Skocz do zawartości
Bier.Sto

Turniej 3on3 ,4on4,5on5?

Rekomendowane odpowiedzi

Bier.Sto

GDYBY.. była dość spora liczba drużyn aby zagrać nie wielki drabinkowy turniej ,co wtedy na to admini?

@edit

Oczywiście też zainteresowanie ludzi musi być. Również bym pyknął !

@edit

Wszystko w rękach KnyFa i reszty zalogi

@edit

Sądzę że turniej mógłby wypalić tylko że myślę żeby to był turniej steam nie non z racji tego że zwiększy to plagę cziterów,jajcarzy... nie obrażam wyjątków. CS 1.6 nie jest drogi..

Jeśli chodzi o nagrodę to wy już byście chcieli,pierw trzeba było by pokarać :)

No i została by kwestia ilu na ilu,szczerze 4on4 ,5on5 najlepsze rozwiązanie według mnie.

@edir

Zainteresowanie jest ,gdyby dać reklamy po serverach i paru znanych innych forach myślę czemu miało by nie wypalić?

Sprawa organizacyjna.. no właśnie schody się zaczynają ,kto się czym zajmie z adminów i którzy admini się poświęcą.

Według mnie też 5on5 najlepiej sądzę że większość jest na TAK!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jochanek

Myśle,że co na to admini tylko co na to KnyF. Ja z chęcią bym zagrał :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
superlipka

ja też mógłbym zagrać tylko na fajnych mapach D:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Neяωυs

Można spróbować, jestem chętny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sh4kur

Ja również sie piszę skill wystarczający,żeby zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Król Złoty

no też mogę zagrać, jak się rozgrzeje to pokaram :D tylko kwestia, Only Steam?? .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fOki

Mam nadzieje ze bedzie mozna zagrac na NS :) jesli gora wyrazilaby zgode byloby fajnie :)

Dla wygranej druzyny jakies niespodzianki( np ban na tydzien )

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
refleks szachisty

Również mam nadzieję, że to będzie steam/Nonsteam.

Foki może zamiast bana na tydzień to dla wygranej drużyny np vip na wybrany server na np 1 miesiąc + jakieś np kubki z grawerem sieci?

Ja jestem chętny, jesli ktoś przygarnie do drużynki to popykam sobie :):rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kakerucchi

Ile już takich turniejów było.Myślicie że teraz wypali nie sądzę Powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facemanreal

Tak jak Murdock, chętnych do organizowania turnieju było multum , graczy tez kilkanaście drużyn. A jak przychodziło do rozgrywek to dupa wszystko strzeliła. Ostatnio nawet nagrody miały być.

Ale życzę powodzenia Tobie lecz moją skromną opinią to będzie również niewypał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jamczan

Raczej nie uda sie coś takiego :D ale próbować można :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Piecza

Jak wypali to z checia pykne xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zawsze Wierna

ej, to ja też chce z wami :)

trzymam kciuki aby wypaliło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kadabra.

Fajnie by było, jakby turniej był 5vs5. Nagrody nie są potrzebne, wystarczy żeby Knyf udostępni serwer 10 slotowy. Jeżeli Knyf wyrazi zgodę to wtedy można zbierać zapisy drużyn itd. Ciekawe tylko, czy byłoby zainteresowanie.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Vin

Zainteresowanie zawsze bedzie tylko zawsze brakuje kogos kto sie tym zajmie

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
refleks szachisty

Dokładnie tak jak kolega wyżej. Potrzebna jest osoba która przede wszystkim ma steam i ma większość graczy z sieci. Najlepiej 2-3 takie osoby, bo to i losowania grup później itd. Ja bym proponował np Nutę aby to ogarnęła i dobrała sobie kogoś :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TBU

Zagrałby:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
teeny bopper crack whore

Tak tak tak :) jestem za , tylko tak jak seven pytal only steam ?

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Male eR

raczej tak bo lepiej latwiej sie zgrac i umowic wtedy to wszytko zorganizowac i oczywicie na ts ja jestem za koks z serwera BF2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Król Złoty

Szachista, a ja bym nikogo nie proponował, i nikogo w to nie wpierdal*ł, jeżeli jest osoba co chce się tym zająć to niech to robi, na siłe nikt ci tego nie zorganizuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kadabra.

Szachista, a ja bym nikogo nie proponował, i nikogo w to nie wpierdal*ł, jeżeli jest osoba co chce się tym zająć to niech to robi, na siłe nikt ci tego nie zorganizuje

Żeby coś organizować to potrzeba decyzji Administratora sieci czytaj Knyf. Jeżeli Knyf wyrazi zainteresowanie, i da do dyspozycji serwer, wtedy można rozmawiać dalej i znaleźć osobę, która by się tym zajęła. Nie wiem, czy założyciel tematu dalej myśli o zorganizowaniu tego turnieju, ale jeżeli tak to proponowałbym napisać do Knyfa w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brylant

Żeby coś organizować to potrzeba decyzji Administratora sieci czytaj Knyf. Jeżeli Knyf wyrazi zainteresowanie, i da do dyspozycji serwer, wtedy można rozmawiać dalej i znaleźć osobę, która by się tym zajęła. Nie wiem, czy założyciel tematu dalej myśli o zorganizowaniu tego turnieju, ale jeżeli tak to proponowałbym napisać do Knyfa w tej sprawie.

A gdzie autor tematu napisał, że myśli o zorganizowaniu turnieju? Napisał jedynie, że fajnie by było gdyby turniej zorganizowano.

Sprawa organizacyjna.. no właśnie schody się zaczynają ,kto się czym zajmie z adminów i którzy admini się poświęcą.

Było już mnóstwo takich pomysłów i żaden nie doszedł do skutku. Poprzednicy mieli przynajmniej jakiś pomysł na turniej, chcieli się tym zająć, wykazać, pomóc. Ty natomiast stwierdziłeś, że fajnie by było zorganizować turniej i że ktoś z adminów musiałby się tym zająć, poświęcić. Jeśli masz pisać tematy bez jakiegokolwiek pomysłu, zwalać całą organizację na innych to na wstępie sobie daruj.

Jeśli ktoś posiada pomysł na turniej, chciałby zająć się organizacją, oczywiście przy wsparciu administracji, wówczas zapraszam do podjęcia rozmów z administratorem sieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.