Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

YeYe

Imię:Piotrek

Nick w grze:YeYe

Doświadczenie:jak najbardziej znajomość Amxx oraz Amx bans opanowane

Masz admina na innym serwerze?:teraz już nie

Staż na serwerze:gram już z 2 tygodnie ok. 5-7h dzienie

Znajomość AMXX (1- 6):5

Steam_ID:STEAM_0:0:27066499

Możliwość płacenia składek ?:Tak przelewem lub sms-a

Dlaczego chcesz admina?:ogólnie mało adminów na serwie jest dużo odpalonych osob gra a mało kiedy jest admin na steam lub gdzieś więc nie mam możliwośći pisania z nim

dużo osob wychodzi z serwa i się odechciewa grać przez coś takiego

Kontakt:GG 47926972 /Nazwa na Steam YeYe | K4RaMbA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PytonOWsky

Jak najbardziej na TAK.

Jedynym minusem jest forum, ale to ogarniesz.

Brak adminow to sie zgodze, bo jest praktycznie tylko A.J

Ja nie umiem wbijac w tej chwili bo poprawiam oceny, a jeszcze ogarniam COD.

Ale na steam jestem zawsze wiec wystarczy, ze mnie zaprosisz.

Wiec ode mnie TAK.

EDIT:

Gratuluje tym postem i tym w zgloszeniu kapselka załatwiłeś sobie WIELKIE NIE ode mnie. Co do tego, że wypowiadaja sie osoby które mają 1 post mogą, w podaniu może wypowiadać się każdy :) Tak jak napisałem jestem na NNie. A.J który sam ogarnia bf,a jest na nie więc ufam mu jako adminowi + jak wyżej pisałe. Za te posty. Co do braku admina. To, że ich brak nie znaczy,że administracja ma przyjmować byle kogo. Edit. Aa i pyton co do Ciebie. Jak to aj jest sam bo ogarniasz coda. Po co się pchałeś na coda gdy nas jest wielu, jak na bf,ie brakuje adminów, a ty tam nie grasz bo ogarniasz *coda*

Pchalem sie... bd teraz wakacje, wiec masa czasu i wlasnie wtedy bd mial czas aby ogarniac 2 serwery. W tej chwili nie jestem za czesto, bo koncowka wiec musze jeszcze ogarniac oceny.

Na COD nie zawsze jest admin, tak jak myslisz, a za kazdym wejsciem paru graczy gra niezgodnie z regulaminem (np. miny,txt)co do bf, z graczami mam staly kontakt (steam,gg)i gdy umiem wejsc to wchodze. W tej chwili ogarnia sam A.J, ale jakbys nie wiedzial to jeszcze przedtem, gdy A.J nie posiadal admina, to wlasnie sam bylem na serwie. I tyle w temacie.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chabu

FOrum zerowe ! Gdybyś był częściej na forum to byłbym na tak bo na serwie często jesteś. Popraw aktywność. Narazie na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Diss

Jestem na Tak :

+Wiek , steam.

Co więcej mówić , reszta powodów UP :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sq'NT

konto dla podania, mała aktywność

NIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kamikaze

Jak najbardziej tak !

1.Steam .

2.znajomosc AMX

3. Duża aktywność

4.Wiek

Czas na servie : w miare

Lipa troche forum , ale to da sie nadrobic nie ? :) Ja jestem za , A szczególnie codziennie parenascie aimow jest więc nawet sprobowac nie zaszkodzi . Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ciabata

Jestem jak najbardziej na TAK bo w tej chwili mało gra adminów a serwie . A poza tym ma steam i jest obeznamy w AMX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sq'NT

dziwne ze wypowiadaja sie swiezi uzytkownicy ktorzy maja tylko 1 post .....i akurat w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
YeYe

sq"NT te osoby są w top15 na bf widzę mało wiesz a dużo szczekasz więc jak masz tak gadać prosze o nie nabijanie sobie postów

a admin może sprawdzić po ip gdzie było zakładane więc droga wolna :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Allen#

