Skocz do zawartości
Centurion

Jak usunąć celownik w AWP

Rekomendowane odpowiedzi

Centurion

Witajcie, ostatnio widziałem, że wiele osób ma problem z usunięciem celownika w AWP i pisali do mnie na pw/steam. Przedstawie wam sposób na to.

ll.Sposób pierwszy

Krok po kroku:

1. Na sam początek musimy wejść w folder gdzie mamy plik "Models".

Steam :mój komputer > dysk na którym mamy zainstalowanego steama(w moim przypadku to będzie dysk C) > Program Files > Steam > SteamApps > common > Half-Life > cstrike

A dla non steam: Mój komputer > dysk na którym mamy cs (w moim przypadku będzie to dysk C) > Program Files > valave > cstricke

2. Wchodzimy w folder Models i usuwamy całą zawartość i wszystkie podfoldery.

3. Pobieramy mój folder Models czyli wchodzimy na ten adres:

http://speedy.sh/YVmZb/MODELS.rar

4. Otwieramy przez winrar i kopiujemy całą zawartość lub wypakowujemy do folderu Models który wcześniej wyczyściliśmy z plików.

ll.Sposób drugi

1. Wchodzimy do gry na serwer i wpisujemy do konsoli:

closshair 0

2. Wchodzimy na serwerze w opcje celownika w grze czyli naciskamy ESC i wchodzimy w Option.

Tam interesuje nas tylko "Crosshair appearance" czyli opcje celownika. Zmieniamy sobie wielkośc i kolor celownika i sprawdzamy czy jest w broniach celownik.Gdy się okazuje, że jest to możemy zmienić nasz celownik na normalny i cieszymy się AWP bez celownika.

ll.Sposób trzeci

1. Wchodzimy w folder Models a znajdziemy go tutaj:

Steam :mój komputer > dysk na którym mamy zainstalowanego steama(w moim przypadku to będzie dysk C) > Program Files > Steam > SteamApps > common > Half-Life > cstrike

A dla non steam: Mój komputer > dysk na którym mamy cs (w moim przypadku będzie to dysk C) > Program Files > valave > cstricke

2. Szukamy w models plików które mają w nazwie AWP i SCOUT i wszystkie usuwamy.

3. Cieszymy się grą,

Podałem w poradniku trzy sposoby ponieważ wiem, że u jednej osoby działał jeden a drugi nie działał więc podałem wszystkie które znam.

Poradnik autorstwa Spalone Ciasteczko

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chabu

Chciałeś , masz ... xD + za prace ( alfons )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cffaniaczek

+ dla cb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.