Skocz do zawartości
Playboy #1

TURNIEJ 5vs5 - REGULAMIN I ZAPISY

Rekomendowane odpowiedzi

Playboy #1

Regulamin Turnieju:

1. Turniej odbywa się w wyznaczonych terminach i godzinach przez Organizatora (czyt. Blue oraz `all eyez on me).

2. Turniej odbywa się na wyznaczonych mapach z których każda drużyna wybiera jedną mape :

- de_inferno

- de_nuke

- de_train

- de_mirage

- de_tuscan

- de_forge

a) Drużyna wybiera mapę na dany mecz. Podczas następnego może wybrać inną z wyżej wymienionych.

3. Drużyny 5 osobowe + 1 osoba rezerwowa. Dopuszcza się do startu drużyne która skompletuje minimum 4 graczy (za zgodą organizatora).

a) Jeśli drużyna podczas meczu nie skompletuje minimum 4 graczy = walkower dla drużyny przeciwnej

4. Skład drużyny podaje Kapitan wraz z Nickiem i IP/Steam - po zgłoszeniu drużyny nie ma możliwości zmiany graczy.

a) Jeśli podczas meczu Steam ID (w przypadku non steam)/Steam będzie się różnił od wcześniej podanego, drużyna zostaje wykluczona z meczu = walkower dla drużyny przeciwnej.

b ) Jeśli podczas meczu nick będzie się różnił od wcześniej podanego, drużyna zostaje wykluczona z meczu = walkower dla drużyny przeciwnej.

5. Wymagana jest konfiguracja w zakresie

- ex_interp 0.01-0.03

- rate 25000-30000

- 32 bit

- cl_cmdrate 80-101

- cl_updaterate 80-101

- cl_cmdbackup 2

6.Mecze odbywają się na 2 mapach (Po 1 wybranej od drużyny). Na danej mapie gramy po dwóch stronach (Terro i Anty), systemem MR12 (12 rund po jednej stronie = 24 rund na jedną mapę).

a) Po rozegraniu 1 rundy "nożowej" , wygrana drużyna wybiera pozycje z której zaczyna.

7. Turniej ma możliwość startu przy osiągnieciu minimum 4 drużyn. Liczba drużyn musi być parzysta!

a) Przy 4 drużynach tworzy się jedna grupa i gra w systemie "każdy z każdym". Wygrana drużyna dostaje VIP/Premium na miesiąc.

- po rozegraniu wszystkich meczy - 2 pierwsze drużyny rozgrywają dodatkowy "mecz o 1 miejsce"

b )Przy minimum 6 drużynach tworzą się dwie grupy (A i B )i gra w systemie "Każdy z każdym". Wygrana drużyna dostaje VIP/Premium na miesiąc.

- po rozegraniu wszystkich meczy w swojej grupie - najlepsza drużyna z grupy A gra z najlepsza drużyna z grupy B dodatkowy "mecz o 1 miejsce"

c) Powyżej 6 drużyn tworzy się większa ilość grup i gra w systemie "każdy z każdym". Dwie wygrane drużyny dostają VIP/Premium na miesiąc.

- po rozegraniu wszystkich meczy w swojej grupie - najlepsza drużyna z grupy A© gra z najlepsza drużyna z grupy B(D) dodatkowy mecz "półfinałowy"/"ćwierćfinałowy"

- po rozegraniu półfinałów/ćwierćfinałów, 2 zwycięskie drużyny grają mecz "finałowy".

8. Zakazuje się używania wspomagaczy typu Aim/WH/SH itp.

9. Na potrzeby turnieju zostanie wykupiony server na którym będzie HLTV. Organizator nie ma obowiązku być na każdym meczu dlatego weryfikacja może nastąpić po obejrzeniu DEMO.

