Skocz do zawartości
BabciaJuzia

Ustawki Turniejowe

Rekomendowane odpowiedzi

quxxe

Babcia Juzia jako zawodnik zostaje zdyskwalifikowany. Jego była drużyna, żeby na tym nie ucierpiała ma prawo do zmiany zawodnika.

Oj przepraszam Cię bardzo ale czemu niby ? Nie tylko Ty tutaj masz wiele do gadania bo zarówno Ja jak i Babka jesteśmy organizatorami a Ty już odzywasz się za nas 2 i wykluczasz z turnieju organizatora haha :lol: Nie chcę słuchać teraz gadania że Ty to tyle zrobiłeś w sprawie turnieju a Ja to tyle. Ja jako organizator karygodnie zaprzeczam żeby Babcia został zdyskwalifikowany z turnieju nie ma takiej opcji nawet. To że został tymczasowo zablokowany nie przekreśla go z turnieju. Jako organizator i jego znajomy chociaż nie wiem czy tak jest po tej akcji powinieneś obstać za tym żeby Babcia został w turnieju. Fnk nie będziesz kierował i robił to co chcesz bez omówienia to z innymi organizatorami ... To tyle w tym temacie a jak chcesz porozmawiać na głębsze tematy dotyczące tej sprawy to zapraszam na ciekawą konwersację.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dronik nie taki

Idac twoim tokiem rozumowania mozna rowniez zaprosic innych zbanowanych graczy na ten turniej?

Jako organizator i jego znajomy chociaż nie wiem czy tak jest po tej akcji powinieneś obstać za tym żeby Babcia został w turnieju

Chyba tylko jako znajomy. Pomysl logicznie jeszcze raz. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
quxxe

Idac twoim tokiem rozumowania mozna rowniez zaprosic innych zbanowanych graczy na ten turniej?

Chyba tylko jako znajomy. Pomysl logicznie jeszcze raz. Pozdrawiam

Alban proszę Cię nie zabieraj głosu w sprawach które Ciebie nie dotyczą. Nie wniosłeś nic i nie wniesiesz więc dziękuję za wypowiedź i nie pozdrawiam. A i nie mów jak mam myśleć bo wiem co piszę chyba że Ty nie myślisz logicznie a jak nie to czytaj dobrze chłopie bo mnie to wkurwiać zaczyna. Nie dopuszczę do Tego żeby organizator został wycofany z turnieju i to z mojej drużyny nawet jakby się paliło i waliło ! Nie obchodzi mnie to że został zbanowany na serwerowni. Nie zostało powiedziane ostatnie słowo przez Administratora sieci więc Babka dalej bierze udział w turnieju i koniec tematu .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dronik nie taki

Alban proszę Cię nie zabieraj głosu w sprawach które Ciebie nie dotyczą. Nie wniosłeś nic i nie wniesiesz więc dziękuję za wypowiedź i nie pozdrawiam. A i nie mów jak mam myśleć bo wiem co piszę chyba że Ty nie myślisz logicznie a jak nie to czytaj dobrze chłopie bo mnie to wkurwiać zaczyna. Nie dopuszczę do Tego żeby organizator został wycofany z turnieju i to z mojej drużyny nawet jakby się paliło i waliło ! Nie obchodzi mnie to że został zbanowany na serwerowni. Nie zostało powiedziane ostatnie słowo przez Administratora sieci więc Babka dalej bierze udział w turnieju i koniec tematu .

Po co ten jezyk nienawisci? Bede zabieral glos, bo ta sprawa mnie dotyczy jak najbardziej. W koncu chyba nikt nie chce grac na zbanowanych graczy ;]

EDIT:

https://scr.hu/8B3YV8 moze niech oni wszyscy wezma udzial w tym turnieju? cooo tam przeciez to tylko ab.

Oczywiscie jestem jak najbardziej wdzieczny dla juzi za poswiecony czas na zorganiowanie turnieju.

Moje zdanie jest takie: Babka nie powinna grac juz na tym turnieju, lecz powinien doprowadzic go do konca jako organizator razem z fnk i quxxe.

Edytowane przez straight outta compton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
quxxe

Po co ten jezyk nienawisci? Bede zabieral glos, bo ta sprawa mnie dotyczy jak najbardziej. W koncu chyba nikt nie chce grac na zbanowanych graczy ;]

Po to że się wpieprzasz w tryby. Twoja wypowiedź nie ma większego sensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
stozo

Widzę że kłótnie i docinki adminów na tej sieci są na porządku dziennym :D

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RaFi;*_Wo(L)a

Jak juz pisalem, poki knyf nie napisze co z ta sprawa zrobi, to nie widze sensu tutaj klocenia sie. Dzialacze fifa byli oskarzeni o korupcje to czy jakies rozgrywki zostaly zawieszone albo ktorys z dzialaczy?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MESUT ÖZIL

Alban, mysle ze SKILLOWY MANIACZEK chcialby tez zagrac w turnieju.

