Skocz do zawartości
Playboy #1

TURNIEJ 5vs5 - REGULAMIN I ZAPISY

Rekomendowane odpowiedzi

Diabeł Tasmański

NA DD2 same cykory , strasznie boimy sie grac przeciwko innym drużyną ma innych mapach i ogolnie jestesmy do dupy.

SKŁAD WYCOFANY.

DD2 ZAWSZE PONAD WAMI :]

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Playboy #1

Twoje wpisy są niepotrzebne. Jak chciałeś zabłysnąć to wystarczyło się posypać brokatem. "DD2 zawsze wycofani" :)

Drużyna mekelee - zapisana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PaulinaNuta

to kto chce być ze mną w drużynie classic team zapraszam na pw zrobimy listę :) ja bym chętnie zagrała :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiatrak

Witam.

W związku z Tym iż nastąpiły pewnie komplikacje na temat tego, że nie została dodana mapa de_Dust2 do listy, mam pytanie do uczestników turnieju...

Czy według Was, dodanie mapy de_Dust2 do listy byłoby nie fair w stosunku do tych, którzy grają na innych serwerach typu classic czy 4fun?

To, że gracze z "mojego" serwera grają cały czas na jednej mapie nie oznacza że są lepsi od was lepsi... Duża część graczy zna ją od podszewki, więc nie widzę problemu dlaczego miałoby jej nie być. Hakel zakłada, że będziemy mieli przewagę nad innymi, oczywiście nie uzgodniwszy tego wcześniej z pozostałymi graczami... Po prostu gramy tam bo lubimy i pewnie nie jeden z was chciałby rozegrać swój turniej na tej mapie ;) Dodam że jest to standardowa i najbardziej popularna mapa ze wszystkich do rozgrywania tego typu zawodów, a usuwanie jej bo.. jak cytuje Hakel'a "I nie chce grac dusta bo jest przeruchany i byloby nie fair, tak jak turniej z klasami z coda :)" jest po prostu żenujące i DOPIERO nie fair w stosunku do graczy Only Dust2, którzy też chcieliby wziąć udział w turnieju. (przypomnę że w ostatnich nie wzięliśmy udziału bo nie mieliśmy kompletu) Owszem możemy, ale chcieliśmy zagrać na "swojej mapie" i udowodnić tym którzy mówią że nasz serwer jest "do dupy" że się mylą :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mekeleke

Dla mnie nie było by to problemem,a nawet byłbym za dodaniem tej mapy,ponieważ jest to mapa,którą zna praktycznie każdy. Natomiast idąc tym tropem,że drużyna z DD2 będzie miała przewage na tej mapie,ponieważ grają cały czas tylko na niej to znowu na innych mapach będą słabsi bo grają tylko DD2 (nie twierdze,że tak jest tylko sugeruję się zdaniem Hakela). :) Podsumowująć ja jestem za dodaniem mapy de_dust2 ! :P

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Playboy #1

Jak już coś Wiatraku piszesz to nie wyrywaj zdań z kontekstu. Tak, wciąż uważam, że mapa Dust na której wy spędzacie 24h/7d byłaby nie fair wobec innych graczy. Nigdy nie sądziłem, że jesteście lepsi od kogokolwiek. Tak na mapie De Dust macie przewagę nad innymi (tłumaczyć chyba nie muszę dlaczego?). Co mam uzgadniać z pozostałymi graczami? To w jaki sposób organizuje turniej? A czy ktoś w ogólę dokłada chociaż złotówkę i chęć pomocy w tym turnieju chociażby od strony organizacyjnej? Od początku jesteście negatywnie nastawieni więc jeśli nie macie "uwag/propozycji" a atakujecie ludzi bez argumentów to darujcie sobie jakiekolwiek zmiany. Wiele osób chciałoby zagrać dusta, tak jak wiele osób chciałoby zagrać inne mapy. Gdyby był dowolny wybór map - nie narzucałbym ich = to chyba logiczne?

PRZYPOMNĘ PO RAZ OSTATNI 2 NAJWAŻNIEJSZE KWESTIE (SPECJALNIE CAPS LOCK ŻEBYŚCIE CHOCIAŻ TO ZROZUMIELI):

1. TO NA JAKICH MAPACH GRAMY BYŁO USTALONE PRZED WASZYM ZGŁOSZENIEM(NAWET SIĘ WYPOWIADALIŚCIE W TEMACIE), WIEC CELOWO NIE USUWAŁEM TEJ MAPY Z WASZEGO POWODU TYLKO JEJ OD POCZĄTKU NIE BYŁO. A MAPY SA WYSZCZEGÓLNIONE JAKO JEDEN Z NAJWAŻNIEJSZYCH PUNKTÓW BO CHYBA NIE BEZ POWODU SA JAKO DRUGIE (NIE PISZ MI JUŻ ZE ZOBACZYŁEŚ 2 PIERWSZE MAPY I PRZELECIAŁEŚ DALEJ BO MYŚLAŁEŚ ZE SKORO WSZĘDZIE GRASZ DUSTA TO TU DUST TEZ NA PEWNO JEST)

