Skocz do zawartości
Playboy #1

Turniej - propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Playboy #1

Cześć

Wpadłem na pomysł turnieju. Pewnie jak większość. Natomiast ja mam pełny plan i fundusze na niego :)

Zebrać minimum 6 drużyn złożonych z 5 graczy. Każdy może zgłosić swoją drużynę 5 osobowa. Zrobić 2 grupy. Grupa A (3 drużyny) Grupa B (3 drużyny). Gramy w systemie każdy z każdym. Zwycięzca z grupy A gra ze zwycięzca z grupy B.

Oczywiście przy większej ilości drużyn system trochę uległby zmianie, byłyby półfinały/finały // 2 drużyny wychodziłby z grupy // większa liczba grup.

Rozgrywalibyśmy 2 Mecze na 2 mapach. Tzn 1 drużyna wybiera swoją mapę (Gra tu terrorystami i Antyterrorystami) i 2 drużyna też swoja (również graja terro i anty)

Jeśli chodzi o rozgrywanie meczy, proponowałbym godziny wieczorne żeby był jakiś "sędzia". Mecze w odstępie 1-2 dni, terminy narzucone z góry. Podczas nieobecności którejś z drużyn oczywiście walkower. Drużyna ma prawo do 10 minutowego opóźnienia(do ustalenia) jeśli brakuje im 1 gracza, również po tym czasie mają prawo grać w 4(3 osoby=walkower). Składy nie ulegają zmianie w trakcie, i nie ma możliwości "podmiany" graczy. Żeby uniknąć "podszywania" się pod danego gracz w celu "Wzmocnienia" lub "uzupełnienia" braku, wcześniej Kapitan drużyny podaje Nicki wraz z ID STEAM lub IP. Gramy do 10 rund wygranych, potem zamian ról :)

Jeśli byłoby małe zainteresowanie to można zrobić jedną grupę, również w systemie każdy z każdym, i po rozegraniu wszystkich meczy, 2 pierwsze drużyny graja o pierwsze miejsce

Turniej w skrócie:

Drużyny: 5 osobowe (dopuszczalne 4 osobowe)

System: Grupowy (każdy z każdym)

Mapa: Po 1 wybranej mapie

Czas: Godziny wieczorne, odstęp 1-2 dni

Mecze: Do 10 wygranych rund na danej mapie, potem zamiana

Nagroda: Premki/Vipy dla dwóch pierwszych drużyn na miesiąc (Oczywiście ja to ufunduje)

Pisze ten temat żeby się dowiedzieć czy byliby chętni gracze oraz czy Administracja to zaakceptuje :) Czekam również na jakieś Wasze propozycje!

• Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cIASNY

Ja jestem jak najbardziej za fajny pomysł A cos innego na serwerze by się przydało

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Stasiuxdd2

No! (steam non steam) SPK a tak kiedy co i jak??? to też zalży od ludzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Diabeł Tasmański

Ja jestem jak najbardziej Za, druzyne zebrac to nie jest problem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Herbata D

Nawet bardzo fajny pomysł masz . Jestem jak najbardziej ZA ale czy administracja serwera zgodzi się ? Trzeba poczekać aż ktoś wyższy to rozważy :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
polskibiceps#danielo

Jestem za

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KacproS

Jestem za bardzo fajny pomysl z turniejem :) Mysle ze moze to wypalic.Daj my szanse Blue :D

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kadabra.

Pomysł dobry, ale wątpię żebyś zebrał tyle osób chętnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facemanreal

Wiesz co myślę a nawet jestem pewien że podjęcie takich kroków powinieneś najpierw przedyskutować z Knyf-em na PW potem robić temat na forum. Co z tego że się napiszesz napalisz ludzie pospamują że są za jak i tak może do tego nie dojść.

Serwerownia nie jest waszą własnością i wszelkie działania związane z nią i jej serwerami powinny być najpierw uzgadniane z Adminstratorem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Playboy #1

Co Ty czlowieku piszesz xD ? Sam temat wskazuje ze jest to PROPOZYCJA. Od tego jest to forum i nic nie musze uzgadniac. Knyf czy Szakadymad tez by mi napisali ze to zalezy od ilosco chetnych a jak sie inaczej dowiedziec niz rozeznanie? Juz pomijajac fakt ze na samym CODzie przed napisaniem tematu chęć wyraziło kilkunastu graczy a nawet pomoc finansowa jeśli chodzi o nagrody.

