Skocz do zawartości
BabciaJuzia

Aktywacja oficjalnej drużyny CSerwer :).

Rekomendowane odpowiedzi

BabciaJuzia

Witam ponownie, mój poprzedni post o stworzeniu "Gwardii CSerwer" spotkał się z pozytywnym odzewem, dlatego też chciałbym zacząć OFICJALNY NABÓR do zespołu, który będzie reprezentował naszą serwerownie. Pamiętajcie jednak, że koniecznie wymagany jest STEAM.

Wzór poniżej

*Imie:

*Nick :

*Ilość godzin przegranych w CS 1.6, oraz Global Offensive:

*Czy posiadasz mikrofon(tak/nie):

*Czy posiadasz Team Speak 3?(tak/nie):

*Znajomość map: de_dust2, interno, nuke, mirage, train, (od 0 do 10):

*Jakie godziny najbardziej odpowiadają ci do grania :

*Steam:

*Możliwość zapłacenia w przyszłości za własny serwer do mixów (jest to podpunkt opcjonalny istniejący w przyszłości i nie wpływa na nabór do zespołu .) Około 5 zł od osoby(tak/nie):

*Data i godzina o której mógłbym sprawdzić umiejętności zainteresowanego (na jakimś serwie aim_map, chodzi o 10 minutek wzajemnego postrzelania się :

ZAPRASZAM DO SKŁADANIA PODAŃ, MOŻE RAZEM STWORZYMY NAPRAWDĘ COŚ WIELKIEGO!!!

Pozdrawiam Babka

:)

Kontakt do mnie:

NICK NA STEAM: Babcia Juzia

wiktorgrudzien@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Paulo Coelho

*Możliwość zapłacenia w przyszłości za własny serwer do mixów (jest to podpunkt opcjonalny istniejący w przyszłości i nie wpływa na nabór do zespołu .) Około 5 zł od osoby(tak/nie):

SMS czy np. PSC?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cV4ni4k/smiley

*Imię: Dawid

*Nick: cV4ni4k

*Ilość godzin przegranych w CS 1.6, oraz Global Offensive: W 1.6 gram z 8 lat, 70 126,5022 godziny. W GO zagrałem dwa mecze czyt. za słaby komputer :P

*Czy posiadasz mikrofon(tak/nie): posiadam

*Czy posiadasz Team Speak 3(tak/nie): posiadam

*Znajomość map:

-de_dust2- 10

-de_inferno- 9 (bo nie wiem który bs to który) xD

-de_nuke- 10

-de_mirage- 10

-de_train- 10 ale jeśli chodzi o dawanie infa to 5 xD

*Jakie godziny najbardziej odpowiadają Ci do grania: od 18:00 w góre

*Steam: https://steamcommunity.com/id/cV4ni4k/

*Możliwość zapłacenia w przyszłości za własny serwer do mixów: tak

*Data i godzina o której mógłbym sprawdzić umiejętności zainteresowanego: chyba nie musisz xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BabciaJuzia

SMS, przelew ale naprawde nie bierzcie narazie tego pod uwage mysle ze to dopiero w przyszlosci. To trzeba bedzie ustalic z h@ nie chce wypowiadac sie za niego. Jest to tak naprawde informacja dla mnie.

Cvaniak bezdyskusyjnie przyjęty.

Uzazadnienie: Gram z chlopem na 4funie, wyskilowany, miły, uprzejmy. Spełnia wszystkie wymogi. Dziekuje mamy 1 członka

NA TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dronik nie taki

*Imie: Patryk

*Nick : Różne xD straight outta compton, LOWWWWWWWWWWWW, D O DOUBLE G, EDWARD ITP xD ale najczęściej używany to ten pierwszy ;)

*Ilość godzin przegranych w CS 1.6, oraz Global Offensive: w 1.6 licząc razem z ns to będzie okolo 1500h a w go 130h

*Czy posiadasz mikrofon(tak/nie): tak

*Czy posiadasz Team Speak 3?(tak/nie): tak

*Znajomość map: de_dust2, interno, nuke, mirage, train, (od 0 do 10): wszystkie na 10 ;)

*Jakie godziny najbardziej odpowiadają ci do grania : od 13 w gore ;)

*Steam: EDWARD

*Możliwość zapłacenia w przyszłości za własny serwer do mixów (jest to podpunkt opcjonalny istniejący w przyszłości i nie wpływa na nabór do zespołu .) Około 5 zł od osoby(tak/nie): Oczywiście

