Skocz do zawartości
kacpermil123

22) CRYSTAL - 213.5.145.89:27005

Rekomendowane odpowiedzi

kacpermil123

1. Twój Nick: Kapselek

2. Nick Admina / Gracza, na, którego składamy skargę: CRYSTAL

3. Data i godzina zdarzenia:teraz

4. Adres IP oraz SID (jeśli posiada) osoby oskarżanej:22) CRYSTAL - 213.5.145.89:27005

5. Screen (z konsoli) adresu IP / SID: http://zapodaj.net/7...e853e0.jpg.html

6. Dowody na winę (demo z HLTV / nagrane przez gracza, screeny):

http://zapodaj.net/8...3f0e48.jpg.html

http://zapodaj.net/1...89e765.jpg.html

http://zapodaj.net/7...7e636f.jpg.html

http://zapodaj.net/0...1d5e7d.jpg.html

http://zapodaj.net/7...4328f9.jpg.html na ostatnim screenie widać jeszcze jakiegoś typka który liże dupę Crystalowi xD

Opis : widać jak prowokuje i robi reconecty...

1 dzień nie wystarczył może 1 tydzień go coś nauczy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CRYSTAL

hahahahah jak to screny sprzed jeszcze czasu jak dostal perma czyli jakies 5 misiecy, bd teraz wrzucac po jednym codzinni az mu jtro zabraknie to sam sobie stwoarzy. Dzis na banka zadnych reconow nie bylo go gram dopiero 5 min wezcie te dziecko ogarnijcie pol serwera z niego brecha a on wyzwa nonstop przez i micro prowkokuje, jego slowa pedal i cwel czesciej slychac niz cokolweik innego(sa na to swiadkowie ) i sie cieszy ze glosu nie nagrywa on jest rudy nawet w srodku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mejkpiss

Po pierwsze Kapselek nie żadnego typka bo mnie wogóle nie znasz a masz jeszcze mleko pod nosem . Kapsel Tylko wszedłeś na serwer a już gwiazdę udawałeś . Do każdego się prujesz , nie masz wogóle kultury i zawsze masz jakiś problem . Crystal w tym komentarzu dobrze napisał . Tylko pośmiewisko z siebie robisz a tym bardziej tym tematem . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kubsoneek

Po 1) Panie Crystal to screeny z dzisiaj

Po 2) o jest obydwu wina bo jeden drugiego prowokuje czy to na czacie glosowym bądź pisemnym

Po 3) tyle z mojej strony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CRYSTAL

Po 1) Panie Crystal to screeny z dzisiaj

Po 2) o jest obydwu wina bo jeden drugiego prowokuje czy to na czacie glosowym bądź pisemnym

Po 3) tyle z mojej strony

hahahahah niech to jakos udowodni dzisaj na 100% ani jednego reconu nie bylo mozecie hltv pobierac i sprawdzac :) a prowokuje jedynie on przez wyzwanie mnie caly czas obrazanie tez innych graczy i straszenie banem ja mu tylko odpisalem co o tym nie mysle nawet go nie obrazając wiec zachowaj twoje smieszne uwagi dla siebie bo dobrze wiesz jak bylo byles przeciez na serwie i edytuj posty a nie spamujesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kacpermil123
Napisano (edytowane)

1. Ale mnie jakiś mały szczyl nie będzie wyzywał od dzieciaków ... skoro jesteś taki dorosły to się wypowiedz przez majka bądź możemy to jakoś inaczej rozwiązać okularniku ... No chyba że nie masz wiadomo cebula. xD

2. Za kłamanie dał bym mu bana na miesiąc. ( Wiesz że wyżsi mogą sprawdzić logi? xD)

3. Nie mam pojęcia po chuj się wypowiadasz w tematach w których nic nie wnosisz tylko jeszcze bardziej się pogrążasz.

PROSIŁ BYM O ZAMKNIĘCIE TEMATU PONIEWAŻ TEN OSOBNIK BĘDZIE TU PISAĆ BEZSENSOWNE POSTY ...

Nie no rozjebałeś tam na dole. xD

Daj chociaż dowód gdzie i kiedy ci ich wyzywałem. xD

POWTÓRZĘ RAZ JESZCZE PROSIŁ BYM O ZAMKNIĘCIE TEMATU PONIEWAŻ TEN OSOBNIK BĘDZIE TU PISAĆ BEZSENSOWNE POSTY ...

Kto gra ten wie kto tu wyzywa. xD

Crystal skoro tak wyzywam 'pół serwera' to wstaw chociaż dowód.

Pustymi słowami to i ja mogę rzucać. ;)

Edytowane przez kacpermil123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mejkpiss

Kubson proszę Cię nie wypowiadaj się w tym temacie bo on nie dotyczy Ciebie więc proszę Cię wyjdź . Kubson tak jak Kapselek jesteś bez kultury obrażasz moich rodziców a za to bym ci jaja obciął . Po Twoich tekstach typu " Twój stary " świadczy twój iloraz inteligencji czyli jego brak prawdopodobnie chodzisz do 1 klasy gimnazjum a może nawet nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kubsoneek

CRYSTALKU ma forum aż taiego niewiniątka nie zgrywaj, na serwerze nie jedna obraze tak samo na niego widzialem jak i odwrotnie, pogrązasz sie że tak powiem, zaprzeczasz sprzecznemu

z resztą niech admini sami to ocenią, niech wejdą na serwer, tam sami swoim okiem ogarną to i po baniku, bo tu a to co na serwerze to dwie inne bajki są ze tak powiem. To i te cale skargi są śmieszne jak dla mnie. Koniec mojego udziału w tym temacie, jak dla mnie jest on zamknięty.

Pozdrawiam.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CRYSTAL

to co kapselek robi na serwie to jakis kabarat, brylant chyba dal mu ub tylko po to zeby mnie prowokowal itd. pol serwera obraza zero kultruy problemy ze soba ma gosc i kompleksy i znalazlo sobie dziecko miejscie gdzie moze sie wyplakac i szaleje wpolczuje ale coz to nie jeog wina taki juz jest :lol: te skargi to jakis komediodramat nie wiem jaki bigos musi miec w glowie ale widocznie taki sobie znalazl sposob na zycie kolejna bezsensowna gownoburza

administracje i adminow zapraszam na serwer mozna posluchac i zobaczyc co on robi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mejkpiss

Crystal dobrze mówi . Zapraszam na serwer może się uspokoją :) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PaulinaNuta

żałosne jest już to że codziennie powstają takie tematy i codziennie jeden na drugiego psioczy ;)

Crystal jest prowokatorem i znam to osobiście z autopsji i również poruszałam temat kary dla tego typa no ale niestety jakoś złego licho nie bierze :P

mniejsza o to, skoro Ty obrażasz na mikro i nie idzie Ci tego udowodnić, a są na to świadkowie no to nic tylko mogę powiedzieć że bardzo mi Was szkoda że macie tak nudne życie aby spinać się w internecie :(

pamiętajcie że gracz i awatar to ciągle jedna i ta sama osoba, a na żywo sądzę, że żaden z Was by się słowem nie odezwał, bo po prostu brakło by Wam jaj ;)

proponuję bana dla jednego i drugiego niech odpoczną jeśli nie wiedzą do czego służy forum i gra :)

• Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Już pospamowali sobie? To zamykam ten temat.

Na przyszłość będą ostrzeżenia za takie Wasze dyskusje tutaj.

Nie interesuje nas już który kogo bardziej itd. bo jesteście siebie warci, a jak się nie uspokoicie z tym to obydwaj dostaniecie po banie i będzie spokój.

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.