2. NIKT NIKOGO DO TURNIEJU NIE ZMUSZA. WYSZEDŁEM Z LUŹNĄ INICJATYWĄ, ORGANIZUJE WSZYSTKO SAM, FUNDUJE WSZYSTKO SAM. JEŻELI MASZ UWAGI ALE TRAFNE (JAK W PRZYPADKU OZILA) TO JE UWZGLĘDNIAM. JEŻELI WYCHODZISZ Z SZANTAŻEM "ALBO DUST ALBO ODD2 SIĘ WYCOFUJE -BEZ POZDROWIEN KUBA" TO DARUJE SOBIE Z TOBĄ JAKAKOLWIEK POLEMIKE.

• Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ok.

Jak by ktoś potrzebował jednego człowieka do teamu to niech się odzywam bo zagrałbym :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kakerucchi

Tak na mapie De Dust macie przewagę nad innymi (tłumaczyć chyba nie muszę dlaczego?).

Tak Hakel wytłumacz lub nie ja ci napisze jedno .Turniej to nie ffa nie ważne jak znasz mapę tylko jaką masz zgraną drużynę ,nie ważne jaka mapa ;)
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Playboy #1

Hmm... zastanawiam się czy przeczytałeś to co napisałeś....A jakie zgranie na mapie de_dust 2 mogą mieć gracze którzy graja 24h/7d mapę de_dust 2? Zresztą ja już nie wchodzę z Wami w dyskusje. Pokazujecie na każdym kroku, że nie potraficie przedstawić sensownych argumentów, które wzbudzą moją wątpliwość co do wyboru map. I Twoja wypowiedz i wypowiedz osób, które mają zamiar ze mną się kłócić o to czy dodać dust'a czy nie, nie przedstawiając JAKICHKOLWIEK argumentów jest bezsensowna, więc jak Was proszę darujcie sobie , a w zamian ja wam zrobie kolejny wzór:

1. Twoja opinia (dodać czy nie):

2. Twoja argumentacja (dlatego, że/ponieważ/) - przynajmniej 10 argumentów lub 1 SENSOWNY argument:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kemson

Ludzi od zawsze bylo wiadomo, ze granie na serwerach publicznych niczego nie uczy. Cs jest gra druzynowa, a na publikach mozesz sobie indywidualnie cwiczyc aima. Mapy w 1.6 sa banalnie proste, a przewage zdobywa sie dzieki taktykom, ustawieniu itd. Przy tym poziomie csa wystarczy obejrzec jedno, dwa demka profesjonalnych klanow ze zlotych czasow 1.6, podpatrzec takte na pistole ew. jakies eco i przecwiczyc to z ziomkami. Jezeli chodzi o gre klanową/teamową/druzynową (jak zwal tak zwal), to granie publicow bylo strata czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kakerucchi

Hmm... zastanawiam się czy przeczytałeś to co napisałeś....A jakie zgranie na mapie de_dust 2 mogą mieć gracze którzy graja 24h/7d mapę de_dust 2?

Lecz oni graja ffa nie TP .TY wiesz co piszesz!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
` beskidzki styl.

Ja jestem za tym, żeby nie dodawać mapy dust2. Motywuję to tym, że uwielbiam takie gównoburze z niczego. Więc nie dodawaj i niech dalej będzie płacz!

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brylant

1. Twoja opinia (dodać czy nie): Nie

2. Twoja argumentacja (dlatego, że/ponieważ/) - przynajmniej 10 argumentów lub 1 SENSOWNY argument: Nie i uj.

Mój jest ten kawałek podłogi...

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ok.

Skończcie już pierdolić, bo to już nawet nie jest żałosne, niech administracja zamknie ten temat bo przerodził się w bezsensowne nabijanie postów i wzajemne wytykanie sobie błędów, zamiast dogadać się jak ludzie ciągle jest jakieś ALE, jeden składa na drugiego, że to jego wina, zamknijcie ten temat w pizdu i nie będzie żadnego problemu, amen.

@edit :

Jak widać, na razie najwięcej zamieszania robią użytkownicy którzy z turniejem nie mają nic wspólnego, a organizator już się wykazał i chwała mu za to,szkoda tylko, że niektórzy nie umieją tego docenić i zawsze będą szukać dziury w całym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PaulinaNuta
Napisano (edytowane)

A Twój post nic mądrego nie wniósł więc zamiast dodawać swój zbędny grosz to lepiej przemilcz i daj się wypowiedzieć tym którzy chcą wziąć udział i dać organizatorowi się wykazać.

Ps. Oto moja lista składu [Classic team] na turniej:

1. LanCome'

2. tepr' (beskidzki styl)

3. nick

4. cv4ni4k

5. PaulinaNuta

Edytowane przez Wiedźma
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Playboy #1

Witam!

