Skocz do zawartości
BabciaJuzia

Ustawki Turniejowe

Rekomendowane odpowiedzi

LanCome'

Grubasy gotowi na niedzielę :) godzina 17-18 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Król Złoty

Rude Miedziaki w sobotę mogą przyjąć wyzwanie w godz 18 o ile nic sie nie zmieni. Ktoś chętny ????

podbijam .....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jamczan

Rude Miedziaki w niedziele są gotowni miedzy 17 - 18 ktoś chętny ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mekeleke

Meke i spółka podejmują wyzwanie! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TBU

Jakby tam komuś wypadł ktoś ze składu chętnie zagram :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pizg@t0r9kkk

Dobra ja bym coś zagrał aby zatrzeć złe wrażenie po de_dust z pizgatorkami :D

Tego nigdy nie zatrzesz :D haha :P

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kalesoN

ja po 17 zawsze moge grac ale nie ma skladu... buu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
` beskidzki styl.

A ten turniej to jeszcze działa czy umarło?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PaulinaNuta

tak wczoraj classic wygrał mecz 2 mapy + dogrywka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fnk ;f

To jakiś zapis z meczu? Wynik, z kim, screeny. Wszystko macie zamieszczać, a nie napiszecie sobie że classic wczoraj wygrał 2 mapy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bandit

Jedna sprawa nasz team tzn. meke i spolka rozgralismy 3 mecze z 4 i juz jakis czas czekamy na druzyne shooting withe the stars i wypadaloby zeby wkoncu zaczeli grac bo w grupie ani jednego meczu nie rozegrali wiec wnosze o ponaglenie teamu do gry lub dyskwalifikacje...

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fnk ;f

Spokojnie, będą wyznaczane terminy dla drużyn, które są w tyłach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Jedna sprawa nasz team tzn. meke i spolka rozgralismy 3 mecze z 4 i juz jakis czas czekamy na druzyne shooting withe the stars i wypadaloby zeby wkoncu zaczeli grac bo w grupie ani jednego meczu nie rozegrali wiec wnosze o ponaglenie teamu do gry lub dyskwalifikacje...

Każda drużyna miała mieć 1 mecz w tygodniu rozegrany żeby nie zwalniać turnieju

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fnk ;f

Dobra jako, że parę drużyn się zgłosiło, a po wystartowaniu turnieju ma to wszystko praktycznie w dup.. jestem zmuszony do wyznaczenia godzin poszczególnych meczów. Obydwie drużyny w tym przypadku mają obowiązek stawić się na serwerze o danej godzinie (maksymalnie 15 min. spóźnienia). Jeśli któraś z drużyn nie pojawi się na serwerze przegrywa mecz walkowerem (drużyna, która stawiła się na serwerze ma obowiązek zrobienia screenów i udokumentowania, że przeciwnika nie ma serwerze). Dwustronny walkower w przypadku jeśli żadna z drużyn się nie pojawi.

Niedziela 02-10-2016.

Rude Miedziaki - GAMERS 18:00

MY PRO - The Expendables 18:00

Ewentualne kolejne mecze będę dodawał na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Niedziela 02-10-2016.

Rude Miedziaki - GAMERS 18:00

Jako że ma być rozegrany mecz 1 w tygodniu to czemu dajesz moją drużynę jak grałem w środę ja się zawsze z kimś dogadam i jeśli moja drużyna nie ma czasu to układamy tak aby moja i przeciwna drużyna miała czas. A skoro chcesz tak to czemu drużyna

ShootingWithTheStars nie ma rozgranego ani jednego meczu. to może na jutro byś ich jeszcze dodał na rozgrywke z kimś z grupy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RaFi;*_Wo(L)a

Ja jestem gotow ze swojej druzyny w poniedzialek i wtorek do 16;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fnk ;f

A tak poza tym meczem ile macie rozegranych ? No właśnie, nie dałem ich dlatego gdyż są już ustawieni na 20 :)

A jakoś nie widze waszego meczu ze środy, jest jedyny z meke, który był dobre kilkanaście dni temu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

A tak poza tym meczem ile macie rozegranych ? No właśnie, nie dałem ich dlatego gdyż są już ustawieni na 20 :)

A jakoś nie widze waszego meczu ze środy, jest jedyny z meke, który był dobre kilkanaście dni temu.