Co do dyskwalifikacji, gracz juzia otrzymał perma na sieci, i nic nie zmieni faktu że na aktywnym grał. To czy jego brat czy stary grał czy wyzywał to mnie nie interesuje. Interesujące są natomiast wyzwiska w tamtym starym temacie. Sam napisał ze pamięta tego bana jak dziś, co jeszcze bardziej udowadnia temu, że dobrze wiedział że na aktywnym jedzie, tylko miał szczęście że amx bans było czyszczone. Co z tego, że jest organizatorem jak został zbanowany, i na każdym szanujących się turnieju CAŁA drużyna zostałaby zdyskwalifikowana. My chcemy z wami zagrać, ale juzia powinien mieć jaja i ustąpić komuś miejsca w drużynie.

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
05-Szysz-500

ja sprawy nie znam za bardzo ale to co powiem to akurat moge powiedzieć. Ja sie quxxe nie dziwie bo traci gracza z teamu ale może troche sprawiedliwości? tak samo byś myślał jakby to dotyczyło kogoś innego z innego teamu? No właśnie. Nie ma co patrzeć przez pryzmat znajomości czy że gracz z drużyny, trzeba patrzeć obiektywnie i postawić sie na miejscu graczy z innych drużyn.

PS. nie piszmy o tym tu bo wątek sie zaśmieca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BabciaJuzia

Widze ze mesut bedzie mnie szkalował na kazdym kroku i przekręcał prawde w na swoją korzyść, ale cóż... Co do jajek to miales je chyba najwyzej w gardle bo zamiast napisac co o tym myszlisz mi to wywalasz całą przekreconą sytuacje na forum

Dla osób nie będących w temacie wyjaśnie iż Mesut wyciagnal zagmatwaną niedokonca jasną sprawe z przed 3 lat jak tu pogrywalem.

Jak możecie sie domyślić jestem niewinny i kazdy kto ze mną grał dobrze wie ze nigdy nie cheatowalem.

Nie bede was wdrazal w szczegóły, mozecie mi uwierzyć lub nie.

Brawo mesut udało ci się mnie pozbyć, nie wiem z jakiego powodu wyciagnales sprawe jeszcze z przed resetu amx bans 3 lata temu. Bałeś sie dostac w cirki na turnieju albo mnie nie lubisz chociaz nie wiem czym ci zaszkodziłem nie obchodzi mnie to. Dla mnie jestes synonimem osoby fałszywej i zakłamanej i tak pozostanie niezaleznie od tego co postanowi knyf.

Co do dalszej organizacji turnieju nie zamierzam doprowadzic go do końca, gdyz wszystko co dla was bezinteresownie zrobilem zostało niedocenione. Po drugie nie mam ochoty starac sie dla osob które mają mnie w dupe i nawet nie podziekują za to ze cała sprawa turnieju została zrodzona z mojego pomysłu Gwardii Cserwer.

Są równiez osoby ktore szanuje i lubie z wzajemnoscia i z nimi juz rozmawialem i podziekowalem za spedzony czas.

Z reszta sie nie zegnam bo nie sa tego warci( z niektórymi mam neutralne stosunki i ich powyzsze zdanie nie dotyczy). Myślcie o tej sytuacji co chcecie. Ze swojej strony jeszcze raz powiem ze nigdy nie oszukiwalem i wszystkie moje działania były skierowane aby dbać o dobro sieci.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
05-Szysz-500

ja nie mówie jak grasz czy nie grasz bo nie wiem. Turniej zorganizowałeś i za to szacun bo widać było jakiś wkład. Swoją drogą dziwne jest wyciągnięcie sprawy sprzed 3 lat bo przez tyle czasu byś mógł parokrotnie zmienić steam i nick i nikt by nie wiedział nawet ale postaw sie na miejscu graczy co nie wiedzą jak grasz, nie mają tej pewności i na miejscu tych którzy też gdzieś tam kiedyś mieli bana i nie mogą zagrać przez dokładnie to samo. Rozumiem Cie ale to by było troche nie fair wobec innych, takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Playboy #1

Masz AB = Aktywny Ban. Sam się zapierałeś(KNYF to potwierdził) że gracze którzy oszukują dostają bana na serwerowni. Skoro Ty już takiego masz - automatycznie nie możesz brać udziału w turnieju. Drużyna nie powinna być zdyskwalifikowana bo nic takiego w Regulaminie (przynajmniej ja nie znalazłem) nie ma. Miej chociaż trochę jaj (będzie to trudne) i sam zrezygnuj jeśli może na tym ucierpieć również "twoja" "drużyna"

Edit:

Anubiss pokaż mi w którym momencie?

