Skocz do zawartości
buchman

Propozycja sklep

Rekomendowane odpowiedzi

buchman

Witam,

No więc sprawa jest dosyć krótka. Mieszkam za granicą, chciałem kupić vipa, wykupić nick itd itp, ale nie mogę. Otóż problem polega na tym, że nie mogę wysłać ze swojego numeru tutaj tego specjalnego smsa, bo po prostu nie dochodzi jakoś no. Pomysł rozwiązania to wprowadzenie opcji paypala albo po prostu płacenia kartą, ułatwiło by to naprawdę sprawę, myśle że nie tylko dla mnie. Dajcie znać czy byłoby to możliwe albo czy jakaś jakaś inna opcja opłacenia tego bym mógł zakupić vipa.

Pozdrawiam

Buchu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PaulinaNuta

możesz zrobić przelew na moje konto a ja Ci wyczaruję vipa :)

@down

oczywiście żartuję, zasada ograniczonego zaufania, nie prowadzi się transakcji z obcymi osobami na forum. Raczej ta druga opcja jest najbardziej realna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
licensed to kill

Tak jak Paulina napisała, możesz doładować konto komuś zaufanemu za kwotę którą chcesz wydać na vip'a a nikt tutaj Cię nie oszuka. Jeśli nie to innego rozwiązania nie widzę, jedynie przelew do Knyfa jeszcze Cię ratuje bo myślę, że dałbyś radę się w tej kwestii z nim dogadać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BaNaN.

Ale patrzcie , jak ziomek nie ma nikogo takiego to co ma w takiej sytuacji zrobić ? A po drugie tu jest więcej zachodu wiec się chyba nie opyla . Jestem za nowym C.serwowiczem

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
buchman

No a kolejna sprawa, że opcja PayPal jest bardzo prosta i przyjemna w użyciu, można spotkać ją wszędzie już. Teraz przedstawie wam sytuacje, którą mam co nie. Za przelew miedzynarodowy zapłace 50 ziko, za sam przelew, więc oczywiście wolałbym wykupić sobie tego vipa czy cokolwiek na te pół roku czy ile tam można żeby ten przelew miał jakikolwiek sens ;d tak czy siak, kwota jaka musze przelać to 29 złotych w przypadku vipa +nick na maksimum. Średni biznes co nie? :D A paypal nie pobiera żadnych opłat z Twojego konta dodatkowych tylko tyle kasy ile trzeba i esa, żadnych problemów, czy motania zbędnego ;)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Masz problem z płatnością to napisz do mnie. Może coś się uda wymyślić. Paypala nie możemy dodać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.