*Data i godzina o której mógłbym sprawdzić umiejętności zainteresowanego (na jakimś serwie aim_map, chodzi o 10 minutek wzajemnego postrzelania się : kiedy tylko zechcesz :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fnk ;f

*Imie: Paweł

*Nick : fnk ;f

*Ilość godzin przegranych wCS1.6, oraz Global Offensive: cs 1.6 około 4k , global 600h

*Znajomość map: de_dust2, interno, nuke, mirage, train, (od 0 do 10): wszystko 10

*Jakie godziny najbardziej odpowiadają ci do grania : jak mam wolne to się dostosuje do godzin odpowiadającym wam :)

*Steam: fnk ;f

*Możliwość zapłacenia w przyszłości za własny serwer do mixów (jest to podpunkt opcjonalny istniejący w przyszłości i nie wpływa na nabór do zespołu .) Około 5 zł od osoby(tak/nie): tak

*Data i godzina o której mógłbym sprawdzić umiejętności zainteresowanego (na jakimś serwie aim_map, chodzi o 10 minutek wzajemnego postrzelania się : Zależy od grafiku w pracy

Jak można nie wiedzieć na inferno gdzie jest jaki bs, grając rzekomo 8 lat i mając 5k godzin, ciekawe ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
▒νιтαмιикα▒

*Imie: Łukasz

*Nick : *Dragon Boss*

*Ilość godzin przegranych w CS 1.6, oraz Global Offensive: W cs-a gram już ok. 4lat godzin przegranych. http://www.gametrack...6.83.241:27281/ W Globala grałem 2mecze nie grywam w niego tak często.

*Czy posiadasz Team Speak 3?(tak/nie): nie

*Znajomość map: de_dust2, interno, nuke, mirage, train, (od 0 do 10):

de_dust2- 10

de_inferno- 9

de_nuke- 8

de_mirage- 10

de_train- 8 I tak samo jak cV4ni4k jeśli chodzi o dawanie infa to 5 xD

*Jakie godziny najbardziej odpowiadają ci do grania : 18 w górę

*Steam: *Dragon Boss*

*Możliwość zapłacenia w przyszłości za własny serwer do mixów (jest to podpunkt opcjonalny istniejący w przyszłości i nie wpływa na nabór do zespołu .) Około 5 zł od osoby(tak/nie): tak

*Data i godzina o której mógłbym sprawdzić umiejętności zainteresowanego (na jakimś serwie aim_map, chodzi o 10 minutek wzajemnego postrzelania się : chyba nie musisz xD znamy się już trochę :D I grywamy razem na 4FuNie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BabciaJuzia

Straight outa compton. Moja decyzja zalezy od tego jak wypadniesz na teście, oraz od twojego zachowania xD pogadamy sobie posmiejemy sie. Ale myśle ze wszystko bedzie w porządku. Po za tym wszystko git.

Info kiedy sie postrzelamy napiszed ci na steamie

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

fnk :f twoje podanie jest przyjęte z decyzją na TAK. Sprawdze jedynie twoje umiejętności na jakiejś mapie typu aim_map i witamy w drużynie.

Uzasadnienie: Duża liczba przegranych godzin w cs 1.6, i w GO samo za siebie świadczy o doświadczeniu i skillu. Tym bardziej gracz jest adminem Classic, co rowniez pomoże na mixach( w sensie ze Classic :D haha). Reszta wymagań spełniona.

PS. Dobrze by było gdybyś wysłał mi na maila, swój grafik pracy, abym wiedzial kogo wstawiać do pierwszej piątki jak cb nie bedzie.

PS2. Napisz mi na Steam, lub privie kiedy miał bys czas na postrzelanie sie te 10 minutek

FNK przyjęty

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dragon Boss ( Vitaminka) przyjęty, ale musze coś dodać. Nie musiałem go sprawdzać pod wzgledem skilla bo na codzien gram z nim na 4fun i doskonale wiem jak gra. Gra DOBRZE. Lecz granie dobrze, często może nie wystarczać, gdyż przeciwnicy w tych czasach gdzie zostało ich mało będą naprawdę oporowi i bedą strzelać nie dobrze a niesamowcie. Dlatego też zostajesz przyjęty daje ci szanse i nieskreślam, mozesz bedziesz jednym z najlepszych w naszej drużynie. Ale pamietaj , że gdy znajdą sie lepsi, lub gdy bedzie za dużo osób na dany ''mix'' to ty wypadasz w zaistniałej sytuacji. Mówie ci to nie po to zeby postraszyc, i pogrozić, lecz zeby poprostu poinformować i żebyś w przyszłości nie był rozczarowany. Ale wcale nie musi sie tak stać moze bedziesz tym jedynm z najlepszych.