Widze ze mesut bedzie mnie szkalował na kazdym kroku i przekręcał prawde w na swoją korzyść, ale cóż... Co do jajek to miales je chyba najwyzej w gardle bo zamiast napisac co o tym myszlisz mi to wywalasz całą przekreconą sytuacje na forum

Dla osób nie będących w temacie wyjaśnie iż Mesut wyciagnal zagmatwaną niedokonca jasną sprawe z przed 3 lat jak tu pogrywalem.

Jak możecie sie domyślić jestem niewinny i kazdy kto ze mną grał dobrze wie ze nigdy nie cheatowalem.

Nie bede was wdrazal w szczegóły, mozecie mi uwierzyć lub nie.

Brawo mesut udało ci się mnie pozbyć, nie wiem z jakiego powodu wyciagnales sprawe jeszcze z przed resetu amx bans 3 lata temu. Bałeś sie dostac w cirki na turnieju albo mnie nie lubisz chociaz nie wiem czym ci zaszkodziłem nie obchodzi mnie to. Dla mnie jestes synonimem osoby fałszywej i zakłamanej i tak pozostanie niezaleznie od tego co postanowi knyf.

Co do dalszej organizacji turnieju nie zamierzam doprowadzic go do końca, gdyz wszystko co dla was bezinteresownie zrobilem zostało niedocenione. Po drugie nie mam ochoty starac sie dla osob które mają mnie w dupe i nawet nie podziekują za to ze cała sprawa turnieju została zrodzona z mojego pomysłu Gwardii Cserwer.

Są równiez osoby ktore szanuje i lubie z wzajemnoscia i z nimi juz rozmawialem i podziekowalem za spedzony czas.

Z reszta sie nie zegnam bo nie sa tego warci( z niektórymi mam neutralne stosunki i ich powyzsze zdanie nie dotyczy). Myślcie o tej sytuacji co chcecie. Ze swojej strony jeszcze raz powiem ze nigdy nie oszukiwalem i wszystkie moje działania były skierowane aby dbać o dobro sieci.

Edit dla Babci bo potem sobie znowu wymysliscie spam (banda...):

Nie, nie jest to logiczne. Będąc grającym trenerem w piłke nożną, rezygnując z funkcji trenera, nie jest to jednoznaczne z tym ze grał nie bedziesz. Masz 16 lat, mozesz o tym nie wiedziec :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Anubiss

Przecież kurwa napisał, że nie będzie grał :D Czytasz to co on pisze ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MESUT ÖZIL

widze ze teksty zostały ci takie same ja te z przed 3 lat. Do jaj to ty nawet nie dorastasz, mozecie nawet w 6 grac w tym twoim turnieju, powinienies dodac ze gdyby nie moj serwer to bys se kurwa mogl pograc na telefonie. Tak sie ciebie przestraszylem ze boje sie teraz zagrac z kimkolwiek. Ja falszywy, gdzie? Po prostu dostales bana i ban powinien zostac, musi byc jakas sprawiedliwosc chlopcze myslales ze ci sie uda uniknac tego? Co tu chcesz wyjasniac, tutaj jest wszystko dla tych co nie wiedzą.

Fajne epitety o serwerze

http://cserwer.pl/to...-bana-przeciez/

jeszcze kilka postow i wybuchniesz i to samo napiszesz co w tamtym temacie,a jutro sie obudzisz i powiesz ze to twoj wujek pisal

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BabciaJuzia

Nie bede ci sie tłumaczył. Juz mówilem ze to nie ja pisalem tego posta. Cała historie opowiedzial w dziale adminów, wez sobie ją od fnk i tez tu wstaw. Załosne jest twoje naginanie prawdy. Przedstaw cała sytuacje a nie tylko to co ci pasuje.

Playboy to ze nie zamierzam dalej organizowac turnieju to chyba tym bardziej nie chce brać w nim udzialu, chyba logiczne...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fnk ;f

Ja tylko takie małe wtrącenie co do organizowania turnieju quxxe. Wszystko z babką ogarnęliśmy za Ciebie, Ty miałeś zająć się serwerem, zrobiłeś to? Nie, cokolwiek innego? Też nie. Jesteś podpisany pod postem i sodówka Ci już uderzyła. Tym bardziej, że babka sam nie chce grać na turnieju,a za niego decydujesz, że gra =D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
quxxe

A żebyś wiedział że zająłem się serwerem i jest już dawno do dyspozycji. Wiem że zrobiłem cały ch...j akurat w tym turnieju przyznaje i od razu Cie ostrzegłem żebyś się tym nie wywyższał ile Ty nie zrobiłeś i czego Ty nie zrobiłeś bo mnie to teraz mało interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fnk ;f

