Skocz do zawartości
BabciaJuzia

Turniej Cserwer 5Vs5 !

Rekomendowane odpowiedzi

a/eQQ

Nie umiecie takich dwóch prostych kwestii wyjaśnić a najwięcej się sapiecie. Zadałem proste pytanie, dlaczego gracze "odpaleni" na turnieju mają zostać zbanowani na serverach sieci cserwer? Wciąż nawiązuje do tematu(i wnosze do niego bardzo ważny wątek) ponieważ ta odpowiedź pozwoli mi i wielu graczom podjąć decyzje co do turnieju.

Mówisz że umożliwi wielu graczom decyzje bo jak się dowiedzą że nie ma banów na serwerach cserwer to wejdą i będą grać odpalani i robić sobie z nas jaja bo bana na serwie nie otrzymają. Knyf nie jest organizatorem jak by nie wyraził zgody i wsparcia finansowego w postaci nagród to co Babcia Juzia, fnk :f, quxxe mają w 3 ufundować 15 osobą nagrody. Weź sie zastanów chwile na temat wypowiedzi organizatorów jak knyf nie jest organizatorem to kim jest?

Masz dopisałem Ci. Cieszysz się juz? Jak tak to idź sie jebnij w czoło

Ciepło pozdrawiają organizatorzy:

-Knyf

-fnk:f

-quxxe

-Babcia Juzia

Teraz będzie już zadowolony xD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Playboy #1

1. Mówisz że umożliwi wielu graczom decyzje bo jak się dowiedzą że nie ma banów na serwerach cserwer to wejdą i będą grać odpalani i robić sobie z nas jaja bo bana na serwie nie otrzymają. - Nie, po prostu zaciekawiła mnie odpowiedź dlaczego gracze mają dostać bana na cserwer, skoro umożliwiacie gre ludziom z innych sieci to chyba normalne że będą czitować bo im nie zależy na tym serverze :)

2. Knyf nie jest organizatorem jak by nie wyraził zgody i wsparcia finansowego w postaci nagród to co Babcia Juzia, fnk :f, quxxe mają w 3 ufundować 15 osobą nagrody. - Knyf wyraził zgodę na kolejny już turniej, w żadnym poprzednim który ja pamiętam nie był organizatorem - stąd moje zdziwienie i jednocześnie pytanie. A 150 zl to nie jest duża suma, na 3 to 50 zl,a nawet nie do końca bo nie każdy dostaje vipa na miesiac :) .

3. jak knyf nie jest organizatorem to kim jest? - Knyf to Knyf - właściciel cserwer, człowiek i chyba mężczyzna (nie znam osobiście)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
quxxe

Nie chodzi o dopisek, ale jestes zbyt wielkim głąbem żeby to pojąć :)

Bez ciepłych pozdrowień :)

Człowieku weź skończ się wypowiadać w tym temacie i zaśmiecać bezsensownie. Próbujesz się pokazać w jakiś sposób bo nie rozumiem człowieku o co Ty się srasz jak dziecko z przedszkola. Zauważyłeś że tylko Ty masz problem nikt więcej. Skończ z tym spamem bo to nic nie wnosi i nie wpływa na dalsze decyzję .Ty nie masz tutaj wiele do gadania koleś więc zamknij ten ryj za przeproszeniem i się nie udzielaj więcej.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Oraz 7 wolnych graczy, którzy są do werbunku albo sami mogą stworzyć drużyne:

mekeleke

Milik..

hawajskibas

Bandit

M4T.

Anubiss

CRYSTAL

Milika bym się tutaj naj mniej obawiał może pudłować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Playboy #1

Człowieku weź skończ się wypowiadać w tym temacie i zaśmiecać bezsensownie. Próbujesz się pokazać w jakiś sposób bo nie rozumiem człowieku o co Ty się srasz jak dziecko z przedszkola. Zauważyłeś że tylko Ty masz problem nikt więcej. Skończ z tym spamem bo to nic nie wnosi i nie wpływa na dalsze decyzję .Ty nie masz tutaj wiele do gadania koleś więc zamknij ten ryj za przeproszeniem i się nie udzielaj więcej.

Widze kolejna merytoryczna odpowiedź, już Ci wyżej "Maćku z klanu" pisałem, że jestem upoważniony do wypowiadania się w temacie tak samo jak każdy kto się zarejestrował na forum cserwer. I zauważ kto wywiązał gównoburze, bo ja grzecznie pytanie zadałem na samym początku, ale widze ze Admini z 4Fun (Babci, quxxe, banan) nie potrafią normalnie rozmawiać tylko drą japę nie odpowiadając nawet w 5% na zadane pytanie. Poćwiczcie troche samokontrole :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Maczek Drugeon

1 gracz)Nick) Typowy Janusz

2 gracz)Nick) kredix

3 gracz)Nick) Maczek Drugeon

reszty nie ma

Mamy skype brakujenam 2 osób możesz nam kogos przyłonczyc

Jeżeli było by to możliwe to prosiłbyo mecz w Niedzele

Czekam aż ktoś odpisze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nathand

Nazwa drużyny: Milord TeaM

*Zawodnik nr 1: .: BlacK SoLdier :. / steam,pw

*Zawodnik nr 2: Skrec to /steam

*Zawodnik nr 3: a / steam

*Zawodnik nr.4 :Tanczacy z parapetami/ steam

*Zawodnik nr 5: CUXU King menele /steam,pw

Rezerwowi: inzynier, vsn/ Steam

trener: Winiar, Milord i Felixon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
quxxe

