Skocz do zawartości
Kaliber

Szakadymas i Brylant <3

Rekomendowane odpowiedzi

Kaliber

Brylant ja wiem ze ten 1 nań byl sluszny i nie placze przecież o nim, ja do cb do wczoraj tez nic nie,mialem o czym pisalem wczoraj na Sb ale wczorajsza lltnia dużo niestety zmienila, i tak nadal uważam cb za wmiare ogarniętego a ten temat jest kierowany glownie do szakafymasa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szakadymas

Tak, zawsze marzyłem o głownej roli w dziele, którego autor chce mnie "wyruchać". Skoro już założyłeś temat to mógłbyś nas czymś zaskoczyć zamiast pisać w kółko mało znaczące posty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kaliber

Acha wlasnie sie dowiedzialem ze jestem chamem, dzięki, i chce powiedzieć ze jestescie zajebisci, mowoles zebym zalozyl skargę a teraz dajesz bany i warny bo ktoś,sie wypowiedzial hahahahgaga dziecinada taka jak ja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brylant
Dalej nie odpowiedziałeś na moje pytanie... Pozwolisz że reszta mojego postu ujmę w twój kulturalny sposób. Umiesz czytać ze zrozumieniem czy masz mózg wielkości fistaszka? Wieśnioku.. Dla przykładu niech twoja matka siedzi w kuchni i podpowiada Ci co masz pisać w postach.. Do tego jest mi strasznie przykro że jesteś niedołężnym dzieckiem które jest jedynie głodnym uwagi pulpetem. Daruj sobie umieszczanie swoich wypocin, bo nikgo tutaj to nie rusza. Gratulacje.

Gratuluję warn'a. Odpocznij sobie.

Zapomnieliście, że charakter tego tematu nie upoważnia was do obrażania innych. Radzę opanować emocję, bo wciąż tutaj jestem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kaliber

Hahaha niewierze

edit a za co ten warn, to byly cytaty szakadymasa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szakadymas

Ja daje warny i bany? Komu kiedy za co? Dostałeś wczoraj, na godzine.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szarmaN`

Robicie aferę o byle gówno, a podawanie przykładu z rodzicami jest przynajmniej dziwne, bo nie miał on na celu nikogo obrazić. Szczerze mówiąc to mam wyjebane co tam Szkadymas, albo Brylant napisze, ale skoro ja dostałem warna za "ścierwo" to Szkadymasa teksty nie są na miejscu. Proponuję wgl zakazac tych jebnietych herbow klubowych w logach na forum. Jak już jesteście tacy fanatycy, to okazanie owego fanatyzmu w rl powinno wam wystarczyć

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szarmaN`

hhahaa, brawo Brylant, Ty wiesz, że to są cycaty Szkadymasa?

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Centurion

Przykro mi to stwierdzić, ale za takie zachowanie należy się jakaś porządna kara. Jak można tak się odzywać do drugiej osoby? A tym bardziej do moderatora?

Z całą pewnością stwierdzam, że pare osób zasługuje na utrate admina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
screLy.

Brylant się zjawił i lecą bany i warny, w sumie to tylko tego po nim się można było spodziewać ..

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kaliber

Czekoladowy dzięki:) ty to lubisz admina ujebac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brylant
Acha wlasnie sie dowiedzialem ze jestem chamem, dzięki, i chce powiedzieć ze jestescie zajebisci, mowoles zebym zalozyl skargę a teraz dajesz bany i warny bo ktoś,sie wypowiedzial hahahahgaga dziecinada taka jak ja

Chamem nazwałem przede wszystkim bwrz i amateur czy jak im tam.

Edit. Jak już pisałem zero tolerancji, będą się sypać warny i urlopy aż poprawicie swoje zachowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Julia
Gratuluję warn'a. Odpocznij sobie. Zapomnieliście, że charakter tego tematu nie upoważnia was do obrażania innych. Radzę opanować emocję, bo wciąż tutaj jestem.

hhahaa, brawo Brylant, Ty wiesz, że to są cycaty Szkadymasa?

Brylek stwierdzi, że im moderatorom wolno. Cytując go: "Co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kaliber

A to przepraszam, poczulem te slowa jako do mnie, aczkolwiek do nikogo lepiej tak nie pisac

..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Centurion

Kaliber, nie napisałem konkretnie o kogo chodzi a moderatorzy też są winni zajścia. Super kazdy popełnił błąd i myśle, że ten temat to nauczka dla innych dlatego można zamknąc a wszystkie wypociny przenieść na PW/TS3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kaliber

Nie nie nie, jak dla mnie jedyna osoba która moze to zamknac to knyf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spinacz

sory panie Brylancie ,ale jest Pan ZALOSNY to nie jest dowod to wycinek z kontekstu jako moderator to powinienes wiedziec takie rzeczy o wielki modku!!!

Przedstaw cala rozmowe nie wycinek to sie posmiejemy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szarmaN`
Chamem nazwałem przede wszystkim bwrz i amateur czy jak im tam. Edit. Jak już pisałem zero tolerancji, będą się sypać warny i urlopy aż poprawicie swoje zachowanie.

To fajnie, że my admini/gracze tak, ale moderatorzy nie. Równi i równiejsi, tyle w temacie.

Samo to, jakie podejście do innych ma Brylant potwierdza to : Pisząc do mnie prywatną wiadomość pamiętaj o tym aby już na wstępie się przedstawić i opisać swój problem, wszelkie inne wiadomości rodzaju "Siema, jesteś?" będą ignorowane. Szanuj mój czas a wtedy z przyjemnością pomogę.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`st.Asia.!

I nadal Brylek uważasz, że jesteś kulturalny i nie obrażasz innych. Proszę bardzo, dowody :) A jeśli uznałeś swój tekst w moim kierunku jako żart, to gratuluję poczucia humoru, bo jakoś mnie to nie rozbawiło i podejrzewam że nikogo innego też nie.

http://speedy.sh/jhxjE/brylek.bmp

http://speedy.sh/aV3TG/brylek1.bmp

http://speedy.sh/eUkXa/brylek2.bmp

http://speedy.sh/D8MkQ/brylek3.bmp

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brylant

Brylek stwierdzi, że im moderatorom wolno. Cytując go: "Co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie".

Jeśli ktoś cytując czyjeś słowa nie używa cudzysłowów to musi się liczyć z tym, ze jego słowa mogą zostać źle odebrane. Ma chłopak pecha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szarmaN`
Jeśli ktoś cytując czyjeś słowa nie używa cudzysłowów to musi się liczyć z tym, ze jego słowa mogą zostać źle odebrane. Ma chłopak pecha.

I warna za nic? :)

komunistyczna psychoza...

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kaliber

Wiesz to twoja wina bo cudzysłowiu nie uzyles xddd

Jakby brylek przeczytal co sie tu pisze to by wiedzial ze to slowa szaki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Julia

Raczej dyktatura Lukenie. Wszystkiego można było się domyśleć po przeczytaniu tematu i jego słowach: "Pozwolisz że reszta mojego postu ujmę w twój kulturalny sposób."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.