Dawno, czyli minimum od wczoraj. Dalej nic nie mówię, szkoda szczępić ryja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mekeleke
Swoją drogą dziwne jest wyciągnięcie sprawy sprzed 3 lat bo przez tyle czasu byś mógł parokrotnie zmienić steam i nick i nikt by nie wiedział nawet

Dokładnie.Przecież gość jakby czitował i dostał ss'y na których go złapano na czitowaniu,a chciałby grać dalej na tej sieci to zmienił by sobie steam i nick i tyle po nim śladu,chyba że po IP by do tego dojść (co raczej nikomu by się tego nie chciało sprawdzać,chyba że Mesutowi xD). Można by rzec,że jak nie zmienił steama i nicku to dał choć troche do zrozumienia,że nie czitował,poprzeć to można jeszcze tym,że dostawał na tej sieci już ss'y i były czyste,ale nie chodzi tutaj o to czy gość czitował,tylko o AKTYWNEGO BANA,którego sobie sam z własnej głupoty wyłapał,więc według regulaminu powinien już sobie tutaj nie pograć.Chociaż z drugiej strony widać,że mu zależy na tej sieci,zorganizował turniej,gwardie cserwer,a raczej nikt normalny kto by dostał AB nie angażował by się tak w tą sieć.Co do babki to powiem,że ile razy z nim nie pisałem czy rozmawiałem to sprawiał wrażenie ogarniętego człowieka,pomocny,kulturalny,złego zdania o nim bym nie powiedział.Tak czy siak my możemy sobie tylko gdybać jak to było,a decyzje i tak podejmie Knyf. :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
quxxe

Jedna osoba a narobiła tyle zamieszania że mi się odechciało Tego turnieju jak i brania w nim udziału. Wszystko przebiegało dobrze bez spin do tej pory aż szanowny pan Mesut narobił afery i wszystko zaczęło się sypać a także straciliśmy bardzo dobrego i uczynnego organizatora turnieju.Bez Babki któremu zawdzięczam powstanie Tego turnieju to już nie to samo.To jest moje zdanie a Wy miejcie swoje hejterzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RaFi;*_Wo(L)a

Dajcie juz spokoj i babce i tym spinom, czy naprawde w zyciu jest potrzebne obrazanie kogos za jeden blad, albo kto ile wlozyl w organizacje turnieju? Badzmy dorosli, kazdy z waszej trojki mial jakis wklad. Szkoda tej calej sytuacji, jak juz musiala by wyjsc na jaw to juz po turnieju, bo teraz inni ludzie patrza jak admini skacza sobie do gardel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
` beskidzki styl.

Kurwa, obraźcie się wszyscy... Turniej już się rozpoczął, w sumie to drużyny same się umawiają kiedy chcą grać, muszą tylko zgłosić się do kogoś po serwer. Więc nawet jeśli quxxe i Babka strzelą focha, to myślę, że fnk da radę doprowadzić to do końca sam. Albo na pewno znajdzie się ktoś, kto mu w tym pomoże.

A Ty Babka, zamiast załatwić to wszystko z honorem, przyznać, że jednak AB miałeś, zrezygnować z funkcji i przeprosić, dokończyć mimo wszystko turniej, nawet jeśli tylko jako organizator, to strzelasz focha, grasz ofiarę i wielce skrzywdzonego. Prawda jest taka, że sam zawaliłeś sprawę.

I na koniec. Dobrze, że Mesut to wszystko pokazał. Bo to głównie Ty zachowałeś się nie fair wobec CAŁEJ społeczności cserwer.pl

• Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pizg@t0r9kkk

Chyba nie ma co wyrzucać sobie wszystkich brudów publicznie? Raczej to w niczym nie pomoże. Załatwcie to sobie na prywatnych wiadomościach czy w jakimś osobnym temacie dla "adminów" :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PaulinaNuta

W regulaminie było jasne napisane. Sami go stworzyliscie organizatorzy a teraz wielkie oburzenia i sprzeciwy? Nie rozumiem ;)

Nienawidzę kolesiostwa gdziekolwiek by to miało miejsce ale spróbujcie postawić babkę jako noł nejma. Też byście tak o niego walczyli? Mi się wydaje że nie. Dla mnie może być nawet prezydentem a jeśli nie jest w porządku do innych to niestety ale trzeba się pożegnać. Nie jestem złośliwa broń Boże tylko szanujmy się nawzajem, wgl to zamknijcie już ten temat bo ile ludzi tyle opinii.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
-=DonalD=-

Dobra ja bym coś zagrał aby zatrzeć złe wrażenie po de_dust z pizgatorkami :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.