Skocz do zawartości
SirError

Zapisy na turniej "Serwer WAR"

Rekomendowane odpowiedzi

MaliNioK~ aKa Koyaanisqats

Jakby ktoś potrzebował kogoś drużyny to może pisać na pw.:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZamknijOknoBoWieje

Chętnie zajmę jakieś wolne miejsce jak coś priv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KwaczuŚ.

Że tak wtrącę, proponuję obowiązek nagrania demka przez każdego gracza-jakieś podejrzenia to delikwent wstawia demo i po sprawie.

@down

Jak ktoś tu pisał, są ludzie wprawnie grający na wh, więc to twoje HLTV może nie pomóc, albo będziesz się zastanawiał godzinę czy ktoś aby na pewno jest czysty-albo jak miewam będziesz oceniał po 1/2 akcjach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SirError

Kaczy czytaj ze zrozumieniem i nie zasmiecaj tematu;)To samo tyczy sie EKONIMISTY ( wszystkie informacje zawarte sa na 1 stronie tego tematu) wiec prosze sie wczesniej z nim zapoznac:) Jest hltv wiec wszystko bedzie nagrane nie ma powodu nagrywania przez kazdego zawodnika z osobna demka( ludzie beda o tym zapominac) Kazdy zawodnik bedzie sprawdzany bez wzgledy czy posiada ns czy steam, wiadomo jak to teraz jest z tymi steamami nie ma przepros.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facemanreal
Kaczy czytaj ze zrozumieniem i nie zasmiecaj tematu;)To samo tyczy sie EKONIMISTY ( wszystkie informacje zawarte sa na 1 stronie tego tematu) wiec prosze sie wczesniej z nim zapoznac:) Jest hltv wiec wszystko bedzie nagrane nie ma powodu nagrywania przez kazdego zawodnika z osobna demka( ludzie beda o tym zapominac) Kazdy zawodnik bedzie sprawdzany bez wzgledy czy posiada ns czy steam, wiadomo jak to teraz jest z tymi steamami nie ma przepros.

Ty chyba się zapominasz , co ty se myślisz że założysz temat o Turnieju który i tak się nie odbędzie to możesz się panoszyć po naszym forum, Trochę zejdź z tonu i słuchaj co inni piszą bo troszkę tu juz siedzimy i widzieliśmy nie jedno .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SirError

Wrzuc czlowieku na luz bo caly czas sie spinasz ale nie wiem czego jest to powodem.Staram sie zrobic cos aby ludzie sie ze soba zintegrowali a Ty notorycznie wchodzisz i nie wiem czy chcesz popsuc atmosfere czy poprostu taki juz jestes. Jak bys nie zauwazyl staram sie to zrobib bez niczyjej pomocy i nikogo to nic nie kosztuje... Kupilem ze swojej kieszeni serwer aby bylo gdzie grac i staram sie to wszystko jakos ogarnac. Jak masz jakis problem do mojej osoby albo nie darzysz mnie sympatią to poprostu napisz do mnie na pw a nie robisz tutaj jakies zamieszanie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facemanreal

To jest forum publiczne i każdy ma prawo wyrażać swoją opinię a szczególnie gracz zasłużeni którzy coś tu robią i tworzą tą cała atmosferę, A twoje komentarze by KAczy sobie darował wypowiedzi są nie na miejscu Bo on ma prawo wypisywać swoje poglądy, I nie pisz do mnie na PW więcej, zaśmiecasz mi skrzynkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SirError

Ale Ciebie tez dotyczy chyba czytanie ze zrozumieniem:) ja nie napisalem nic takiego zeby Kaczy sobie darowal wypowiedzi , tylko zeby przeczytal pare postow wyzej bo tam jest wszystko napisane co do jego pytania ktore zadal. Jesli go to urazilo to przepraszam ale nie mialem zamiaru go obrazic czy cos tylko podalem informacje.

Jesli uwazasz sie za tą osobe ktora robi " cala tą atmoswere" to powinno byc to forum zakladu pogrzebowego a nie cs.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
POPEK MONSTER

ja bym zagrał ale nie mam timu ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Radzio xD

Powiem tak:

HLTV nic nie daje. Kiedyś na podstawie HLTV admini pewnego serwera pokemod stwierdzili u mnie cheaty (cały serwer mnie wyzywał (łącznie z adminami), więc to było oczywiste że prędzej czy później wylecę), a że byłem wtedy mniej inteligentny, to nie wpadłem na pomysł żeby sam sobie kręcić demka co mapę. Ewentualny oszust może włączyć WH na chwilę żeby sprawdzić gdzie idą wrogowie np. po cichu kwadrat i dać info. Więc tego nie stwierdzisz na podstawie demka z HLTV. Niech neutralny obserwator co mapę przypomina reszcie o obowiązku nagrywania demka, a w przeciwnym razie walkover (gdyby któryś z drużyny nie nagrał) i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Trafiony ---->

Jak ktoś chce poskładać team jestem do DYSPOZYCJI !!!!!!! w grze jestem często wiec z kontaktem problemu ni ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SirError

Dodaje nagrywanie demka jako obowiązek każdego zawodnika z drużyny. Lecz jego wrzucanie po meczu nie jest wymagane, chyba ze któryś z zawodników bądź organizatorów będzie chciał je oglądnąć dany gracz musi wrzucić demko na forum. Moze tak byc:)?

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ten jedyny w swoim rodzaju

Zastanowie się error czy wam was pocisnąć czy nie xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SirError

Witam, jest juz serwer na którym drużyny mogą cwiczyc :) serwer nazywa sie SerwerWar cserwer.pl @ GameServ.pl.