10. Drużyna ma możliwość do 10 minutowego spóźnienia na swój mecz. Po tym czasie zostaje przyznany walkower (jeśli jest poniżej 4 graczy)

11. Po zapisaniu się danej drużyny, nie ma możliwości wypisania się z turnieju.

ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO:

-Nie zapisania danej drużyny/gracza do turnieju - bez podania powodu.

-Wykluczenia danej drużyny/gracza z turnieju - z podaniem powodu.

-Weryfikacji uczciwości drużyny/gracza - bez podania powodu.

-Przyznania walkowera w danym meczu - z podaniem powodu.

-Przyznania nagród dla wygranej/wygranych drużyny/drużyn do 10 dni od daty oficjalnego zakończenia turnieju.

-Zakończenie turnieju przed jego rozpoczęciem w przypadku braku osiągnięcia minimalnej (4) ilości drużyn.

Zapisy na turniej trwają przez 10dni od daty dodania postu. Po tym okresie Organizator konsultuje odpowiednie terminy z kapitanami drużyn. Organizator jedynie SUGERUJE SIĘ odpowiednim terminem jednak od Organizatora zależy data i godzina rozegrania turnieju.

Terminy rozegrania turnieju zostaną podane do 10 dni po zakończeniu zapisów. Terminy nie podlegają zmianie.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących turnieju, można się kierować w wiadomości prywatnej na forum cserwer.pl lub po przez steam:

Forum:

Hakel96

`all eyez on me

Steam:

dudekmce - 0:1:153841349

`all eyez on me - 0:1:4646757

Regulamin został napisany przez Blue oraz `all eyez on me .Zakaz kopiowania i rozpowszechniania bez zgody wymienionych graczy. Regulamin został napisany na potrzeby turnieju organizowanego na platformie cserwer.pl za zgodą Administratorów servera.

Wzór zapisów:

- Nazwa drużyny*

- Nick kapitana*:

- Nick gracza* :

1.*

2.*

3.*

4.*

5.(rezerwowy)

-Steam/Steam ID(non steam) gracza*:

1.*

2.*

3.*

4.*

5.(rezerwowy)

Kontakt do Kapitana drużyny*:

*obowiązkowe

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kadabra.

a) Jeśli podczas meczu IP/Steam będzie się różnił od wcześniej podanego, drużyna zostaje wykluczona z meczu = walkower dla drużyny przeciwnej.

Taka mała uwaga, dużo osób ma zmienne IP weź to pod uwagę ;)

@down

Ja mam tak, że za każdym razem gdy włączę komputer mam inne IP, ponieważ muszę łączyć się z internetem na nowo.

@edit

Ale masz steam'a i problem rozwiazany :) Tez mam zmiennie bo komórka to u mnie router wiec jak resetuje komorke to ip, dlatego podaje steama bo to sie nie zmienia :)

Jeżeli ktoś nie ma steam, a ma taki przypadek to jego drużyna przez taki błąd w regulaminie zostanie wycofana tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Playboy #1

Samo IP sie nie zmienia :) Jeśli ktoś chce zmieni to celowo :)

@Edit:

Ale masz steam'a i problem rozwiazany :) Tez mam zmiennie bo komórka to u mnie router wiec jak resetuje komorke to ip, dlatego podaje steama bo to sie nie zmienia :)

@Edit2:

Dokładnie tak :) Inaczej nie mogę wykryć "podszywek" a chce żeby większość miała możliwość gry(brak steam'a). W innym wypadku drużyna mogłaby dobierać sobie na dany turniej "pro" graczy z innych drużyn np w przypadku braku gracza i ja już nie jestem w stanie wykryć czy to jest ten gracz czy inny :) A ludzi ze zmiennym IP jest mniej :) Chyba że znajdziesz odpowiednie na to rozwiązanie to chętnie go zastosuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MESUT ÖZIL

Rozwiązaniem na zmienne ip może być wersja non steam, która generuje steam id. I wtedy to steam id sobie zapiszesz zamiast ip. Sporo osób jednak ma zmienne ip. Interesuje mnie jednak jak sprawdzisz, kto ma jaki interp i rate?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`all eyez on me