Spoko mi to nie przeszkadza. Ja moge rozegrać mecz. Pytaj kogo chcesz czy nie ustalałem z innymi drużynami meczy niektórzy nie odpisywali trudno. Ale ty podasz termin jak ktoś np. ma 2 zmiany to jak ma zagrać mecz? Jak już wyznaczasz terminy to weekendy może prędzej ktoś czas ma lecz w tygodniu ty się nawet nie dopytasz czy dany skład ma czas. Masz zagrać i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mekeleke

Szeregowy,ale ja czegos tutaj nie rozumiem... O co Ty masz problem do fnk? Bo wyznacza termin w ktorym Ty mozesz miec 2 zmiane czy cos tam i nie dasz rady zagrac? Miales od poczatku turnieju wolna reke i mogles ustawiac termin spokojnie pod siebie i reszte druzyny tak zeby kazdemu bylo wygodnie,ale jak widac niezbyt to dobrze wykonales bo macie rozegrany bodajze 1 mecz,a sprawa wyglada tak,ze trzeba podkrecic tempo turnieju bo tak to on bedzie trwal jeszcze z 3 lata,wiec teraz nie miej mu tego za zle... Ja rozumiem zabawa zabawa,ale pasowaloby zeby ten turniej mial tez swoj koniec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fnk ;f

A przepraszam bardzo niedziela to nie weekend? Mieliście czasu od chu... żeby się dogadać z innymi składami. Do turnieju się chyba zgłaszaliście po to żeby grać, a nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Szeregowy,ale ja czegos tutaj nie rozumiem... O co Ty masz problem do fnk? Bo wyznacza termin w ktorym Ty mozesz miec 2 zmiane czy cos tam i nie dasz rady zagrac? Miales od poczatku turnieju wolna reke i mogles ustawiac termin spokojnie pod siebie i reszte druzyny tak zeby kazdemu bylo wygodnie,ale jak widac niezbyt to dobrze wykonales bo macie rozegrany bodajze 1 mecz,a sprawa wyglada tak,ze trzeba podkrecic tempo turnieju bo tak to on bedzie trwal jeszcze z 3 lata,wiec teraz nie miej mu tego za zle... Ja rozumiem zabawa zabawa,ale pasowaloby zeby ten turniej mial tez swoj koniec.

mamy rozegrane 2 mecze dziś 3 a nie jak ty piszesz że 1 rozegraliśmy

Rude Miedziaki - GAMERS 18:30 gramy dziś tak jesteśmy umówieni żeby nie było potem jakiś problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fnk ;f

W takim razie udowodnij mi wasz drugi mecz, podajże z grubasami, screeny, wynik wszystko. Bo tak to macie dalej jeden mecz rozegrany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PaulinaNuta

Dobra jako, że nie miałam wcześniej czasu żeby ogarnąć te wszystkie wyniki, zatem z opóźnieniem (za co przepraszam) już podaję.

Data rozegranego meczu: 28.09.2016r (środa)

Drużyny:

* Grubasy z Classica w składzie:

1. Nie mam pytań.

2. Buu

3. nick

4. hans

5. Pozdrów Kanara

* Gamers w składzie:

1. MAD

2. cv4ni4k

3. P/RUCHACZ

4. SZEREGOWY

5. AMERYKAŃSKIE SIŁY ZBROJNE

Wyniki:

mapa inferno:

I runda 9:6 dla grubasów http://scr.hu/2980/9v4w4

II runda 7:1 dla grubasów http://scr.hu/2980/fo9vf

wygrana dla grubasów 16:7

mapa de_dust:

I runda 8:7 dla grubasów http://scr.hu/2980/7waqs

II runda 8:7 dla gamersów z tym, że na screenie jest 8:8 dlatego, że na respie każdy się zabijał i niestety za późno screena zrobiłam http://scr.hu/2980/0fpel

wynik 15:15

mapa de_train:

mam tutaj ssa z traina, w którym grubasy wygrały 3:0 http://scr.hu/2980/ce5lr

także jeśli coś pominęłam i czegoś brakuje to bardzo przepraszam ale więcej grzechów nie pamiętam :P

dziękujemy za grę, bardzo fajnie nam się grało z przeciwną drużyną pomijając ten fakt, że wygraliśmy ;)

btw. hans to pedał :kijem:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.