Skocz do zawartości
Kaliber

Szakadymas i Brylant <3

Rekomendowane odpowiedzi

Spinacz

Raszerka perm za wyrazenie pogladow!!!!! Wlasnie o tym pisalem Brylancie. NIe potrafisz sie komunikowac z ludzmi. Zdajesz sobie sprawe ,ze tym permem potwierdziles jej slowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szarmaN`

Żadna dyktatura...

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kaliber

Ciekawe czemu nie skomentowal ssow asi, jeszcze ci powie ze to tez byl zart, albo ze to nie dowod...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szakadymas

Po prostu poczekajmy na Knyfa, Wasze domysły są zbedne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kakerucchi
kurfa no way! coś się dzieje beze mnie? zawsze powtarzałam, że na tej sieci utworzyło się kółeczko wzajemnej adoracji złożone z modków i ich 'pszyjaciuł =*', którzy mogą wszystko <3 ale powiem wam, że te wasze skriniki, dowody i wypocinki nic nie znaczą, bo przyjdzie brylant, zamknie temat i tyle :) a knyf się nie wypowie, bo on tu jest tylko od podliczania hajsu zgarniętego z waszych kieszeni. pis jou.
i przez to pozegnala sie z siecia no cos jest nie hallo Panie Brylant za co ona dostala bana bo chyba nie za ten post

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brylant
Ciekawe czemu nie skomentowal ssow asi, jeszcze ci powie ze to tez byl zart, albo ze to nie dowod...

Asię? Jak najbardziej. Dziecinka się namęczyła, żeby coś znaleźć i podała dowody na to, jak to obrażałem, no właśnie kogo? Nie określiłem nikogo konkretnego swoimi słowami, również dobrze mogłem nazwać tak kolesia ze zdjęcia na dowolnym serwisie.

Poza tym Asiu mnie również nie śmieszą Twoje teksty, dlatego na przyszłość radzę się zachowywać, bo kar już nie unikniesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spinacz

Ciekawawe czemu odpowiadasz na wybrane pytania a nie na wszystkie? Rozumiem tak wygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`st.Asia.!

Oh doprawdy ? To jak udowodnisz mi, że tekst o Trynkiewiczu kierowałam do Ciebie ? Wiesz gdzie mam Twoje kary ? Zapewne wiesz. Czekam na warna, bo tylko na tyle Cię stać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kapseleg

Asiu przecież perma też ci może dać ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kakerucchi

Brylant prosze o odpowiedz na moj post

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`st.Asia.!

Czekam na jakąkolwiek nagrodę, bo na nic więcej go nie stać. Odwraca kota ogonem i tyle w temacie. Dostał dowody i co ? Żeby uniknąć konsekwencji jedyne co potrafi to się wykiwać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szakadymas
a ten temat jest kierowany glownie do szakafymasa

Skupmy sie tutaj na mnie, bo w końcu to ja jestem celem założenia tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Stefanoo1910
i przez to pozegnala sie z siecia no cos jest nie hallo Panie Brylant za co ona dostala bana bo chyba nie za ten post
Wiesz za co dostała ? za to że wygłosiła Prawdę, która tak Pewnie zabolała wszystkich tych nie ogarów ! "szakadymas"? on chyba powinien prostować banany na palmie, a nie wyrażać tu jakiekolwiek zdanie... Przez kabel łatwo Mu to idzie.... Ciekawe jakby zachował się w realu..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kapseleg

On nie jest na tyle dojrzały żeby sie spotkać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szakadymas

Powiedziałbym Ci dokłądnie to samo, z wyjątkiem matki i ojca, bo to wiele osób widzi w jeden jedyny sposób.

Stefano, przedstaw dowody, reszte wypocin (TAK, wypocin) wylewaj w innym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brylant
Wiesz za co dostała ? za to że wygłosiła Prawdę, która tak Pewnie zabolała wszystkich tych nie ogarów ! "szakadymas"? on chyba powinien prostować banany na palmie, a nie wyrażać tu jakiekolwiek zdanie... Przez kabel łatwo Mu to idzie.... Ciekawe jakby zachował się w realu..

Ty jesteś tutaj osobą, która właśnie kozaczy w necie, ogarnij swoje słowa, bo i dla Ciebie warn'a znajdę. A co mi tam, mam dzisiaj gest! :crazy:

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kaliber

O stefcio <3 jestem ciekaw co knyf powie, jak szaka nie dostanie ostrzezenia ani nic, to sie porzegnamy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szakadymas

Napisz to teraz jeszcze raz, ale poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`st.Asia.!

Na resztę Brylant już nie potrafisz odpowiedzieć ? Zabrakło argumentów do wymigania się ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szakadymas

Asia, przedstawiłaś dowody, fajnie. Czekaj na H@.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brylant
Na resztę Brylant już nie potrafisz odpowiedzieć ? Zabrakło argumentów do wymigania się ?

Jeśli nie masz nic konkretnego do dodania to zamilcz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kakerucchi

Brylant nadal mi nie odpowiedziales prosze zebys odpowiedzial na moj post

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kaliber

Asia, przedstawiłaś dowody, fajnie. Czekaj na H@.

No czekaj na knyfa... ile, rok?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Stefanoo1910

Ale na co Ci dowody? przecież Byliśmy razem w Tym czasie na Sb... a nie mamy chyba po 12 lat by cały czas wklejać tu jakieś "Dowody" Tylko sprawa wygląda tak , że Ty wcale nie umiesz przyznać się do jakiejkolwiek winy, i obracasz wszystko w drugą stronę....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`st.Asia.!

Będę miała ochotę to zamilczę. A Tobie nic do tego. Po to jest temat żeby się w nim wypowiadać, ale widocznie komuś brakuje "jaj" żeby odpowiedzieć na resztę zadanych pytań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.