Skocz do zawartości
Paulo Coelho

Neutral/tak/nie

Rekomendowane odpowiedzi

Paulo Coelho

Witam

Chciałbym zaproponować reformę odnośnie wypowiadania się na forum.

Generalnie chodzi mi o posty w podaniach

Neutral- co to wnosi ? Jestem na tak,ale nie jestem przekonany ? Jestem na nie,ale w sumie mogą dać Ci szansę?

Ponadto chciałbym się odnieść do masy innych postów. Jestem na tak lub Jestem na nie. To i tak przykład rozbudowanej wypowiedzi. Niejednokrotnie można spotkać się z gołymi "tak" lub "nie". Proponowałbym,aby zmienić to.. Wstrzymać neutral a posty zawierające "gołe tak lub nie" usuwać nagradzać jakimiś warnami czy coś.

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MESUT ÖZIL

tak

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Playboy #1

Nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BabciaJuzia

Dobra propozycja. Nie ma neutralnych odpowiedzi. Albo ktos sie nadaje lub nie. A dyskusje nad pustymi tak i nie były wałkowane. Dobra propozycja . na tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Mamy po łapkach linijką bić tych co tak piszą, czy komputery im blokować? Mesut dawaj łapki... :D

Natomiast tak poważnie to nikogo nie zmusimy do pisania ładnych wypowiedzi. Musielibyśmy chyba zbanować połowę forum.

Mogę jedynie zaapelować do Was o konkretne wypowiedzi, bo pisaniem samo tak, nie lub neutral np. w podaniach zużywacie tylko niepotrzebnie klawiaturę, a takie posty mają najmniejszą wagę przy podejmowaniu decyzji. Z resztą już kiedyś też o tym pisaliśmy.

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.