Skocz do zawartości
Facemanreal

Zmiana serwera

Rekomendowane odpowiedzi

Facemanreal

Witam trzeba rozkręcić GO , proponuję by zmienić go na Deathmatch wtedy na pewno sie gracze zjawią To nie może być FFA bo zawiewa nuda, niech opiekun serwera coś zacznie robić, jak tam bedzie ciekawie to sami ludzie przyjdą i będą grali, Proszę też jak to możliwe zrobic reklamę na naszych istniejący serwerach 1,6 że posiadamy serwer GO i zapraszamy do gry. Szkoda żeby GO stało puste, JUZ do ROBOTY !!!!

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Centurion

Nie widze sensu zmieniania serwera z FFA na DeatMatch. Reklamy serwera robione były wielokrotnie ale bez skutku. Co do reklam na naszych serwerach to też nie widze sensu z powodu tego, że 1/5 graczy na naszych serwerach posiada steam a co dopiero CS:GO? Serwer powoli się rozpędza dziennie potrafi wejść standardowo 6-7 graczy a czasami nawet wypełniony.

Również chciałbym podkreślić, że ciężko cokolwiek zrobić na uszkodzonym gametrackerze, który podaje błędne informacje.

Jeżeli masz jakieś jeszcze sugestie to zapraszam do dalszego odpowiadania w tym temacie bądż PW.

PS Conajmniej połowa graczy z osób, które były na naszym serwerze to obcokrajowcy (Ukraina,Anglia,USA, Rosja itp.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facemanreal

A czemu nie ma ich co dzień ??? FFA jest nudne zobacz ze większość serwerów to Deathmatch i cieszą sie dużą popularnością, nawet moi znajomi mówią gdyby był Deathmatch to z chęcią by grali ale na FFa jest nuda nic sie nie dzieje. Nie ma co przyciągnąć gracza by został na dłużej , zginie i rzadko komu chce sie czekać 2 min aż sie odrodzi bo jakiś usser sobie całą mapę na shift-cie chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Shouzhi

"a czasami nawet wypełniony." Naprawdę kiedyś był pełny? ja raz widziałem 4 graczy i to było najwięcej.

Propozycja DM nie jest zła, ale nie może on być zwykły. Gdy ludzie chcą grac DM wchodzą w "znajdź grę" i szuka im.

Trzeba było by go urozmaicić, na dodać Heal za fragi i żeby był DM a nie Team DM. Takich serwerów ludzie poszukują.

Sam na pewno częściej będę grał, kogoś zaproszę a on od razu nie pójdzie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dhtqqq

Zgodze sie z LeiTo, bo na serwerach typu FFA w CS:GO ludzie graja przez Valve,a DM serwer to dobry pomysl, wiecej ludzi bedzie to napewno. Moim zdaniem sie "oplaca" zmienic ten serwer (:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Centurion

"a czasami nawet wypełniony." Naprawdę kiedyś był pełny? ja raz widziałem 4 graczy i to było najwięcej.

Propozycja DM nie jest zła, ale nie może on być zwykły. Gdy ludzie chcą grac DM wchodzą w "znajdź grę" i szuka im.

Trzeba było by go urozmaicić, na dodać Heal za fragi i żeby był DM a nie Team DM. Takich serwerów ludzie poszukują.

Sam na pewno częściej będę grał, kogoś zaproszę a on od razu nie pójdzie...

To zapraszam do częstszego zaglądania na facebooka CSerwer.

Co do samego pomysłu to powtórze, że serwer z czasem "wstaje". Potrzeba czasu, żeby serwer stał się popularniejszy niż jest teraz. A zmienienie go na DeatMatch w ogóle mu nie pomoże. Jednym ten pomysł się podoba, ale są tacy, którym to się nie podoba. Z początku serwera ustalone było, że będzie to FFA i dzięki długiej pracy nad serwerem udało się doprowadzić to do końca. W samej propozycji powstania tego serwera jasno było napisane, że będzie to serwer FFA i się zgadzaliście na warunki. Nikt nie kazał wam się zgadzać na warunki i mogliście proponować inny serwer, ale słowo się napisało.

Może zostanie w przyszłości propozycja przyjęta lub kupimy serwer od nowa (z powodu problemów technicznych), ale na dzień dzisiejszy propozycja zostanie odrzucona. Oczywiście na ten temat porozmawiam z KnyFem ale nic nie zapewniam.

O wszelkich informacjach będziecie informowani w tym dziale.

Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facemanreal

Będę zakładał tematy, bo mi w porównaniu do Ciebie zależy na tym by ta serwerownia miała działający i znany serwer GO, To że ty sie wypowiedziałeś nie oznacza że można zamknąć trzeba czekać na wypowiedzi innych graczy.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Centurion
Będę zakładał tematy, bo mi w porównaniu do Ciebie zależy na tym by ta serwerownia miała działający i znany serwer GO, To że ty sie wypowiedziałeś nie oznacza że można zamknąć trzeba czekać na wypowiedzi innych graczy.

Słucham? W ten serwer włożyłem więcej pracy niż sobie możesz wyobrażać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
HOWAY THE LADS!