Skoro ludzie "pospamuja" i napiszą, że są na tak to czemu ma nie wypalić. Potrzebuje tylko servera na ktorym to sie odbedzie a reszte dopilnuje sam ;)

Serverownia nie jest nasza wlasnoscia...haha ok zgadzam sie. To teraz mi powiedz w jaki sposob zinterpretowales ze to moja własność?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facemanreal

Jesteś tu bardzo bardzo bardzo krótko Takich jak ty było na pęczki. Propozycji od groma nigdy nie dochodziło do skutku . Raz jeden turniej wystartował to po 5 meczach został zatrzymany bo był totalnym niewypałem.

Poczekamy zobaczymy co Szaka lub Knyf napiszą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Playboy #1

Nie mierz wszystkim swoja miara ;) to ze Ty nie robisz nic nie oznacza ze inni tez. Sam funduje nagrody wiec nie narazam server na zadne szkody a wrecz przeciwnie bo robie cos dla urozmaicenia;)

Nawet jakby mial sie skonczyc po 1 meczu bedzie to frajda nie tylko dla mnie. I wynagrodze wtedy te 2 druzyny

Edit:

Nie rozumiem Twojego wpisu Ptysia, mozesz go rozwinac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
▒νιтαмιикα▒

Dobry pomysł :) Ale nie wiem czy dasz radę zebrać aż tak dużo graczy :x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
XHitManHeadX

Jestem ZA

Nic się nie dzieje na serwerze a to mogło by przyciągnąć nowych graczy na serwer :)

Nie krytykujcie pomysłu ze względu na to że wcześniej nie wypaliło !!!

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
teeny bopper crack whore

Oczywiście ze TAK. Kolega ma funduszewiec niema problemu. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
WH3R3!

Serwerownia nie jest waszą własnością

Może i nie jest nasza własnością, ale takie podejście według mnie jest bardzo złe, bo bez nas by jej w ogóle nie było i to MY w dużej mierze ją tworzymy

Pomysł oczywiście na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
teeny bopper crack whore

Ale co ma do tego serwerownia? Kolega napisal to tylko tutaj, zeby znalesc chętnych, to juz postow na sieci pisac nie mozna?

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
.::NaQrWiaM::.

Powodzenia z tym konkursem :) liczę na jakieś relacje z niego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Perez # KRS

Jestem na TAK jeśli chodzi o turniej. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kemson

Zacznijcie od meczu druzyna adminow vs gracze, jak wypali to mozecie zorganizowac turniej bez nagrod, o pietruszke po prostu, zeby pograc. Z doswiadczenia powiem, ze lepiej taki turniej zorganizowac w trybie 3on3 i mecze grac jednego dnia, bo im dluzej sie to rozwleka, tym wiecej jest walkowerow, bo ktos nie moze, nie pasuje godzina itd.. Zbieracie druzyny 3on3 > drzewko eliminacji jedna mapa mr16 i tyle, bez problemu do rozegrania jednego dnia w pare godzin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
teeny bopper crack whore

Dobrze gada. Chociaż teraz jest majówka to trochę wolnego jest i moze bedzie mozna to rozegrac. A moim zdaniem bezsensu admini vs gracze, lepiej zrobic wymieszane druzyny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Playboy #1

Generalnie 5vs5 to nie problem. Wystarczy znalezc 1 bardzo chetnego gracza a wtedy on juz sam bedzie namawial kolegow.

Napisalem ze terminy sa ustalone z gory wiec przed zapisaniem sie, druzyny beda widzialy kiedy sa rozgrywane mecze, jesli im bedzie pasowac to sie zapisza. Poza tym zawsze mozna sie z przeciwnikiem dogadac. Nie rozumiem czemu tyle osob specyficznie do tego podchodzi. Przeciez nagrody funduje ja, nie prosze sie nikogo o dofinansowanie. Moze poprzednie turnieje nie wypaliły bo nie było nagród albo były zbyt mało atrakcyjne?

Edit:

Nutka, mam nadzieje, ze chodzi o to, że jak wypalił to mój też może xD? Bo kupować premki/vipy adminom...raczej słabo :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ociec

Ja bym uzbierał swoją 5tke.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PaulinaNuta

Turniej adminów mimo wszystko wypalił więc możemy zrobić powtórkę z rozrywki :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.