Ewentualnie można zrobić tak, że gracze, którzy mają zmienne IP mogą wystąpić tylko wtedy, gdy będą mieli Steama :)

To rozwiąże w pewnym sensie problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Playboy #1

Steam Id moze byc dobry rozwiazaniem dla graczy NS;)

Nie sprawdze. Tak samo jesli ktos umiejetnie gra na czitach ;) moge jedynie ufac na slowo. Sa to po prostu wymagane rzeczy ktore dla uczciwych graczy nie beda problemem. W innym wypadku ktos po prostu popsuje zabawe ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kadabra.

Ewentualnie można zrobić tak, że gracze, którzy mają zmienne IP mogą wystąpić tylko wtedy, gdy będą mieli Steama :)

To rozwiąże w pewnym sensie problem.

Tylko wtedy eliminujesz osoby nie posiadające steam, a mające zmienne IP to mija się z celem, bo turniej powinien być dla każdego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`all eyez on me

No więc chyba jedynym wyjściem jest to co napisałeś u góry :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wojt3k

Możesz sprawdzić kto ma ratę czy interp.Skoro masz wykupić serwer na turniej to wgraj plugin który pokazuje kto ma jaki interp lub rate.I tak będziesz musiał wgrać choćby nawet restart rund czy coś.Te dwa pluginy mało zajmują i nie będą obciazaly serwera. Ufanie komis na slowo to wg mnie bezsensowne wtedy będzie to co napisałeś o ratę i interpach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PaulinaNuta

no to można zrobić turniej tylko dla graczy ze steamem i już :)

ja się piszę jak coś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kadabra.

no to można zrobić turniej tylko dla graczy ze steamem i już :)

ja się piszę jak coś

To wątpię, żeby to wypaliło.

7. Turniej ma możliwość startu przy osiągnieciu minimum 4 drużyn. Liczba drużyn musi być parzysta!

Nie będzie tylu osób posiadających steam, które zgłosiłyby chęć zagrania w takim turnieju. Poza tym to trochę nie sprawiedliwe robić turniej dla graczy posiadających steam, zwłaszcza że na sieci grają gracze z steam jak i bez.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Playboy #1

Dokladnie :) Niestety mniej osób ma steam'a. Z tym pluginem to pomyśle, chciałbym aby gracze mieli możliwość grania bez lagów i awarii :) Nucia to kompletuj drużyne i startuj :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MESUT ÖZIL

Możesz sprawdzić kto ma ratę czy interp.Skoro masz wykupić serwer na turniej to wgraj plugin który pokazuje kto ma jaki interp lub rate.I tak będziesz musiał wgrać choćby nawet restart rund czy coś.Te dwa pluginy mało zajmują i nie będą obciazaly serwera. Ufanie komis na slowo to wg mnie bezsensowne wtedy będzie to co napisałeś o ratę i interpach.

chłopie po co jakiekolwiek pluginy? Chcesz grać z amxem na serwerze? Ostatni turniej był bez amx i jakoś się dało zrobić. Po co jakieś restarround, nic nie musi wgrywać. Żadne pluginy nie są tu potrzebne, może jeszcze wgrajmy żeby było widać zadane obrażenia przeciwnikom, albo komendy typu /me /hp i najlepiej top15.

Po prostu ci co mają non steama z VALVE_ID, muszą zmienić wersję non steama (choćby na tą z tego forum) na taką co wyświetla steam id i po kłopocie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wojt3k

Teraz to co ty napisałeś to nie jest amx? Chcesz plugin bulletdemage?na turnieju to chyba jakaś kpina.top 15 czy coś to dla mnie nie ma sensu. Jak takie coś chcesz to graj sobie na serwerze co takie coś ma a nie na turnieju. Jak nie grales nigdy na mixach to nie wiesz jak wygląda czysty serwer pod takie coś. Poczytaj trochę p tym i później się wypowiadać. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bagietson Michael

Teraz to co ty napisałeś to nie jest amx? Chcesz plugin bulletdemage?na turnieju to chyba jakaś kpina.top 15 czy coś to dla mnie nie ma sensu. Jak takie coś chcesz to graj sobie na serwerze co takie coś ma a nie na turnieju. Jak nie grales nigdy na mixach to nie wiesz jak wygląda czysty serwer pod takie coś. Poczytaj trochę p tym i później się wypowiadać. Takie jest moje zdanie.

