra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
YO-LANDI ♥♥♥

kurfa no way! coś się dzieje beze mnie?

zawsze powtarzałam, że na tej sieci utworzyło się kółeczko wzajemnej adoracji złożone z modków i ich 'pszyjaciuł =*', którzy mogą wszystko <3

ale powiem wam, że te wasze skriniki, dowody i wypocinki nic nie znaczą, bo przyjdzie brylant, zamknie temat i tyle :) a knyf się nie wypowie, bo on tu jest tylko od podliczania hajsu zgarniętego z waszych kieszeni. pis jou.

• Upvote 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`st.Asia.!

Według Ciebie nazwanie "półmózgami" nie jest obrazą tak ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szakadymas

Nie ma to jak wypowiada się osoba, która nie ma o czymś pojęcia, ale wleje cały kocioł wypocin. Gratulujemy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
synu.

Co to pana kłamcy co szuka problemów - Jeden Osiem L , zaprosiłeś nas na Skype do rozmowy , w której nikt nie obraził twojej "starej" jak to powiedziałeś , więc proszę nie wymyślaj sobie niczego ;x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZHMB
Przecież nie jedzie po rodzicach jak synu i zhmb używając tekstu twoja stara. .

Jeśli mi dasz jakieś dowody na to prócz rozmów między Synem, Kaelem, Walerem oraz innymi graczami gdzie my się lubimy to może by Ci ktoś uwierzył. Lizodupy nam nie są potrzebne więc lepiej idź postudiować AMX "adminie"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spinacz

Nie mam zamiaru wrzucac jakis demek ssow i nie lubie skarg ,ale prawda jest taka Brylu ,ze jak Ci cos nie pasuje masz inne zdanie nie pozwolisz sie wypowiedziec warm albo zamykasz temat przyklad wczoraj nie spodobala Ci sie nazwa tematu Amateura wiec co zamykasz zamiast pomoc( sory no ale to jego temat nazywa jak chce i ch... ci do tego !!! Rozmawiam wczoraj z toba jak z czlowiekiem a ty mi cisniesz ,,wiec swoje tez dodalem . Szakadymas mi osobiscie nigdy nic nie zrobil i nic do niego nie mam,ale dowody wyzej SORY TAKI MAMY KLIMAT CO KUR MA BYC moim zdaniem chyba lekka przesada!!! Mysle ,ze czas co z tym zrobic ,ale Decyzja nalezy do knyfa Ja i pewnie cala reszta administracji zaakceptuje ja. (to znaczy nie beda mieli wyboru xD)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szakadymas

ZHMB, ten temat jest poświęcony mnie i Brylantowi, demonom zła. Chcesz to załóż swój temat i tam szukaj waśni.

ale dowody wyzej SORY TAKI MAMY KLIMAT CO KUR MA BYC

możesz jaśniej?

Póki co mamy jednego screena, który ok... nadaje się na dowód mojej nikczemności. Tyle osób ma do mnie żal i dysponujecie jedynie jednym ssem? Chociaz i tak nie jest źle, ze strony niektórych osób spodziewałem się podrabianej rozmowy na steam z moim nickiem i tego typu rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spinacz

Wiesz o co chodzi nie mam zamiaru tu spamowac i tracic czasu mysle ,ze powinienes pohamowac sie z dziwnymi tekstami (slugusy ,polmozgi albo wypociny zawsze mozna uzyc innych slow)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co ja pacze
idź postudiować AMX "adminie"

Naucz się demka uruchamiać to pogadamy znowu :) (Tylko chodź porozmawiać a nie jakieś ogry drą mordeczki i się ciszą.

Co do tematu to mogę powiedzieć tyle że temat bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
screLy.
Naucz się demka uruchamiać to pogadamy znowu :) (Tylko chodź porozmawiać a nie jakieś ogry drą mordeczki i się ciszą. Co do tematu to mogę powiedzieć tyle że temat bez sensu.

Bez sensu bo i tak go zaraz zamkną z powodem "Brak dowodów" ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szakadymas

Wybacz, jak ktoś, kto rzekomo ma 19 lat wchodzi na serwer i pyta czy może mnie wyruchać to nie jestem w stanie racjonalnie podejść do takiej osoby. Albo koleś jest homo, albo ma coś z głową, innej opcji nie widze. Żeby nie było Kaliberku, ja jestem tolerancyjny

Bez sensu bo i tak go zaraz zamkną z powodem "Brak dowodów" ^^

Czyli robimy skarge, smarujemy ludzi nie przedstawiajac dowodów, tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`st.Asia.!

Odnoście się do nas z szacunkiem i bez durnych zwrotów typu 'półmózgi" to my też zaczniemy mieć do Was szacunek. Takie niewiniątka jesteście, a sami prowokujecie na SB i obrażacie. Może i Tobie zostało to udowodnione tylko na jednym screenie, ale Brylek jak widać nie jest taki święty. Nie dziw się, że odpowiedziałam na jego tekst, bo sam prowokował i skierował obrazę w moim kierunku. Odrobina szacunku chyba każdemu się należy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Julia

Dorzucę tutaj swoje trzy grosze i napiszę, że Szakadymas wg mnie jest w porządku. Nigdy nie zwrócił się do mnie nie tak jak powinien, a wręcz przeciwnie, zawsze kulturalnie i miło. Można z nim normalnie porozmawiać. Służy radą i pomocą, zajmuje się siecią. Nigdy nie było sytuacji, żeby nie odpisał mi na zadane mu pytanie.

Co do Brylanta nie będę się wypowiadała :x .

