Skocz do zawartości
BabciaJuzia

Aktywacja oficjalnej drużyny CSerwer :).

Rekomendowane odpowiedzi

kemson

To nie lepiej zalozyc grupe na steam cos w desen "CSSERWER MIXY", dodawac tam ludzi tylko ze steam, ktos pisal, ze ma serwer i chetnie pogra. I grac tak zwane mieszance, mixy10? TS, esl cfg, mieszacie sklady i gracie np bo3. Duzo wieksza frajda niz granie na zlagowanych zagranicznych serwerach, bo polskie kanaly do mixow dawno umarly. Jeszcze calkiem niedawno, gralismy tak ze starymi kumplami, ktorzy nie przeszli na csgo. A tutaj ludzie moga ewentualnie wrzuac link do steama, a Ty bedziesz wysylal im zapa do grupy. Sorry ale formularz typu "NA ILE ZNASZ MAPE W SKALI 1/10" w 2016 roku gdy chodzi o 17 letnia gre jest co najmniej smieszny.

edit

Turniejow w 1.6 nie ma juz w ogole, wiec nie wiem jaki jest sens tworzenia oficjalnej druzyny. Chyba chodzi o pogranie 5on5 w skillowych skladach. A skoro tak to duzo lepszym wyjsciem jest dodanie 20-30 osob i gracie kiedy chcecie, na siebie, a nie niemieckich haxow. Duzo lepsza opcja, a wiem co mowie, bo gram na pewno najdluzej z was i w cholere czasu przy tej grze stracilem. pozdro

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bukaj4199

Juzia to jeszcze żyje? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
teeny bopper crack whore

Spytaj sie lepiej czy juzia w ogóle żyje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
♋ηιgнтcσяεღғσяεvεя♋

a dało by rado coś ? (joker coś tam z tobą pykałem mixy) oceniam skilla 6/10 *mojego xD

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BabciaJuzia

Ja zyje tylko na wakacjach bylem. Lloret de Mar. Dzisiaj wracam i mozna grac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bukaj4199

No i gitara, siema

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pan Janush

*Imie: Piotr

*Nick : [V]adim albo AgresoR

*Ilość godzin przegranych w CS 1.6, oraz Global Offensive: W 1.6 na nonsteam napewno ponad 1000 a w CS:GO 534.

*Czy posiadasz mikrofon(tak/nie): Tak, posiadam.

*Czy posiadasz Team Speak 3?(tak/nie): Tak.

*Znajomość map: de_dust2, interno, nuke, mirage, train, (od 0 do 10):

de_dust2 - 10

inferno - 10

nuke - 10

mirage - 10

train - 8

*Jakie godziny najbardziej odpowiadają ci do grania :

od godz. 18 do 24. w Weekendy mogę wcześniej.

*Steam:

essturbos

*Możliwość zapłacenia w przyszłości za własny serwer do mixów (jest to podpunkt opcjonalny istniejący w przyszłości i nie wpływa na nabór do zespołu .) Około 5 zł od osoby(tak/nie):

Jasne, że tak

*Data i godzina o której mógłbym sprawdzić umiejętności zainteresowanego (na jakimś serwie aim_map, chodzi o 10 minutek wzajemnego postrzelania się :

Weekendy od godz. 18 do 24 :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
LiseeK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BabciaJuzia

Vadim wszystkie wymogi jak narazie spełnione nie mam zastrzerzen. Jesli masz ponad 1000 h to mysle ze cos strzelasz. Decyzje podejme po pierwszym zagranym mixie.

LISEEK twój wiek jest niezbyt zachecajacy, ale przyda sie kazdy kto dobrze strzela. A ty masz 3200 h wiec jesli to ty je zagrales to musisz byc serio w ta gre wyskillowany. Tez bylem w twoim wieku i tez chcialem by ktos dal mi szanse. Decyzje podejme po pierwszym zagranym mixie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
quxxe

Będę miał serwer od 1 sierpnia 12 slotowy przeznaczony tylko i wyłącznie do mixów/turniejów. Musimy trenować taktyki na danych mapach i mieć wspólne zgranie bez tego ani rusz. Info też gra bardzo dużą rolę w tego typu rozgrywkach każdy musi być obeznany co gdzie i jak się znajduje i nas informować z szczególną dokładnością. Myślę że z całej serwerowni wyłoni się ta mocna 5 po kilku tygodniach tylko na razie trzeba mieć z czego wybierać. Trenując będziemy coraz lepsi. Im więcej będziemy grali tego typu rozgrywek tym lepsze będą nasze umiejętności i obeznanie na danych mapach ale to wszystko z czasem nie ma wszystkiego ot tak.