PS. reszta wymogów spełniona, zainstaluj TeamSpeak 3, bo komunikacja to podstawa.

I powiedz czy zgadzasz sie z tym co napisalem, bo nie chce potem niedomówien.

NA TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dronik nie taki

Publiczny a mixoior robi różnicę w graniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
▒νιтαмιикα▒

Straight outa compton. Moja decyzja zalezy od tego jak wypadniesz na teście, oraz od twojego zachowania xD pogadamy sobie posmiejemy sie. Ale myśle ze wszystko bedzie w porządku. Po za tym wszystko git.

Info kiedy sie postrzelamy napiszed ci na steamie

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

fnk :f twoje podanie jest przyjęte z decyzją na TAK. Sprawdze jedynie twoje umiejętności na jakiejś mapie typu aim_map i witamy w drużynie.

Uzasadnienie: Duża liczba przegranych godzin w cs 1.6, i w GO samo za siebie świadczy o doświadczeniu i skillu. Tym bardziej gracz jest adminem Classic, co rowniez pomoże na mixach( w sensie ze Classic :D haha). Reszta wymagań spełniona.

PS. Dobrze by było gdybyś wysłał mi na maila, swój grafik pracy, abym wiedzial kogo wstawiać do pierwszej piątki jak cb nie bedzie.

PS2. Napisz mi na Steam, lub privie kiedy miał bys czas na postrzelanie sie te 10 minutek

FNK przyjęty

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dragon Boss ( Vitaminka) przyjęty, ale musze coś dodać. Nie musiałem go sprawdzać pod wzgledem skilla bo na codzien gram z nim na 4fun i doskonale wiem jak gra. Gra DOBRZE. Lecz granie dobrze, często może nie wystarczać, gdyż przeciwnicy w tych czasach gdzie zostało ich mało będą naprawdę oporowi i bedą strzelać nie dobrze a niesamowcie. Dlatego też zostajesz przyjęty daje ci szanse i nieskreślam, mozesz bedziesz jednym z najlepszych w naszej drużynie. Ale pamietaj , że gdy znajdą sie lepsi, lub gdy bedzie za dużo osób na dany ''mix'' to ty wypadasz w zaistniałej sytuacji. Mówie ci to nie po to zeby postraszyc, i pogrozić, lecz zeby poprostu poinformować i żebyś w przyszłości nie był rozczarowany. Ale wcale nie musi sie tak stać moze bedziesz tym jedynm z najlepszych.

PS. reszta wymogów spełniona, zainstaluj TeamSpeak 3, bo komunikacja to podstawa.

I powiedz czy zgadzasz sie z tym co napisalem, bo nie chce potem niedomówien.

NA TAK

Zgadzam się. Dam z siebie wszystko! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
LiCzI(L)

*Imie: Eryk

*Nick : LiCzI

*Ilość godzin przegranych w CS 1.6, oraz Global Offensive:CS1.6 1500H GLOBAL NIE MAM

*Czy posiadasz mikrofon(tak/nie):TAK

*Czy posiadasz Team Speak 3?(tak/nie):NIE

*Znajomość map: de_dust2, interno, nuke, mirage, train, (od 0 do 10): dust nuke train 10 a mirage 4

*Jakie godziny najbardziej odpowiadają ci do grania : pracuje na 3 zmiany więc różnie

*Steam:LICZI(L)

*Możliwość zapłacenia w przyszłości za własny serwer do mixów (jest to podpunkt opcjonalny istniejący w przyszłości i nie wpływa na nabór do zespołu .) Około 5 zł od osoby(tak/nie): Oczywiście

*Data i godzina o której mógłbym sprawdzić umiejętności zainteresowanego (na jakimś serwie aim_map, chodzi o 10 minutek wzajemnego postrzelania się : kiedy tylko zechcesz :* Zależy jaką będę miał zmianę :)

• rep_up.png
  • 0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BabciaJuzia

Liczi przyjęty gralem z nim na Classicu, dobry gość :).

Uzasadnienie: Skillowo ogarniety, 1500 h, mam nadzieje ze mniej wiecej taktyki znasz, miły, uprzejmy. Dzieki :). Wszystkie wymogi spełniony. Ściagnij TeamSpeaka 3 i możemy działac.

