Skocz do zawartości
Playboy #1

Turniej - propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

JOKERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Mieszane druzyny, zrobic jakies zapisy, i gitara. Mam swoją ekipe z którą grywam codziennie mixy, wygram to :D!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MooR

Jestem za ! :D Może mnie ktoś przygarnąć jak chcę :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mekeleke

Ciekawy pomysł z chęcią bym wziął w nim udział ;)

@edit

Gdyby ten turniej wystartował to myślę,że bez problemu z serweru FFA byśmy jakąś 5 uzbierali :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Defender

Turniej adminów mimo wszystko wypalił więc możemy zrobić powtórkę z rozrywki :)

Niby tak ale konkretna osoba sie tym zajela bez obrazy ale 4fun i tak wszystko wygra. Mniejsza o to . Z Organizajca nie jest tak latwo jak niektórzy sadza ale próbujcie jeśli sie ruszy 4FUN sie napewno pojawi :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kadabra.

Mieszane druzyny, zrobic jakies zapisy, i gitara. Mam swoją ekipe z którą grywam codziennie mixy, wygram to :D!

Tylko ten turniej zapewne obowiązywałby tylko graczy cserwer ;)

Wątpię żeby to wypaliło, organizatorowi chyba chęci opadły bo coś cicho się zrobiło. Lepiej byłoby gdybyś porozmawiał najpierw z Knyfem, wtedy na pewno nagrody byłyby ciekawsze bo na pewno dorzuciłby coś od siebie. Organizowałem już turniej, który doprowadziłem do końca, ale zainteresowanie było marne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Playboy #1

Nie opadły chęci ale nadal Knyf ani Szakadymas nie zaakceptował mojego pomysłu więc co mam pisać? Nie chce "nabijać" postów więc grzecznie czekam i nie wypowiadam się w tym temacie dopóki nie dostane przyzwolenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Jak najbardziej taki turniej to dobra sprawa. Nie widzę przeszkód, abyś to zorganizował. Do dzieła. :)

Tylko pamiętaj, że jak się już czegoś podejmujesz to należy to przeprowadzić do końca, aby wyjść z twarzą.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`marek szparek

również jestem za, tylko osoba, która to organizuje musi pamiętać aby być podczas "spotkań" . Ogarniać screeny, być na bieżąco, także mam nadzieję, że się z tego wywiąże :). I czekam aż coś się w tym kierunku ruszy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.