Zgodze sie z LeiTo, bo na serwerach typu FFA w CS:GO ludzie graja przez Valve,a DM serwer to dobry pomysl, wiecej ludzi bedzie to napewno. Moim zdaniem sie "oplaca" zmienic ten serwer (:

Dokładnie na FFA ludzie wolą grać przez serwery Valve, a nie takie jak ten, i nie ma czego zaprzeczać, bo taka jest prawda. Ja rozumiem, że włożyłeś sporo pracy w serwer, ale każdemu tutaj zależy, aby grało na nim jak najwięcej osób, a nie osiągnie się tego stojąc w miejscu. Zaklinanie rzeczywistości nic nie zmieni, w mojej opinii powinieneś zmienić tryb serwera na DM, spowoduje to przypływ graczy zainteresowanych tym trybem rozgrywki, bo jak wyżej napisałem, FFA gra się głównie przez Valve. Nie będzie się czego wstydzić, że popełniło się błąd w tej materii, tutaj już było kilka takich pomysłów, jak serwer TP, czy GunGame, ż w końcu stworzono DD2/INFERNO/NUKE, co było doskonałym pomysłem, co widać po liczbie graczy. Zachęcałem teraz do zmiany trybu serwera, ale nie natychmiastowej, serwer postawiono na początku kwietnia, więc na początku maja trzeba sprawdzić, czy opłaca się utrzymywanie serwera w takiej formie, w jakiej jest obecnie, czy potrzebna jest zmiana właśnie na DM, aby przyciągnąć więcej graczy. Pozdrawiam

Lord AdamOr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Centurion

Obecnie trwają rozmowy na temat założenia serwera CS 1.6 zamiast CS:GO (DiabloMod) lub coś w tym kierunku. Jeszcze nie wiadomo co z tego wyniknie ale na tym trybie gry dużo osób lubi grać. Miejmy nadzieje, że coś z tego wyjdzie bo przyznam, że FFA to niewypał ale troche mi szkoda bo włożyłem w niego sporo pracy. Możliwe również, że tryb gry zostanie zmieniony na DM lub tak jak wyżej wspomniałem. W każdym razie jak wiecie każdej osobie z tej sieci zależy na rozwijaniu się sieci. Ten serwer okazał się niestesty niewypałem, ale mam nadzieje, że dogadamy się z innym serwerem tym razem na platformie gry CS 1.6

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
HOWAY THE LADS!

Najważniejsze jest, aby na serwerach sygnowanych nazwą cserwer.pl grało jak najwięcej osób i tego trzeba się trzymać :) Pozdrawiam

Lord AdamOr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
toyo

DM to ciekawy pomysł. Chętnie czasem wpadnę zrobić porządek. Jak będzie system ala top15 to każdy będzie chciał się popisać. Do tego jakieś eventy na serwerze może jakaś liga i nie będzie problemów z rozwinięciem serwa. Pozdro Leito

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co ja pacze

Nie widze sensu zmieniania serwera z FFA na DeatMatch. Reklamy serwera robione były wielokrotnie ale bez skutku. Co do reklam na naszych serwerach to też nie widze sensu z powodu tego, że 1/5 graczy na naszych serwerach posiada steam a co dopiero CS:GO? Serwer powoli się rozpędza dziennie potrafi wejść standardowo 6-7 graczy a czasami nawet wypełniony.

Również chciałbym podkreślić, że ciężko cokolwiek zrobić na uszkodzonym gametrackerze, który podaje błędne informacje.

Jeżeli masz jakieś jeszcze sugestie to zapraszam do dalszego odpowiadania w tym temacie bądż PW.

PS Conajmniej połowa graczy z osób, które były na naszym serwerze to obcokrajowcy (Ukraina,Anglia,USA, Rosja itp.)

To musisz mieć grupę 4-6 osób które będą na tym serwie bardzo często,bo inaczej nikt na to nie będzie wchodzić,bo po co grać na pustym serwie. Ktoś tam musi być żeby ludzie wchodzili,zainwestuj w reklamę na wiaderku czy coś..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Centurion
To musisz mieć grupę 4-6 osób które będą na tym serwie bardzo często,bo inaczej nikt na to nie będzie wchodzić,bo po co grać na pustym serwie. Ktoś tam musi być żeby ludzie wchodzili,zainwestuj w reklamę na wiaderku czy coś..

U znajomych reklamowałem serwer i wchodziło mniej więcej tyle co pisałeś, ale z czasem przestali wchodzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facemanreal
U znajomych reklamowałem serwer i wchodziło mniej więcej tyle co pisałeś, ale z czasem przestali wchodzić.

No właśnie przestali wchodzić bo GO jest bardziej wymagający ludzie grający w GO szukają ciekawych serwerów na których coś sie dzieje, jakaś zachęta by na niego wrócić a u nas nie ma nic, mam jeden serwer znajomego ustawił DM coś tam powgrywał i wiesz keidy nie ma u niego ludzi ?? od 4 rano do moze 6 max 7 a tak to przez 18 h fulll ze czasem nie da rady sie dostać. Jak i nas będzie DM albo coś w tym stylu że ludzie nie beda musieli czekać 3 min an odrodzenie to ja zatwię grupę osób co będzie ciągle grała, mój team z GO przed każdym meczem gramy rozgrzewki an serwerach, ale czaem nie ma na czym grać bo brakuje miejsc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Julia

Również jestem za deathmatch'em albo 'wyścigiem zbrojeń'.. ciekawe tryby, przyjemnie się gra. Też mi się wydaję, że na taki styl rozgrywki byłby popyt. Może to nie jest zły pomysł, zastanów się, bo chyba chcesz dla tego serwera jak najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co ja pacze

Na wiaderku inwestowałeś w reklamę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ru# sie?

ja polecam 4fun mod , dużo osób na czymś takim gra i nie trzeba innych by sobie poskakać , posurfować itd :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
OnlySilence

Deadmatch jest serwerem, który zaczęca do gry, szczególnie cs:go. Ludzie miło wchodzą na takie serwery, żeby dobrze spędzić czas.

Można również porobić jakieś "reklamy" tylko odnoście serwera cs:go, jakiś konkurs?

Aż w oczy kole jak się widzi serwer, na którym nikt nie gra :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.