Skocz do zawartości
Bukaj4199

Turniej

Rekomendowane odpowiedzi

Bukaj4199

Witam ;)

Nie uważacie, że przydałaby się Nam mała dawka rywalizacji, a zarazem dobrej zabawy? Wychodzę z propozycją organizowania turniejów pod koniec każdego miesiąca :) Stawką mogłyby być VIP'y na poszczególnych serwerach dla wygranej piątki.Kwestie organizacyjne, szczegóły, wybór map do ustalenia.Jest to na razie tylko inicjatywa, którą warto byłoby wdrożyć w funkcjonowanie serwerowni ;) Proszę wyrażać swoje opinie. Strzaaała ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BabciaJuzia

Jestem zdecydowanie za. Jednakze zeby takie cos zorganizowac trzeba sie duzo natrudzic. Największym problemem jest ułożenie jako takich druzyn i ogarnąć. Dlatego tez ten pomysł musiałby spotkac sie z ogromnym odzewem użytkowników ale jeszcze większym najwyzszej administracji bo bez ich włozonej pracy nie ma szans tego ogarnac. Jak coś to chętnie pomoge, a pomysł uwazam za bardzo fajny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bukaj4199

Jestem zdecydowanie za. Jednakze zeby takie cos zorganizowac trzeba sie duzo natrudzic. Największym problemem jest ułożenie jako takich druzyn i ogarnąć. Dlatego tez ten pomysł musiałby spotkac sie z ogromnym odzewem użytkowników ale jeszcze większym najwyzszej administracji bo bez ich włozonej pracy nie ma szans tego ogarnac. Jak coś to chętnie pomoge, a pomysł uwazam za bardzo fajny.

Moglibyśmy tworzyć własne teamy i zgłaszać je do turnieju ;) Byłoby łatwiej to wszystko zsynchronizować

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
` beskidzki styl.

Wiecie ilu już takich było, co turnieje chcieli organizować? I chyba jeszcze żaden fajnie nie wypadł, bo wiecznie coś ludziom nie pasuje. Możecie spróbować, ale nie liczyłbym na wiele.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BabciaJuzia

To co wyzej napisal tepR to święta racja, dlatego mysle ze do tego trzeba podejść inaczej. Najpierw robiac druzyny, a dopiero pozniej zabierac sie za turniej. Myśle ze conajmniej 16 druzyn trzeba by bylo zebrać żeby to miało jakiś większy wymiar i było sensowne. Warto jednak pamietac ze 16 druzyn to 80 osob hehe. Dlatego jest to bardzo trundo zorganzowąc + godziny meczy, aby wszystkim pasowało. Musi byc wsparcie Knyfa i innych tej rangi, zeby ufundowac jakies vipy, zrobic jakieś wpisowe od drużyny itp. Wielki projekt trudny do zrealizowania, ale czego sie nie robi dla fajnej zabawy i rywalizacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PaulinaNuta

Jak sam nie ufundujesz to nikt nie ufunduje ;) to nie jest wolontariat :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bukaj4199

Jak sam nie ufundujesz to nikt nie ufunduje ;) to nie jest wolontariat :)

Ale nie myślisz, że nagroda w formie vipa nie byłaby dużym obciążeniem finansowym serwerowni? Ew. zrobić składki od zgłaszanych drużyn, jeśli Vip dla pięciu osób to taki duży problem ;x

A jeśli to już jest na prawdę duży problem, to organizujmy turnieje tylko 4fun :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RaFi;*_Wo(L)a

Chetnie wezme udzial:D. Pomysl dobry zorganizowac trudniej ale dalo by rade zrobic:)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fnk ;f

16 drużyn to zdecydowanie za dużo wg mnie. Zrobiłbym dwie grupy po 4 zespoły, łatwiej zebrać i łatwiej ogarnąć. Ewentualnie możemy zrobić jakąś ligę powiedzmy 6 drużynową i system gry każdy z każdym. To już do ustalenia między organizatorami. Ogółem piszę się tez do pomocy w zorganizowaniu takiego czegoś :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kakerucchi

Ale nie myślisz, że nagroda w formie vipa nie byłaby dużym obciążeniem finansowym serwerowni?

Pogadaj z Knyfem i wtedy pisz jak 4fun to co innego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13NesQuik37

Pomysł fajny, ale skoro mowa tutaj o finansach to nie lepsza ranga ; Zwyciezca Turnieju ; na forum =D ? Mysle, ze to fajny pomysl jezeli mowa o 4fun'owym turnieju ;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Flair_!

Pomysł fajny, ale skoro mowa tutaj o finansach to nie lepsza ranga ; Zwyciezca Turnieju ; na forum =D ? Mysle, ze to fajny pomysl jezeli mowa o 4fun'owym turnieju ;>

Nie. Zbędne i niczego nie wnosi. Vip + respekt na dzielni(forum), że się wygrało powinno wystarczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13NesQuik37

Nie. Zbędne i niczego nie wnosi. Vip + respekt na dzielni(forum), że się wygrało powinno wystarczyć.

Jak nie wnosi ? Wnosi wlasnie to o czym mowisz, czyli "repsekt na dzielni - forum" ze sie wygralo. Czyli ranga albo jakies przywileje mi sie wydaje sa dobra opcja ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RaFi;*_Wo(L)a

" A do wygrania administrator" knyf pojdzie na urlop :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
quxxe

Nie widzę żadnego problemu żeby zorganizować taki turniej. Chętnie mogę się tym zająć nie stanowi to dla mnie żadnego problemu tylko potrzeba trochę czasu. Doprowadziłem do końca turniej adminów CSerwer to i dam radę zorganizować ten turniej. Potrzebne mi są tylko ze 2-3 osoby ogarnięte do pomocy w szukaniu ludzi do turnieju. Jeżeli chodzi o serwer nie stanowi to tak samo problemu. Wszystko się da zrobić a ja lubię organizować takie turnieje a tak samo brać w nich udział ;)

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bukaj4199

Nie widzę żadnego problemu żeby zorganizować taki turniej. Chętnie mogę się tym zająć nie stanowi to dla mnie żadnego problemu tylko potrzeba trochę czasu. Doprowadziłem do końca turniej adminów CSerwer to i dam radę zorganizować ten turniej. Potrzebne mi są tylko ze 2-3 osoby ogarnięte do pomocy w szukaniu ludzi do turnieju. Jeżeli chodzi o serwer nie stanowi to tak samo problemu. Wszystko się da zrobić a ja lubię organizować takie turnieje a tak samo brać w nich udział ;)

Właśnie pisałem z Knyfem o stworzeniu takiej grupy, która mogłaby poświęcić trochę więcej czasu w pomoc organizowania tego typu turniejów ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.