Turniej oczywiście się nie odbędzie z braku osiągniecia minimalnej wymaganej ilóści drużyn. Kilka słów na koniec ode mnie:

Turniej miał być 4fun. Jedyne co się dla mnie liczyło to zabawa i miła atmosfera podczas tego turnieju. Zanim założyłem temat myślałem długo nad tym jak on miałby wyglądać. Zbudowałem podstawy do tego żeby taki temat założyć : wypytałem graczy czy mieliby chęć, rozpisałem regulamin, poszukałem platformy na której ten turniej miał się odbyć i zapewniłem (tak mi się wydaje) atrakcyjne nagrody- jednym słowem, zrobiłem wszystko własnym sumptem. Nie jest mi smutno czy też przykro, że ten turniej się nie odbył. Jestem zażenowany.Tak, bardzo chciałem żeby wypalił, po to właśnie dopiąłem wszystko na ostatni guzik. Chce podziękować tym drużyną co wyraziły chęć ;) mam nadzieje, że się kiedyś spotkamy na jakimś turnieju ;) Jesli ktos by pytał czemu nie zgłosiłem swojej drużyny to powód jest prosty. Moja drużyna była awaryjna w razie gdyby zgłosiła się nieparzysta liczba drużyn. Dziękuje jeszcze raz tym 2 drużyną i graczom ktorzy w jakiś sposób wyrazili chęć udziału. TEMAT DO ZAMKNIĘCIA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PaulinaNuta

Bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facemanreal

Witam!

Turniej oczywiście się nie odbędzie z braku osiągniecia minimalnej wymaganej ilóści drużyn. Kilka słów na koniec ode mnie:

Turniej miał być 4fun. Jedyne co się dla mnie liczyło to zabawa i miła atmosfera podczas tego turnieju. Zanim założyłem temat myślałem długo nad tym jak on miałby wyglądać. Zbudowałem podstawy do tego żeby taki temat założyć : wypytałem graczy czy mieliby chęć, rozpisałem regulamin, poszukałem platformy na której ten turniej miał się odbyć i zapewniłem (tak mi się wydaje) atrakcyjne nagrody- jednym słowem, zrobiłem wszystko własnym sumptem. Nie jest mi smutno czy też przykro, że ten turniej się nie odbył. Jestem zażenowany.Tak, bardzo chciałem żeby wypalił, po to właśnie dopiąłem wszystko na ostatni guzik. Chce podziękować tym drużyną co wyraziły chęć ;) mam nadzieje, że się kiedyś spotkamy na jakimś turnieju ;) Jesli ktos by pytał czemu nie zgłosiłem swojej drużyny to powód jest prosty. Moja drużyna była awaryjna w razie gdyby zgłosiła się nieparzysta liczba drużyn. Dziękuje jeszcze raz tym 2 drużyną i graczom ktorzy w jakiś sposób wyrazili chęć udziału. TEMAT DO ZAMKNIĘCIA.

Hahahah a nie mówiłem ??? Stary jesteś zbyt krótko na tej sieci by takie coś organizować. Od razu mówiłem że nie wypali. Ale brawa za chęci i wytrwałość.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
` beskidzki styl.

Wcale nie jest za krótko. Wszystko zapowiadało się fajnie. Tylko jakaś dziwna analogia występuje. Jak nie ma turnieju, to wszyscy płaczą, że nikt nie organizuje. Jak ktoś się za to weźmie, to wszystkim wszystko nie pasuje i nikt się nie zgłasza. Nie dogodzisz niestety.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PaulinaNuta

bo trzeba to ogłaszać na serwerach ja sądzę, że dużo więcej chętnych by się znalazło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JOKERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Haha jaka porażka :D, chciałem jeszcze dzisiaj dodać listę, nie to nie, hej :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Playboy #1

Za krotko? To trzeba miec jakis staz zeby robic turnieje? Czy trzeba byc Adminem? Moglem na serverach oglaszac ale chcialem zrobic cos dla naszego servera zeby gracze milo pamietali nasz server ;) chciales liste zglosic? Rozumiem ze 10 dni to malo zeby zebrac 5 ludzi i ich ID? Nastepnym razem dam...a nie bedzie nastepnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mekeleke
Nie jest mi smutno czy też przykro, że ten turniej się nie odbył. Jestem zażenowany.Tak, bardzo chciałem żeby wypalił, po to właśnie dopiąłem wszystko na ostatni guzik.

Skoro tak bardzo chciałeś to jeszcze nic straconego skoro I.GOT.U! chciał zgłosić swoją drużyne :) Wtedy byłoby 3 drużyny i Ty byś tą swoją drużyne zgłosił żeby było parzyście i można się postrzelać. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PaulinaNuta

A na turnieju adminów to ile było drużyn? Też mało i fajnie się bawiliśmy

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Brawo Hakel, popisałeś się. Właśnie dlatego żeby zorganizować turniej trzeba robić to z głową. Ty niestety tego nie potrafisz przeprowadzić.

• Upvote 11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.