Skocz do zawartości
SirError

Zapisy na turniej "Serwer WAR"

Rekomendowane odpowiedzi

Leys'Q

Ja bardzo chętnie zagram

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
errorKochany

Przykro mi ale wydaje mi sie ze temat do zamknięcia:) Co niektórzy jednak mieli racje ze turniej nie wypali, głownie to wina braku graczy, lecz możne serwerownia po prostu jeszcze nie jest gotowa na takowy turniej 5v5 albo brak jakiegoś zaangażowania przez graczy. Nie ukrywam ze możliwe to tez moja wina ze porwałem się z tym turniejem 5v5 a nie 3v3 albo 2v2 w każdym razie starałem się to jakoś ogarnąć za co dziękuje tym co w jakimś stopniu to poparli. Bez względu na wszystko dziękuje ze jednak znalazło się parę osób które weszły na ten temat wypowiedziały swoje zdanie oraz oczywiście wyraziły chęć i potrafiły się ze sobą skontaktować aby stworzyć swoja drużynę:* Przyjmuje na klatę wszelka krytykę która może się teraz pojawić ale wydaje mi się ze nie ma sensu dalej tego ciągnąc bo mija 3 tydzień a mamy tylko 2 drużyny:) Mam nadzieje ze kiedyś coś takiego komuś się jednak uda, zawsze służę pomocą w takiej sprawie.

pozdrawiam error

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facemanreal

Wiesz w czym jest problem W tym że tu gra dużo bardzo dużo dzieci na NonSteam a gracze poważniejsi którzy użytkują Steam nie są za bardzo chętni do grania z NS-ami, mają inne formy grania Miksów i Turniej ii

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
I KILL YOU

to ze ns to nie znaczy ze dzieci ja nie mam steama i nie jestem jakims nieogarem po prostu kase na gry na razie nie mam czasu marnowac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JOKERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

No niestety, Error dziękujemy za chęci :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Andziulka®

Zapowiadały się fajne emocje :P

No ale cóż , może kiedyś :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ET NatsKy

Jak by coś się zmieniło, to ja mogę swój skład zapisać oraz skombinować wielu innych chętnych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fuduusrututu.uu

Dalej aktualny ten turniej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brylant

Nie aktualny. Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.