PS. Mirage ogarnij

https://www.teamspeak.com/downloads

NA TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RaFi;*_Wo(L)a

*Imie: Rafał

*Nick :RaFi;*_Wo(L)a

*Ilość godzin przegranych w CS 1.6, oraz Global Offensive: ponad 2k na 1.6 na steam gram od czasów 1,5

*Czy posiadasz Team Speak 3?(tak/nie): nie ale to żaden problem

*Znajomość map: de_dust2, interno, nuke, mirage, train, (od 0 do 10): wszystkie 10

*Jakie godziny najbardziej odpowiadają ci do grania : zależy od tego jak pracuje, to da się ugadać

*Steam: RaFi_Wo(L)a

*Data i godzina o której mógłbym sprawdzić umiejętności zainteresowanego (na jakimś serwie aim_map, chodzi o 10 minutek wzajemnego postrzelania się : Niedziela 12-20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BabciaJuzia

Myśle ze bez żadnego testowania spokojnie moge Cię przyjąć.

Uzasadnienie: Grałem dzisiaj z tobą na Classicu karałaes wszystkie boty :D, wiec nie musze cie testowac xD. Wszystkie wymogi spełnione, fajna ilość przegranych godzin.

Pobierz TeamSpeaka 3 i mozemy grac. https://www.teamspeak.com/downloads

PS. Gramy dzisiaj o 20:00 (mam nadzieje) fajnie by było gdybyś wpadł, bo Liczl musi spadac potem.

NA TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sykus Syksyk;*

*Imie:Przemek

*Nick : Sykus Syksyk;*

*Ilość godzin przegranych w CS 1.6, oraz Global Offensive: steam 2k9 1.6 = 3333h :D GO= nie posiadam jak na razie

*Znajomość map: de_dust2, interno, nuke, mirage, train, (od 0 do 10): 10 i de_tuscan też na 10 jak by co.

*Jakie godziny najbardziej odpowiadają ci do grania : pracuję na 3 zmiany więc różnie

*Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198013260896

*Data i godzina o której mógłbym sprawdzić umiejętności zainteresowanego (na jakimś serwie aim_map, chodzi o 10 minutek wzajemnego postrzelania się : w tym tygodniu mam popołudniówki więc może być problem bo wychodze z domu przed 13 a wracam około 23, ale w weekend nie widze problemu.

PS. Od razu uprzedzam że skillowo jak na razie nie jest najlepiej bo dopiero co wróciłem do gry po roku przerwy ale źle też nie jest. Byłem w kilku amatorskich klanach i znam sporo ciekawych taktyk. Byłem również adminem na classicu. Wracam do gry i myślę że moje doświadczenie może być przydatne dla tego teamu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mekeleke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BabciaJuzia

Sykus SykSyk, przyda nam sie ktoś ogarniający mapy, oraz taktyki wiec jest do definitywnie na +. Pamiętaj jednak, ze skill jest tutaj czynnikiem decydujacym i w takim przypadku mogą znaleźć sie lepsi, którzy bedą mieli pierwszeństwo. Jak na razie zostajesz przyjęty, lecz ostateczna decyzja zapadnie gdy dobrze wypadniesz na mixie :)

NA TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dronik nie taki

Sykus SykSyk, przyda nam sie ktoś ogarniający mapy, oraz taktyki wiec jest do definitywnie na +. Pamiętaj jednak, ze skill jest tutaj czynnikiem decydujacym i w takim przypadku mogą znaleźć sie lepsi, którzy bedą mieli pierwszeństwo. Jak na razie zostajesz przyjęty, lecz ostateczna decyzja zapadnie gdy dobrze wypadniesz na mixie :)

NA TAK

Skill? Raczej gra zespołowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BabciaJuzia

mekeleke, jeśli to co napisaleś sie sprawdza, a godziny w CS odzwierciedlają skilla to myśle ze spokojnie moge cie przyjąć. Mam nadzieje ze umiesz grać zespołowo, i teamowo i do reszty chyba nie mam zastrzeżen. Micro jednak musisz mieć bez tego nawet nie ma co grać. Moja decyzja wstępna jest na tak, lecz jak wyżej ostateczna decyzja zapadnie po zagraniu mixa :).

