Skocz do zawartości
Piecza

Piecza na admina? Podanie NR: 2

Rekomendowane odpowiedzi

Piecza

Imię: Piotr

Nick w grze: Piecza

Doświadczenie w grze oraz Adminowaniu: Grać w Cs`a zacząłem jakieś 5lat temu. Myślę, że doświadczenie mam dość wysokie :D

Posiadasz admina na innym serwerze?: Nie

Staż na serwerze: Ponad miesiąc

Link do GT: http://www.gametrack...a&Search=Search

Znajomość AMXX (1- 6):3/4

Steam_ID: STEAM_0:1:1184921

Możliwość płacenia składek: Pewnie :D

Dlaczego chcesz admina?: Otóż tak jak pisałem w pierwszym podaniu, że chciałbym unicestwić "odpały" które wchodzą na serwer i zaniżają komuś rank itp. :D, oraz pomóc adminą w wypełnianiu obowiązków :D

Kontakt: Steam: Pieczyk

Postów może nie mam tak dużo, ale staram się zbędnych nie nabijać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fOki

Wg mnie na obecna chwile jest wystarczajaca liczba Adminow. radza sobie oni z problemami dnia codziennego. Jednak jesli KnyF zadecyduje iz potrzebna jest im pomoc masz moje TAK

Imię: Piotr

Nick w grze: Piecza

Doświadczenie w grze oraz Adminowaniu: Grać w Cs`a zacząłem jakieś 5lat temu. Myślę, że doświadczenie mam dość wysokie :D

Posiadasz admina na innym serwerze?: Nie

Staż na serwerze: Ponad miesiąc

Link do GT: http://www.gametrack...a&Search=Search

Znajomość AMXX (1- 6):3/4

Steam_ID: STEAM_0:1:1184921

Możliwość płacenia składek: Pewnie :D

Dlaczego chcesz admina?: Otóż tak jak pisałem w pierwszym podaniu, że chciałbym unicestwić "odpały" które wchodzą na serwer i zaniżają komuś rank itp. :D, oraz pomóc adminą w wypełnianiu obowiązków :D

Kontakt: Steam: Pieczyk

Postów może nie mam tak dużo, ale staram się zbędnych nie nabijać.

adminom - liczba mnoga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
EldokaNaFristajlu√

fOki zwalnia się miejsce sadzka bo odchodzi.

Ja osobiście na TAK,ogarnia widać go na serwerze,forum poprawił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Perez # KRS

Ostatnio żadko widuje Cię na cs ... Administracja CoD'a , jak narazie daje sobie rade z "odpałami" , cały czas ktoś jest aktywny , ale mimo wszystko jestem na TAK , sadzek odszedł , miejsce sie zwalnia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Neяωυs

Neutral - forum...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Project.

Na tak widzę go często na serwerze a forum sie poprawi jak admina będzie miał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czosneg

Jakos nie widze zebys forum nadrobil.. Neutral

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kadabra.

Pisałeś już jedno podanie, a forum nie poprawiłeś... 8 postów co to jest?

Jestem na NIE!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Andziulka®

Boję się tego , że jak dostaniesz admina , to będziesz wlepiać bany a ni będziesz zaglądać na forum .

Nic nie poprawiło się u ciebie od ostatniej pory .

Jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SkyEN

Jestem na Nie podanie napisane dobrze ale forum nadal slabo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fOki

Ja jestem na TAK.

Nie ma z nim problemow na serwerze, ogarniety, gra duzo.

Forum zawsze jest do nadrobienia. lepiej miec tyly zwiazane z forum niz z godzinami przegranymi.

Jezeli byloby tak ze dawalby bany a na forum w sprawie ich wyjasnienia nie zagladal to Admina zawsze mozna odebrac

Popieram zdanie autora odnosnie pisania postow na sile. Coz z tego ze ktos ma 50 jak 80% z tego jest napisanych w bzdurnych tematach.

Dajmy mu szanse ( nie wiedzialem ze sadzek nie ma juz admina) wiec Adminow procz LockDown i sporadycznie wchodzacego Gruszki i czosnka jest malo.

Kadabra napisalem ze Adminow jest wystarczajaca ilosc bo nic nie wiedzialem o rezygnacji jednego z nich. Pozniej Neksio napisal ze zwolnilo sie jedno miesce wiec w przypadku Coda jeden admin mniej to spora roznica dlatego napisalem ze potrzeba Adminow.

Edytowane przez fOki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
LebroN(Admin FFA)

Popraw forum i zglos sie za jakis czas,narazie na NIE ! admin_FFA.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kadabra.

Ja jestem na TAK.

Nie ma z nim problemow na serwerze, ogarniety, gra duzo.

Forum zawsze jest do nadrobienia. lepiej miec tyly zwiazane z forum niz z godzinami przegranymi.

Jezeli byloby tak ze dawalby bany a na forum w sprawie ich wyjasnienia nie zagladal to Admina zawsze mozna odebrac

Popieram zdanie autora odnosnie pisania postow na sile. Coz z tego ze ktos ma 50 jak 80% z tego jest napisanych w bzdurnych tematach.

Dajmy mu szanse ( nie wiedzialem ze sadzek nie ma juz admina) wiec Adminow procz LockDown i sporadycznie wchodzacego Gruszki i czosnka jest malo.

Przepraszam za drugi post.

fOki co Ty pieprzysz?

Wg mnie na obecna chwile jest wystarczajaca liczba Adminow. radza sobie oni z problemami dnia codziennego. Jednak jesli KnyF zadecyduje iz potrzebna jest im pomoc masz moje TAK

adminom - liczba mnoga

Napisałeś, że adminów jest wystarczająca ilość a w drugim poście napisałeś na odwrót.Nie wiem po co pisałeś dwa posty, ale ok..