Jestem za tym aby przyznano mu admina na okres próbny, ze względu na forum, bo resztę wymogów spełnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A.J

Jako jedyny admin praktycznie na serwerze musze jednak powiedzieć NIE, czemu bo mało cie widac, mało godzin, i forum ;) Może mało adminów ale jak ma być to dobry wybacz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
EldokaNaFristajlu√

sq"NT te osoby są w top15 na bf widzę mało wiesz a dużo szczekasz więc jak masz tak gadać prosze o nie nabijanie sobie postów

a admin może sprawdzić po ip gdzie było zakładane więc droga wolna :)

Gratuluje tym postem i tym w zgloszeniu kapselka załatwiłeś sobie WIELKIE NIE ode mnie.

Co do tego, że wypowiadaja sie osoby które mają 1 post mogą, w podaniu może wypowiadać się każdy :)

Tak jak napisałem jestem na NNie. A.J który sam ogarnia bf,a jest na nie więc ufam mu jako adminowi + jak wyżej pisałe. Za te posty.

Co do braku admina.

To, że ich brak nie znaczy,że administracja ma przyjmować byle kogo.

Edit.

Aa i pyton co do Ciebie.

Jak to aj jest sam bo ogarniasz coda. Po co się pchałeś na coda gdy nas jest wielu, jak na bf,ie brakuje adminów, a ty tam nie grasz bo ogarniasz *coda*

Edytowane przez nex0n.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sq'NT

NIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
LayYo

Jestem na NIE, konto tylko na admina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Allen#
W takim razie dlaczego nabijasz i ty posty powinieneś czekać spokojnie na werdykt a nie odpowiadać w własnym podaniu a ja powiedziałem ze to jest dziwne ze użytkownik ma tylko 1 post i to w twoim podaniu...a szczeka to pies, człowiek mówi nie wiem jak jest z Tobą .... a co do podania to skoro są wymagania to nie powinno być ustępstw a jeśli sa to zmieńcie wzór na admina wpiszcie 4 posty na forum Bez komentarza

A gdzie niby jest napisane że nie wolno się wypowiadać w swoim podaniu? Pokażcie mi na forum taki punkt w regulaminie? Jak ktoś napisał jakąś bzdurę to chłopak składający podanie ma prawo chyba to sprostować i jakoś się bronić, prawda? Sq'nt wypowiedziałeś się raz, wyraziłeś swoją opinie to po chu jeszcze próbujesz coś rozkminiać i bawić się w detektywa. Jak na razie nie jesteś od tego na tym forum żeby cokolwiek rozkminiać, tak więc bądź spokojny i nie podskakuj za wysoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sq'NT
Sq'nt wypowiedziałeś się raz, wyraziłeś swoją opinie to po chu jeszcze próbujesz coś rozkminiać i bawić się w detektywa. Jak na razie nie jesteś od tego na tym forum żeby cokolwiek rozkminiać, tak więc bądź spokojny i nie podskakuj za wysoko.

Ok Szeryfie dostosuję się do twoich zaleceń ..

Dziękuje za pouczenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
YeYe

Panowie nie ma co się spinać wiem no z forum zawaliłem ale prawie zawsze jest pełny serwer a po czasie wbija odpał i jest 6 osob bo odechciewa się gry nie to nie i mówi się trudno jak będzie mało adminów to pozniej sproboje i tyle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
T!K3R

Jestem na NIE ;c

Nie przekonałeś mnie co do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
I KILL YOU

nie no bez jaj strasznie czesto gram i dziennie widze zeby admin byl 30 min na serwie i po tym czasie po 3-4 czitow gra. przynajmniej powinien na okres probny dostac bo ja go dosc czesto widze na serwie. jestem na TAK bo mi sie wydaje ze spoko gosciu i spelnia mozna powiedziec ze all wymagania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brylant

Nadrób zaległości i zgłoś się za jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.