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oporowy Mlody`

Jeśli uważasz że takie docinanie ludzią jak tutaj zaprezentowałeś jest spoko , to gratuluje twojego toku rozumowania.

http://speedy.sh/NpUJr/szka.png

Po co mieszasz rodziców do takich spraw na forum?

Co do kalibra , to prawda że zachowuje się jak dzieciak i często jak usłyszy prawde o sobie to strzela foszka jak 10latek . Chłopak nie potrafii przyjać krytyki na klate.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kapseleg

Człowieku nikt specialnie screenów nie będzie robił bo ty tego pragniesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szakadymas

Piszac o ojcu i matce nie kierowalem tego do nikogo konkretnego, był to przykład. Jak Was to ujęło za Wasze czarne jagodziankowe serca to sinsirli apolodżajz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kaliber

<p>No ale kurwa, dalem ssy, linki do tematow, mat tez dal ktoś tam tez a ty mówisz ze nic nie ma...</p>

Kapseleg, wybacz, uznałem, że forum odwiedzają na tyle rozwinieci ludzie, że zastosowanie tego typu zwrotu nie będzie dla nich zbyt trudne

co ten cytat z Sb ma znaczyć, znów pocisnales kogoś tylko ze nie wprost a powiedzmy "na okolo"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szakadymas

Tak, niezbite dowody. Dalej chcesz ze mną współżyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maaaatttt

Może zadam takie pytanie..

Szakadymas, czy uważasz że się źle wyrażałeś w nie których postach na forum?

Odpowiedz prosze na to pytanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szakadymas

Nie wydaje mi sie, to co zamierzalem przekazac to przekazalem, fakt może w lekko nieodpowiedni sposób. Twierdze tak, gdyż 3/4 oskarżeń sprowadza sie do postu z ojcem i matką. Tam nie miałem najmniejszego zamiaru obrazy, ale ludzie pokroju Kalibra postanowili to wykorzystac jakobym był zuchwałym plemnikiem szatana.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brylant

Tyle tego, że nie wiem od kogo zacząć. Może od kobiet.

Rasherko, otrzymujesz ode mnie soczystego permanentnego bana za obrazę sieci a w szczególności za brak szacunku do naszego GURU Adam KnyF'a milionera z CSerwer, który dorobił się na składce miesięcznie opłacanej przez Asię z 4Fun. Nie pozwolę na to, aby ktoś obrażał naszego Administratora, który poświęcił tej sieci swój cenny czas, nerwy i również pieniądze aby takim niewdzięcznikom jak Ty grało się w jak najlepszych warunkach. Z ewentualnymi przeprosinami zgłoś się do naszego Administratora, który być może okażę Ci łaskę.

Asiu, mój tekst, do którego się przyznaję był odpowiedzią na Twoje niemiłe słowa, które z resztą obróciłem w żart i również zażartowałem z Ciebie. W gąszczu Twoich wypocin, dotychczasowych postów nie potrafiłaś podać żadnych dowód na moje złe zachowanie, złe traktowanie użytkowników forum. W związku z tym zostajesz przeze mnie oficjalnie ostrzeżona, że kolejne oskarżenia mojej osoby bez argumentacji będą skutkowały warn'em (które tak uwielbiam rozdawać). Twoje zachowanie jest co najmniej żenujące. Wchodzisz na sb, gdzie toczy się dyskusja z Twoimi kolegami z 4Fun, którzy zachowują się skandalicznie. Mimo tego jedynymi osobami, którym zwracasz uwagę są moderatorzy, którzy próbują przywrócić ład. Piszesz tutaj o kulturze a tym czasem wspierasz chamów. Nic tylko pogratulować. Chciałbym również dodać dowody odnośnie Twojego zachowania w stosunku do mnie, ale jest problem z archiwum. Spróbuję później.

Jednak to, co dodał Szka udowadnia, że kulturą również nie grzeszysz.

Kaliber, do czasu, kiedy zachowywałeś się w sposób przyzwoity nie miałem do Ciebie zastrzeżeń, niestety Twoje zachowanie ostatnim czasem pozostawia wiele do życzenia i za to też byłeś karany. Chyba zgodzisz się ze mną, że moje kary nie były bezpodstawne, a jeśli twierdzisz inaczej to proszę o dowody.

Spinacz, jak na Twój wiek to spodziewałem się po Tobie czegoś więcej, jednak swym zachowaniem niczym nie różnisz się od Kalibra i trzeba tutaj poważnie zastanowić się nad waszą przyszłością na tej sieci. Poniżej kilka dowodów.

http://speedy.sh/cjtYs/kaliber-2.png

http://speedy.sh/eUNSa/kaliber.png

http://speedy.sh/JMvGC/spinacz.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kaliber

Wszystko obracasz w swoja wersje wydarzeń, a nie umiesz sie nawet przyznac do winy, knydowi przedstawilem te same dowody, nawet mniej i tyle mu wystarczylo aby zapewnić mi ze sie tym zajmie, musimy tylko czekac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maaaatttt

Dalej nie odpowiedziałeś na moje pytanie...

Pozwolisz że reszta mojego postu ujmę w twój kulturalny sposób.

Umiesz czytać ze zrozumieniem czy masz mózg wielkości fistaszka? Wieśnioku.. Dla przykładu niech twoja matka siedzi w kuchni i podpowiada Ci co masz pisać w postach.. Do tego jest mi strasznie przykro że jesteś niedołężnym dzieckiem które jest jedynie głodnym uwagi pulpetem.

Daruj sobie umieszczanie swoich wypocin, bo nikgo tutaj to nie rusza.

Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.