:facepalm: bravo, w szkole to pewnie masz 5+ za czytanie ze zrozumieniem

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wojt3k

Ja przynajmniej skończyłem szkołę. A po 2 wg mnie powinieneś dostać upomnienie że nie wypowiadasz sie na temat tylko udajesz jak zwykle wielkiego cwaniaczka a tak naprawdę nim nie jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MESUT ÖZIL

Wojtek przeczytaj moj post jeszcze raz ze zrozumieniem. Zadnego amx na serwerze!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wojt3k

Napisałeś tak ale potem napisałeś o top 15 i inne to nie jest amx?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kadabra.

Napisałeś tak ale potem napisałeś o top 15 i inne to nie jest amx?

Boże widzisz i nie grzmisz :x

• Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Playboy #1

Dobra te kwestie mamy wyjaśniona, już nie musicie się o to kłócić. Gracze którzy nie maja steama' musza podać Steam ID tak jak to Mesut Ozil napisał. Jeśli ktoś nie ma wystarczy pobrać wersje CS'a z naszego forum. Co to reszty to jest w tym momencie sprawą drugorzędna ale ją też rozwiąże :) A teraz już nie musicie się sprzeczać tylko kompletować druzyne i zapisywać :) Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiatrak

Okej. Teraz druga kwestia...

Trzeba wybrać odpowiedni termin zawodów, aby każdy mógł w tym czasie wejść i zagrać.

W tygodniu na pewno odpada, gdyż większość osób pracuje od rana do wieczora i na nocki również tak że moim zdaniem, najlepszy termin to niedziela. Tak, niedziela. Nikt nie pracuje, ( chyba że ktoś ma 4-brygadówke xD), każdy po rosołku, wyspani po sobocie, popołudniowe godziny myślę że będą odpowiednie.

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Playboy #1

Tak jak jest napisane. Terminy będą z góry narzucone po konsultacji z Kapitanami, którzy (przynajmniej powinni) skonsultują to ze swoimi zawodnikami. Chce żeby turniej wypalił i gracze mieli zabawę a przy tym korzyści, więc zrobimy tak żeby większości odpowiadało :) Po to są składy 5 osobowe +1 rezerwowy że nawet jak wyleci 1 osoba to wskoczy rezerwowy :) Dlatego też do 10 dni po zapisach będą ustalane terminy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
`all eyez on me

A to nie jest tak, że STEAM ID dla nonsteamów na każdym serwerze są inne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
` beskidzki styl.

Nie. SteamID dla NS masz przypisane do konkretnego gracza i na każdym serwerze jest takie samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mekeleke

- Nazwa drużyny* : Drużyna Actimela

- Nick kapitana* : mekeleke

- Nick gracza* :

1.* mekeleke

2.* Czy Gustlik tanczy czacze?

3.* marek szparek

4.* morty lala

5.* drk

6.* TBU

-Steam/Steam ID(non steam) gracza*:

1.* buuu./STEAM_0:0:63797799

2.* Czy Gustlik tanczy czacze?/SIS /STEAM_0:1:48461

3.* christianx2/STEAM_0 : 0 : 22281491

4.* cacarotto/STEAM_0:1:166898982

5.* drk/STEAM_0:1:1783136

6.* TBU/STEAM_0:1:3780520

Kontakt do Kapitana drużyny*: PW albo STEAM - buuu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.