Skocz do zawartości
Kaliber

Szakadymas i Brylant <3

Rekomendowane odpowiedzi

synu.

ZHMB jest opasłym grubasem , a jeden osiem L smierdzi -proszę o warna albo 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kapseleg

Lol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kapseleg
:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szakadymas

Jako że nie potraficie sie zachować zamykam temat, brawo.

Poczekamy na H@ przy zamknietym wątku.

Tak sie zachowuje elita sieci.

93856332344114003956.jpg

13771719933312704221.jpg

67429701708306589688.jpg

99422164361687007338.jpg

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Jakiś czas mnie nie było i taki sajgon zrobiliście. 10 stron postów o wszystkim i o niczym, a właściwie nic z tego nie wynika. Nie sposób nawet do wszystkiego się odnieść, widzę każdy ma inny problem. Dlatego każdego potraktujemy indywidualnie. Zacznijmy od tego, że jeśli moderator kogoś obraził, coś zrobił źle, ktoś poczuł się dotknięty wypowiedzią jego, itd. należało to do mnie zgłosić. Zapewniam, że każdego traktuję identycznie i nie pozwolę na wywyższanie się moderatorów, czy adminów. Faktycznie w kilku postach za bardzo ich poniosło i pokazali swoją arogancję, za co zostali upomnieni, ale to nie zwalnia Was z zachowania kultury oraz przestrzegania regulaminu forum, już nie wspominając o podstaw przyzwoitości. Widzę, że Kalibrowi to nie wystarczyło, postanowiłeś zrobić swoją chorą wojenkę. No i pokazał jakim jest człowiekiem. Kto normalny pisze takie rzeczy typu "wyrucham cię" jak widać na screenach itd. Gdyby któryś z moderatorów zachowywał się tak jak Kaliber już dawno stracił by swoje stanowisko. Powtarzam, wszelkie nieprawidłowości w pracy moderatorów należy mi zgłaszać.

• Upvote 21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.