NA TAK

Straight outta coumpton. Nawet jak jesteś mistrzem taktyk świata i najlepszy w grze zespolowej nic nie osiągniez bez strzelenia heada :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bukaj4199

Wzór poniżej

*Imie: Damian

*Nick : Bukaj

*Ilość godzin przegranych w CS 1.6, oraz Global Offensive: GO-ponad 3k godzin 1.6 5-6k godzin

k

*Czy posiadasz Team Speak 3?(tak/nie):tak

*Znajomość map: de_dust2, interno, nuke, mirage, train, (od 0 do 10):de_dust2-10

inferno-10

nuke-10

mirage-10

train-8

*Jakie godziny najbardziej odpowiadają ci do grania :Kiedy tylko mam czas,najczęściej w godzinach od 18 w górę :D

*Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198193679465/ to jest main,a teraz drugi z 1.6 http://steamcommunity.com/id/NoXPL/ odkupiony :D

*Możliwość zapłacenia w przyszłości za własny serwer do mixów (jest to podpunkt opcjonalny istniejący w przyszłości i nie wpływa na nabór do zespołu .) Około 5 zł od osoby(tak/nie):tak

*Data i godzina o której mógłbym sprawdzić umiejętności zainteresowanego (na jakimś serwie aim_map, chodzi o 10 minutek wzajemnego postrzelania się :kiedy będzie czas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BabciaJuzia

Już wcześniej napisaleś podanie tylko ci usuneli. Godziny w cs dobre wszystko git, micro jest elegancko. Nie musze nic tłumaczyc godziny mówią same za siebie ze skill jest.

NA TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JOKERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

NA TAK

*Imie: Przemo

*Nick : JOKERRRRRRRRRRRRRRRR

*Ilość godzin przegranych w CS 1.6, oraz Global Offensive: 1.6 +/- 3000, go +/- 500

*Znajomość map: de_dust2, interno, nuke, mirage, train, (od 0 do 10): 10

*Jakie godziny najbardziej odpowiadają ci do grania : 22+

*Steam: steamcommunity.com/profile/jokerunio1

*Data i godzina o której mógłbym sprawdzić umiejętności zainteresowanego (na jakimś serwie aim_map, chodzi o 10 minutek wzajemnego postrzelania się : jak wrócę z Eapanii, wracam w te niedziele. Myślę że to nie będzie konieczne bo Ja > Cvaniak sory =P

Ale.jak chcesz po głowie dostać to luzik arbuzik :>

Jeszcze jedno ode mnie, mixy gram od paru lat, mam swój serwer, ogarniam rcona, na samych mixach mam pewnie z 400godzin, doświadczenie robi swoje, taktyk, rzadko kiedy ja to ustalam co gramy, ale wielu wysluchem i wiem co nie co na ten temat, wyjdzie w praniu. Pozdro

#Down

Jak wrócę z Hiszpanii to się zgłosze

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BabciaJuzia

Nareszcie ktos z prawdziwego zdarzenia xD.(nie umniejszajac innym).Mysle ze skillowo wiekszosc jest na tym samym poziomie, ale mixowe doswiadczenie jest nie do zastapienia. Nie bede cie sprawdzal bo sam fakt ze masz serwa i bawiles sie w rzeczy tego typu spokojnie sprawia ze wpisuje cie na liste stalych członków .

Kłopotliwe są jednak godziny w których mozesz grać. Myślałem juz o godz 19 jako jednej z najbardziej optymalnych dla wszystkich.(wszystkim chyba pasuje). Wyślij mi na privie co i jak. Jakis grafik pracy czy cos takiego :D

PS. Dodatkowo masz serwer co jest dużym ułatwieniem w szukaniu przeciwników.

NA TAK

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ohtorii

*Imie:Kamil

*Nick :Ulqiorra

*Ilość godzin przegranych w CS 1.6, oraz Global Offensive: 1.6- 2858h GO-326h

*Czy posiadasz mikrofon(tak/nie):tak

*Czy posiadasz Team Speak 3?(tak/nie):tak

*Znajomość map: de_dust2, interno, nuke, mirage, train, (od 0 do 10):9

*Jakie godziny najbardziej odpowiadają ci do grania :7-15, 18-22

*Steam:http://steamcommunity.com/profiles/76561198089594731/

*Możliwość zapłacenia w przyszłości za własny serwer do mixów (jest to podpunkt opcjonalny istniejący w przyszłości i nie wpływa na nabór do zespołu .) Około 5 zł od osoby(tak/nie):tak

*Data i godzina o której mógłbym sprawdzić umiejętności zainteresowanego (na jakimś serwie aim_map, chodzi o 10 minutek wzajemnego postrzelania się : Pisz steama ;P jestem praktycznie 24/7 bądź priw wiadomosc na forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BabciaJuzia

Mysle ze moglbym dac ci szanse. Pod wzgledem skillowym cs 1,6 git bo dość duzo godzin widze. A cs go przydaje sie pod wzgledem taktycznym. Dzisiaj o 17 wyjezdzam wiec moze sie uda jeszcze zagrac jakiegos mixa to wtedy wydam ostateczna decyzje ☺

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.