Skocz do zawartości
SlaVko

Nowe Mapy

Rekomendowane odpowiedzi

SlaVko

Witam, mam propozycje dodania kilku nowych mapek. Małe urozmaicenie. Nie wiem czy można i czy chcecie, ale miło by było :P

cs_alpin

cs_militia

cs_assault_32

cs_rio

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Propozycja dodania na który serwer? Jeśli na FFA to z tego co pamiętam jest rio, militia i jakiś inny assault. Sprawdziłeś to?

Natomiast alpin ma za mało slotów na respie i nie może być. Został usuniety z serwera na prośbę graczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SlaVko

Tak chodzi mi o FFA. Mapy rio nie ma, militia jest i jakiś assault też jest. To gdyby dało rade to rio dodać chociaż :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Guzu

Można by było też dodać cs_bikini i Wiocha. fajne mapki coś nowego by się przydało jestem za nowymi mapami bo inni grali by tylko dusta2 no to niech idą np na only dust2 i po sprawie jak najbardziej fajnie by było zagrać na nowych mapkach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sanchesso

Zastanowiłbym się nad dodaniem mapy assault do serweru Classic. Fakt są już cztery mapy,jednak może warto było by jeszcze ten serwer troszkę urozmaicić ? Bądź wymienić którąś z map?

Nie wiem czy istnieje możliwość ale może by poszerzyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Zastanowiłbym się nad dodaniem mapy assault do serweru Classic. Fakt są już cztery mapy,jednak może warto było by jeszcze ten serwer troszkę urozmaicić ? Bądź wymienić którąś z map?

Nie wiem czy istnieje możliwość ale może by poszerzyć?

Nie.Temat wałkowany milion razy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.