Skocz do zawartości
Facemanreal

Nie zamykaj tematu na którym trwa dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Facemanreal

To zapraszam do częstszego zaglądania na facebooka CSerwer.

Co do samego pomysłu to powtórze, że serwer z czasem "wstaje". Potrzeba czasu, żeby serwer stał się popularniejszy niż jest teraz. A zmienienie go na DeatMatch w ogóle mu nie pomoże. Jednym ten pomysł się podoba, ale są tacy, którym to się nie podoba. Z początku serwera ustalone było, że będzie to FFA i dzięki długiej pracy nad serwerem udało się doprowadzić to do końca. W samej propozycji powstania tego serwera jasno było napisane, że będzie to serwer FFA i się zgadzaliście na warunki. Nikt nie kazał wam się zgadzać na warunki i mogliście proponować inny serwer, ale słowo się napisało.

Może zostanie w przyszłości propozycja przyjęta lub kupimy serwer od nowa (z powodu problemów technicznych), ale na dzień dzisiejszy propozycja zostanie odrzucona. Oczywiście na ten temat porozmawiam z KnyFem ale nic nie zapewniam.

O wszelkich informacjach będziecie informowani w tym dziale.

Zamykam.

Co ty w ogóle piszesz ?? Czytałeś to ?? No i co z tego że było ustalane FFa ?? To jest nie wypał i trzeba to zmienić by ludzie grali Bo ja co dzień jestem na GO i nie ma tam żywego ducha, co skończę mecz to tam zaglądam zero , szczury tylko biegają po DD2, tak samo było z GunGame na 1,6 kilka osób grało i nic wiecej, Postanowione było że zmieniamy na DD2/INF/NUKE i zobacz od rana do wieczora full i ty mówisz że DeadMetch na GO to nie wypał , ludzie tylko takie serwery grają obudź się albo zwolnij to stanowisko bo widzę że sie nie nadajesz to tej funkcji. Albo jeszcze dużo przed Tobą, polataj sobie po serwerach GO i zobacz na jakich grają albo co one mają w sobie do zaoferowania, i popatrze na nasz bo tu wieje nudą .

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Centurion

Napisałem, że porozmawiam o tej sprawie z KnyFem i może w przyszłości takie coś będzie.

Nie zakładaj bezsensownych tematów bo wypowiedziałem się to co miałem i nie zmienimy zdania dopóki nie porozmawiamy na ten temat. Temat otworzyłem na nowo ale i tak sprawa zostaje w takim samym punkcie wyjścia co wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.