Zdecyduj się.

@fOki

Istnieje opcja edytuj, ja nie sam nie edytowałem ale tylko po to żebyś zobaczył co napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
T!K3R

Troszkę staż na forum jest malutki :/

Póki co NEUTRAL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Buty pradziadka Burbelka

NIE. Z forum od tamtego czasu nic nie zrobiłeś, czyli Ci nie zależy... Pisząc to podanie się nie wysiliłeś.

F0ki rekrutacja jest otwarta, to w czym problem?

@ Hahaha. Co ja pacze, nie rozśmieszaj mnie. Zachowujesz się jakbyś pierwszy raz podanie zobaczył. Potem będzie tak, że da bana i gracz będzie musiał czekać tydzień zanim łaskawy admin wejdzie na forum. Ty się najpierw zapoznaj z wymaganiami: "• czynny udział w życiu forum".

Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opini...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co ja pacze

NIE. Z forum od tamtego czasu nic nie zrobiłeś, czyli Ci nie zależy...

F0ki rekrutacja jest otwarta, to w czym problem?

Troszkę staż na forum jest malutki :/

Póki co NEUTRAL

Popraw forum i zglos sie za jakis czas,narazie na NIE ! admin_FFA.png

Jestem na Nie podanie napisane dobrze ale forum nadal slabo :)

Boję się tego , że jak dostaniesz admina , to będziesz wlepiać bany a ni będziesz zaglądać na forum .

Nic nie poprawiło się u ciebie od ostatniej pory .

Jestem na NIE

Neutral - forum...

Już lepiej jest mieć mało postów na forum,niż wpieprniczać się tam,gdzie nas nie chcą. Ludzie. Po jakiego uja wypowiadacie się w tym temacie! Nie gracie z nim,nie znacie go... Wchodzicie tylko w podanie i patrzycie... O ten dał mu na nie,bo ma mało postów. Ja też sobie podbiję jeden post.. I tak w koło Macieju

Ja jestem na tak.Ogarnięty gracz,który jest kulturalny. Zgłasza mi cziterów na U@,ale również na steamie

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czosneg

Już lepiej jest mieć mało postów na forum,niż wpieprniczać się tam,gdzie nas nie chcą. Ludzie. Po jakiego uja wypowiadacie się w tym temacie! Nie gracie z nim,nie znacie go... Wchodzicie tylko w podanie i patrzycie... O ten dał mu na nie,bo ma mało postów. Ja też sobie podbiję jeden post.. I tak w koło Macieju

Ja jestem na tak.Ogarnięty gracz,który jest kulturalny. Zgłasza mi cziterów na U@,ale również na steamie

Zaczynasz mnie już człowieku denerwować, co z tego ze z nim nie graja? Po to są wymagania -.- On nie spelnia wymagania na forum wiec się inni wypowiadają. Forum to podstawa jak sie dostaje Admina, J@ i h@ ci to potwierdza, szczerze smieszny jestes, ostatnio tez do Brylata sie sadziles bo sie wypowiedzial w temacie, a na codzie nie gra.. Co z tego? To jest J@. I jak Ci pisal Grucha, jest w pewnym stopniu odpowiedzialny za siec, i tu sie z nim zgadzam. Każdy ma prawo sie wypowiedziec w podaniu wiec juz sobie daruj te swoje żałosne komentarze. Od upominania nie jesteś ty tylko moderatorzy tego forum. Co podanie tylko wypominasz ze niepotrzebnie się wypowiadają.. "Bo nie graja na serwerze"

Dól- Może bo ty to robisz notorycznie?

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co ja pacze

.Od upominania nie jesteś ty tylko moderatorzy tego forum.

To po co się wypowiadasz? Ciebie szanuję,bo grasz na serwerze. Tamtych nie widać. Jaki jest sens spamowania w każdym podaniu,jak się nie zna gracza...

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brylant

To po co się wypowiadasz? Ciebie szanuję,bo grasz na serwerze. Tamtych nie widać. Jaki jest sens spamowania w każdym podaniu,jak się nie zna gracza...

Widzę, że masz problem z rozróżnieniem spamu od czyjegoś zdania na dany temat bądź osoby. Zacytowałeś posty osób, którym słusznie nie podoba się fakt, iż gracz nie jest aktywny na forum, co jest równie ważne oraz nie bez przyczyny ujęte w wymaganiach. Raz jeszcze powtórzę aby dotarło to do twojej świadomości, na forum wypowiadać się może każdy użytkownik, w każdym dziale.

Chcesz sobie porozmawiać to rób to poprzez PW. I radziłbym wziąć sobie to do serca.

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
smierdziuch.

To chyba nie do końca tak, że u niego forum leży, gdyż ma 1d 11h 17m 24s czasu spędzonego na forum i 115 odwiedzin. On po prostu nie nabija bezsensownych postów w dziale gry i zabawy. Jestem na tak.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Armando

NEUTRAL. Widze go czesto na serwerze ale forum leży..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Na COD obecnie nie ma zbyt wielu adminów. Jeszcze odszedł Sadzek. Trudna decyzja, ale skoro stali gracze piszą, że na serwerze nie ma co do ciebie zarzutów, oraz ogarnięty jesteś to można dać ci szansę. Godzin przegranych masz sporo. Co do forum nie jest najgorzej, jedynie postów mało. Do nadrobienia ;)

Jest tutaj nie od dzisiaj i widać, że zagląda. Dlatego podanie zostaje zaakceptowane. Na próbę.

Jeśli się okaże, że była to decyzja nad wyrost to szybko straci admina.

Skontaktuj się ze mną na pw lub gg.

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.