Widze kolejna merytoryczna odpowiedź, już Ci wyżej "Maćku z klanu" pisałem, że jestem upoważniony do wypowiadania się w temacie tak samo jak każdy kto się zarejestrował na forum cserwer. I zauważ kto wywiązał gównoburze, bo ja grzecznie pytanie zadałem na samym początku, ale widze ze Admini z 4Fun (Babci, quxxe, banan) nie potrafią normalnie rozmawiać tylko drą japę nie odpowiadając nawet w 5% na zadane pytanie. Poćwiczcie troche samokontrole :)

Robisz z siebie idiotę publicznie i Tobie się to podoba. Nie że bym Cię obrażał ale nie rozumiem Twojego toku myślenia. Nie zauważyłeś że Twoje wypowiedzi nic nie wnoszą a tylko pogarszają Twoją reputację . Przez takie wytykanie byle gówna nie dostaniesz oklasków na stojąco ani Ci nie zagrają. Jako rozumny człowiek powinieneś zrozumieć pewne kwestię ale w Twojej sytuacji widzę że jest to bardzo trudna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PaulinaNuta

już? skończyli? to idźcie sobie na pw pogadać, bo już nie mam ochoty czytać tego spamu.

Prośba do moderatora by pokasował niepotrzebne wypowiedzi, a zostawił tylko zgłoszenia, bo żal się przedzierać przez ten cały spam :x

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
boro

Nazwa drużyny: Juz Wygraliśmy

*Zawodnik nr 1: .: komurczak

*Zawodnik nr 2: purciak

*Zawodnik nr 3: podam jutro

*Zawodnik nr 4: podaj jutro

*Zawodnik nr 5: podam jutro

3 zawodnikow podam jutro bo dzisiaj nie pamietam ich nickow a nie moge ich zlapac ;( a te gametrackery ogarne jutro, ale mam troche godzin zagranyc na serwie, raczej kazdy admin nas kojarzy itd ;P mam nadizeje ze to nie problem, a przeciwnicy nie beda sie bac i pozwola zakualizowac reszte jutro ;)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RaFi;*_Wo(L)a

Milika bym się tutaj naj mniej obawiał może pudłować

Hahaha to dobre, usmialem sie jak nigdy z tym milikiem:D. Dobre na mema xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CRYSTAL

widomo juz kiedy ten turniej ?jesli w nast.weekend to slabo troche chyba ze mozna nie na swoim kompie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M4T.

To jakiś team się zrobi z pozostałych osób? ;)

Obojętnie gdzie i tak pokaram botów. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fnk ;f

Czytanie ze zrozumieniem nie boli.

Zapisy do turnieju trwają do godz. 12:00 dnia 18.09.2016.

Turniej ruszy po zapisach. M4T z osób pojedynczych, które wyraziły chęć zagrania w turnieju zrobimy drużynę/y.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dexter Morgan

fnk, zrobcie jakies fajne losowanie do turnieju, albo przekazcie mi ta paleczke to zrobie jakis filmik i wylosuje lepiej niz lysy z FIFA :)

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fnk ;f

Wszystkim się zajmiemy, spokojnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Zbędne spamowanie w temacie będziemy warnować i nagradzać odpoczynkiem. Jak każdy zacznie wypisywać pierdoły nie na temat to zrobi się tu śmietnik, zrozumcie to.

Ja nie jestem pod żadnym pozorem organizatorem tegoż turnieju. Jedynie wyraziłem zgodę na organizację tego przez Babcię Juzię, quxxe i fnk pod szyldem CSerwer i na naszym forum, gdyż nie widziałem przeciwwskazań. Zgodziłem się również na nagrody i to by było na tyle. Reszta w rękach organizatorów. Jak będą czegoś jeszcze potrzebować i ja akurat będę w stanie pomóc to zrobię to.

PS Oczywiście jeśli ktoś będzie czitował to ma również bana na wszystkich serwerach, prosta sprawa.

• Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M4T.

Czytanie ze zrozumieniem nie boli.

Zapisy do turnieju trwają do godz. 12:00 dnia 18.09.2016.

Turniej ruszy po zapisach. M4T z osób pojedynczych, które wyraziły chęć zagrania w turnieju zrobimy drużynę/y.

Tylko jakąś sprawiedliwą grupę a nie ustawioną z góry ;)

Nie chce mieć samych "playerów" :D hah

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BabciaJuzia

Losowanie bedzie zrobione w programie do losowania... A to że ci dobierzemy boty to juz nie nasza wina :D . Dogadaj sie z tymi wolnymi i zrób team. Tak to bedziemy narzucać zespół. Oczywiście z niedobitków bedziemy chcieli stworzyc jak najlepszy zespół..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dronik nie taki

W sumie mogę zagrać. Jak cos to "pw". Ludzi bez placzu prosze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hans

koledzy maja miec przegrane po 30 h minumum na serwerowni :) wiec szukaj kolegow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
-=DonalD=-

Ja mam jeszcze pytanie, wiem że regulamin będzie ogłoszony 16, ale bedą spadochrony ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BabciaJuzia

Hahaha no nieźle. Nie, spadochronów nie bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
-=DonalD=-

Hahaha no nieźle. Nie, spadochronów nie bedzie :D

Ufffff bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jamczan

Zasady będą takie jak na mixach grane więc nie ma co panikować tylko szykować skilla zostaje nam :rolleyes: :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.