Jak sama nazwa wskazuje jest hostowany przez GameServ.pl jest to serwer 800 fps 18 slotowy:P

Wykupilem maksymalna ilosc miejsc na ktora bylo mnie stac.

Ip serwera to :91.204.161.36:27051 haslo:1234

Udostepniam kazdemu kto bedzie chcial wspolnie potrenowac haslo do rcona oraz pomoc przy jego oblsludze:)

Sa wgrane 3 cfg a mianowicie 5on5esl, live, oraz knife.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kadabra.

Bardzo fajna inicjatywa z Twojej strony, mam nadzieje że uda mi się skompletować drużynę i wziąć udział w turnieju :) Pozdrawiam

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
peH'uu

A więc mam kilka uwag! :-D

Widzę Error że jakoś tam starasz się pozytywnie ogarnąć temat turnieju.

I za to u mnie masz plusa mordo. Tu jakoś brakuje tego typu rozrywek. I niech ci daj Boże by ludzie się wreszcie zebrali i by to wypaliło.

Kolejną sprawą jest kwestia teamu Atomowek z naszego ONLY DD2. Mianowicie pomijając dziewczyny Andzi i naszą terrorystkę Gosie ;-)

To reszta nie wiem skąd się urwała!. Tych czterech :-D haha taka fantastyczna czwórka której nikt nie zna. Dwa nicki to już ogólnie pierwsze słyszę. Natomiast Joker i ten od kobyły Rafał to to samo, jakieś nowe twarze. Tylko tyle że admini ale z jakiej racji 14'nasto i 16'nasto latkom po 3 dniach od rejestracji dają takie przywileje to już parodia. Podchodzi to pod tematy z 'Archiwum X' lub 'niewiarygodne ale prawdziwe' czy chociaż by na inną porę, inny dział, temat.

Jedno mnie zdziwiło są od niecałego miesiąca z nami i już chcą reprezentować serwer Only DD2 :-D nawet nikt was nie kojarzy z tym modem jedynie kolorek przy nicku.

Wypadało by najpierw zrobić squad ludzi co tu grają rok,dwa a są tacy bo widuje ich codziennie na serwerze. A nie wpierdalać się na łapu capu byle by tylko miejsca nie zabrakło. Haha..Jedno jest pewne chłopcy. Admina można kupić ale na szacunek to już trzeba sobie zapracować.

Jak się uda to zbiorę dobrych ludzi z DD2 byle by nie korygowało im z pracą, rodziną. Postaram się szybko dać znać.

Droga sprawa to taka że jeśli potrzeba będzie to mogę zgłosić swą osobę na jednego z sędziów do pracy z jakimś adminem. Bo sam nie posiadam tech przywilejów ale to zawsze dodatkowa para oczu. A admina miałem przez pare lata na innych sieciach więc to nie problem ogarnąć odpalonych. Tym bardziej że mam czas.

Pozdrawiam peH

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MaliNioK~ aKa Koyaanisqats

Kobyła Rałaf to forever.:D on długo grał na serwie.:P ale jakby ktoś robił skład z DD2 to jestem pod ręką.;P

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nathand

Pehu, ale czy to jest skład dd2 :o. Poprostu zapisani gracze grają sobie na dd2 (w tym ja). Nie wiem czy u Cb z wiekiem mózg zanika czy coś podobnego, ale jak widzisz zapisać każdy się może :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Centurion

Szacunek dla Ciebie za to, że próbujesz zrobić coś dla sieci, ale organizacja mi się w ogóle nie podoba, Kaliber to jakoś jeszcze ogarniał, ale przez jego głupotę nic się nie odbyło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facemanreal

To jest kolejny dowód że turniej na tej Sieci to kompletny nie wypał, minęło już ponad 2 tygodnie i zero jakichkolwiek nowinek czy wytycznych co do turnieju

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lambo

Szkoda że turniej nie wypalił sie dobrze zapowiadał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ten jedyny w swoim rodzaju

Ale lipa :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
agnieszka.

To jest kolejny dowód że turniej na tej Sieci to kompletny nie wypał, minęło już ponad 2 tygodnie i zero jakichkolwiek nowinek czy wytycznych co do turnieju

Oh tak? Z tego co wiem SirError miał blokadę na pisanie postów na forum. :-)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SirError

Ludzie ze jakiś leito sobie napisze ze turniej nie wypali to nie znaczy ze tak naprawdę ma być ja zrobiłem wszystko co mogłem ale nie zrobię sam tylu drużyn:) to już jest kwestia ludzi tutaj grających aby się zapisywali:) Wiec nie wiem na co jeszcze czekacie,co 2 pisze ze zagra ale nie ma składu wiec jaki problem się ze sobą skontaktować i zrobić taką drużynę? Tak mialem blokade na forum na pare dni

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brylant
Ludzie ze jakiś leito sobie napisze ze turniej nie wypali to nie znaczy ze tak naprawdę ma być ja zrobiłem wszystko co mogłem ale nie zrobię sam tylu drużyn:) to już jest kwestia ludzi tutaj grających aby się zapisywali:) Wiec nie wiem na co jeszcze czekacie,co 2 pisze ze zagra ale nie ma składu wiec jaki problem się ze sobą skontaktować i zrobić taką drużynę? Tak mialem blokade na forum na pare dni

Ban został ściągnięty po kilkunastu godzinach, nawet doby nie byłeś zablokowany.

Popieram użytkowników wyżej, organizacja jest fatalna a Ty jeszcze się dziwisz, że ludzie się nie zapisują. Nie zapisują się, gdyż jesteś kiepskim organizatorem. Użytkownicy zamiast się zapisywać zadają pytania i tutaj pasowałby się zastanowić dlaczego tak się dzieje.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.