Skocz do zawartości
SirError

Server war?:>

Rekomendowane odpowiedzi

SirError

Siema wpadlem na pomysl aby zrobic tzw serwer war czyli turniej po 5 graczy z kazdego serwera, oczywiscie jak by bylo ich wiecej moga byc 2 ekipy z serwa:) Jak sama nazwa wskazuje turniej polegal by na rozegraniu 2 map wybranych przez kazdy zespól (1 team jedna mape) ewentualna mapa dogrywkowa , mr12 albo mr15 kwestia dogadania:)

-Druzyna sklada sie z 5 osob(+1 rezerwa) oczywiscie maja byc to osoby z danego serwera:)

-Kazdy zespol podaje id steam badz ip gracza nick i jakas nazwe druzyny

-Organizatorzy badz admini po wczesniejszym dogadaniu ustalaja date i godzine rozgrywki

-Po kazdej cwiartce oraz po ostatecznym wyniku druzyna musi zrobic i wrzucic ss

-Mapy to oczywiscie standard de_dust2 de_inferno de_nuke de_train de_tuscan de_cbble

-1 runda kosy

Jesli pomysl znajdzie zaiteresowanie bylo by fajnie. Zawsze to jakas integracja ludzi oraz rekrutacja nowych graczy na serwerach:) prosze wszystkich o wypowiedzenie sie w tym temacie co o tym sądzicie i czy bylibyscie chetni na wspólprace oraz pomoc w organizacji czegos takiego:)

pozdrawiam error

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lambo

Wydaje mi sie że to bardzo dobry pomysł. A co wtedy gdy na serwerze bedzie juz team a ktos sie obrazi bo go nie wzieli wtedy nie pozyskamy nowych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Allen#
Wydaje mi sie że to bardzo dobry pomysł. A co wtedy gdy na serwerze bedzie juz team a ktos sie obrazi bo go nie wzieli wtedy nie pozyskamy nowych graczy.

Jest na to bardzo proste rozwiązanie. Brać ludzi z top15, ale z tej co jest na serwerze, a nie GT, bo tam jestem trzeci i bym musiał was karać haha :D A tak na poważnie to pomysł dobry, tylko czy ktoś to pociągnie tak aby ten turniej wytrwał do końca. Wszyscy doskonale wiemy jak te turnieje się kończyły ostatnio, jeden wielki burdel był i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JOKERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Znakomity pomysł :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Siema Heniu

Znakomity pomysł :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Siema Heniu

Pomysł rewelacyjny piecze nad takim turniejem musialo by sprawowac ze 3 organizatorow conajmniej a jesli chodzi o wybor ludzi na danych serwerach do druzyn turniejowych to stworzyc 2 piatki z kazdego serwera i byli by to gracze nie tylko z top15 ale ktorzy zostana wybrani przez kapitanow tych teamow a kto bedzie kapitanem to juz miedzy soba mozna ustalic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Siema Heniu

error jeszcze o jednym zapomniales sedziowie!? W kazdym meczy powinni obserwowac 3 sedziow z administracji ktorzy nie beda uczestniczyc bezposrednio w zmaganiach druzyn miedzy soba i beda oceniac przebieg gry oraz czy ktos nie kantuje bo jak mozemy sie domyslic turniej nie bedzie w jednym pomieszczeniu a kazdy u siebie wiec takie zabezpieczenie sedziami bylo by wskazane:) pozdrawiam Heniu:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Red White

Bardzo fajny pomysł :) . Czekam na dalszy rozwój sprawy ! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ciemna Strefa

Z bf2 z top15 raczej by nie bylo gdyż gracze grają na odznakach które ułatwiają rozgrywkę .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SirError

Siema, dokladnie zapomnialem co do spectatorow oczywiscie takowi beda ale nie wiem czy potrzeba ich az 3 :) mysle ze 2 to wystarczajaca ilosc + hltv do tego w razie problemow:) jak by wypalilo i znalazla by sie wystarczajaca ilosc osob mam nadzieje ze admini udostępnią jeden serwer na turniej badz poprostu kupi sie serwer np 14 slotowy a po turnieju mozna go przerobic na zombie mod albo co tam by ludzie chcielI:) Mylse ze dodanie takiego tematu na kazdym z serwerow na forum bylo by wskazane aby ludzie dowiedzieli sie o takiej imprezie bo chyba nie kazdy tu zaglada a na swoj serwer na ktorym gra tak.

Dobra to moze zacznijmy od tego kto podjol by sie wspołpracy ze mna i checia oragnizacji takiego turnieju:)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SirError

Up ;)samemu będzie ciężko mi to ogarnac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JOKERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Ja mogę pomoc. Napisz mi na steam Joker.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
*AM*KoN.

Fajny Pomysł :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SirError

Witam, oraganizuje turniej pod nazwa "serwer war". Podaje kilka informacji na temat turnieju ,mianowicie:

-Druzyna sklada sie z 5 osob(+1 rezerwa) oczywiscie maja byc to osoby z danego serwera:)

-Kazdy zespol podaje id steam badz ip gracza nick i jakas nazwe druzyny

-Organizatorzy po wczesniejszym dogadaniu ustalaja date i godzine rozgrywki

-Po kazdej cwiartce oraz po ostatecznym wyniku druzyna musi zrobic i wrzucic ss

-Mapy to oczywiscie standard de_dust2 de_inferno de_nuke de_train de_tuscan de_cbble

-1 runda na kosy

-na serwerze w czasie meczu bedzie HLTV oraz minimalnie jedna osoba neutralna obserwujaca rozgrywke

-serwer jest chroniony haslem ktore kazda z druzyn dostaje przed meczem

-przynajmniej jedna z osob z danej druzyny przed meczem powinna zjawic sie na ts3 (ts3.cserwer.pl) w celu ulatwienia komunikacji z dana druzyna

-kazdy gracz z serwerowni ma prawo do uczestnictwa w turnieju

-wszelkie dopalacze typu aim wh beda pernamentnie banowane na calej serwerowni jak i zglaszane na bl w przypadku graczy uzywajacych steam( automatycznie odpada wtedy z turnieju cala druzyna wo)

-kazda z druzyn podczas meczu ma prawo do pauzy na max. 10 min

Formularz zgloszeniowy druzyne:

nazwa druzyny TAG

nazwa gracza 1 jego steam id badz ip

nazwa gracza 2 jego steam id badz ip

.

.

.

nazwa gracza 5 jego steam id badz ip

nazwa gracza rezerwowego jego steam ip badz ip

Serwer kupuje osobiscie a po turnieju a mam nadzieje udanym i ktory dojdzie do skutku przekazuje na rzec serwerowni

Zachecam wszystkich do wspolnej zabawy oraz do zapisywania sie na turniej w dziale "TURNIEJE"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SirError

czy moge takowa informacje zamiescic bezposrednio na kazdym z serwerow na forum ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.