PS : Chyba nie muszę składać szczegółowego podania do tej drużyny ponieważ grasz ze mną prawie każdego mixa i sam wiesz jak jest. Nie jestem nie wiadomo jaki skill ale ogarniać ogarniam i znam każdą mapę turniejową którą wymieniłeś bardzo dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BabciaJuzia

To oczywiste ze nie musisz skladac podania jak jestes jednym z głownych czlonkow. Ze wszystkim co napisales sie zgodze. Dobrze ze masz serwa bedzie mozna potrenowac na sucho a i ptzeciwników latwiej znaleźć.

Ciesze sie tez ze mam wsparcie i nie zostalem z tym sam bo juz powoli tracilem cierpliwość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
quxxe

To oczywiste ze nie musisz skladac podania jak jestes jednym z głownych czlonkow. Ze wszystkim co napisales sie zgodze. Dobrze ze masz serwa bedzie mozna potrenowac na sucho a i ptzeciwników latwiej znaleźć.

Ciesze sie tez ze mam wsparcie i nie zostalem z tym sam bo juz powoli tracilem cierpliwość.

Dążę do Tego aby być lepszym bo grając na 4Funie wiadomo nie poprawię swoich umiejętności ;) Serwera jeszcze nie mam ale od 1 sierpnia będzie już gotowy max 2 sierpnia. Cały czas próbuje ogarniać mixy bo wiem że poprzez nie można wiele zdziałać. Gra z lepszym od siebie wiadomo zniechęca graczy do dalszej gry ale o to chodzi żeby się nie poddawać i grać z pełnym skupieniem i z dobrym nastawieniem. Widziałeś jak grają niektórzy na mixach - poziom niektórych graczy jest tak wysoki że od razu pierwsze co Ci przychodzi na myśl że to niemożliwe . A jednak możliwe . Ludzie grają po pare miesięcy, lat ze sobą i mają wszystko obcykane w jednym paluszku. Takich przeciwników jak my ogrywają jak chcą. Ale po jakimś czasie to oni będą ogrywani przez nas. Nie poddajemy się i brniemy w tą stronę. Już jest trochę lepiej a jeszcze nawet nie trenowaliśmy. Grając mixy z lepszymi uczymy się grać na ich poziomie i przyswajamy ich taktyki a także pomysły jakie oni posiadają. Z czasem to ktoś od nas będzie się uczył gry na wysokim poziomie. :) Mam nadzieję że za miesiąc, dwa będziemy mieli dobrą ekipę ale przez ten okres ciągle musimy działać pod żadnym pozorem stać w miejscu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bukaj4199

Gitara

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RaFi;*_Wo(L)a

Dzisiaj gralismy z 6h mixy i niestety ani jeden nie ugrany:(. Brakuje nam zgrania i ogarnietych granatow, ale byly momenty kiedy na eco lepiej nam szlo niz na full`u:). Trzeba jakos to zgrac, zobaczyc kto z awki kto z emki a inny z ak ;). Jak mam wolne to chetnie mixne albo w jakichs treningach brac udzial.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bukaj4199

Karwa,pograłbym z Wami :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BabciaJuzia

Nie gralem to przegraliscie. A tak na powaznie to dobrze pod moja nieobecnosc cos pykacie. Mowie wam ze 50% wygranej to info i takty. Jak quxe bedzie mial serewer to pokaze wam kilka taktyk ktore bedziemy grac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bukaj4199

Mapy w GO w większości są odzwierciedleniem ESL'owych map z 1.6, wiec myślę że zasób taktyk może być obszerny :D Problemem pozostają tylko granaty, to musimy ogarnąć sami :V

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RaFi;*_Wo(L)a

Co prawda gralismy praktycznie z takimi co, strzal to hs ale gorsi nie bylismy:p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13NesQuik37

*Imie: Jarek

*Nick : 13NesQuik37 / ewentualnie jarek2k11

*Ilość godzin przegranych wCS1.6, oraz Global Offensive: w cs;go około 200 a w 1.6 1430

*Czy posiadasz mikrofon(tak/nie): TAK

*Czy posiadasz Team Speak 3?(tak/nie): TAK

*Znajomość map: de_dust2, interno, nuke, mirage, train, (od 0 do 10): 10/10

*Jakie godziny najbardziej odpowiadają ci do grania : Rano i wieczór / ew. noc

*Steam: http://steamcommunity.com/id/nesquik37

*Możliwość zapłacenia w przyszłości za własny serwer do mixów (jest to podpunkt opcjonalny istniejący w przyszłości i nie wpływa na nabór do zespołu .) Około 5 zł od osoby(tak/nie): Oczywiście :)

*Data i godzina o której mógłbym sprawdzić umiejętności zainteresowanego (na jakimś serwie aim_map, chodzi o 10 minutek wzajemnego postrzelania się : Można nawet i dzisiaj do 1 w nocy bo do tej siedze albo jutro rano od 8 do 10 :)

Dodam, ze staż w 1.6 to 9 lat bez przerwy :)

@edit - posiadam drugiego steam'a specjalnie przeznaczonego do cs;go ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.