Skocz do zawartości
Playboy #1

Jak Zostać Adminem Na Cserwer?

Rekomendowane odpowiedzi

Playboy #1

Postanowiłem napisać bardzo cenny poradnik, który można wkleić do każdego z podań no ale to już zależy od Administracji.

Poradnik dotyczy osób, które pragną zostać Adminami na naszej sieci a niestety nie potrafią osiągnąć wymarzonego celu, więc:

Jeśli chcesz zostać Adminem musisz przede wszystkim skończyć gimnazjum. Potem już jest z górki. Skończyłeś gimnazjum? Zapewne masz więcej niż 15 lat a to już połowa sukcesu. Wiek nie jest żadnym wyznacznikiem, więc jeśli osiągnąłeś wymagany wiek, a Twoje IQ jest pomiędzy wiaderkiem a batonem snickersa - po prostu odpuść.

Bardzo przydatną rzeczą jest znajomość AMX'a (to taka konsolka, którą Admin się bawi) natomiast jeśli nie miałeś z tym styczności to się nie przejmuj - na tym serverze jest dużo pomocnych Adminów i na pewno pomogą Ci się wdrożyć. Musisz spędzić więcej niż 20h na serverze na którym chciałbyś adminować, bez tego ani rusz!

Teraz kolejna bardzo ważna rzecz, a mianowicie STEAM. Steam to niewielki koszt, a jeśli go nie masz to o byciu Adminem na serverze możesz jedynie pomarzyć. Jak już jesteśmy przy pieniądzach no to składki. Każdy Admin jest do tego zobowiązany. To naprawdę baaaaardzo małe fundusze patrząc na skale miesięczną więc jak odpuścisz sobie 3 lody Kaktus, czekoladę Milkę, i gumę kulkę to już masz za co opłacić Admina.

Jeśli masz te powyższe rzeczy teraz skupmy się na Twojej kulturze. Jako Admin, reprezentujesz nie tylko siebie ale także sieć cserwer , więc jeśli jesteś na bakier z kultura osobistą to nie bierz się za Adminowanie. Nie wymagamy abyś się z każdym witał ale jak jakiś gracz Cie zacznie prowokować to zostaw jego Mamusię w spokoju.

Pasowałoby abyś umiał rozpoznawać cheater'a. Czyli osobę, która krótko mówiąc - oszukuje. Takich tu nie lubimy i nie tolerujemy. Gracz który ma bardzo dodatnie statystyki nie zawsze oszukuje, więc musisz mieć czujne oko (a najlepiej dwa).

I teraz najważniejszy punkt!

Jeśli spełniasz to wszystko o czym napisałem teraz musisz mieć "ogarnięte" forum. Nie wystarczy się przywitać (ale od tego zacznij!). Pograj chwile i zgłaszaj dużo cheaterów. Napisz kilka ciekawych tematów (unikaj bezsensownego spamowania!). Pomóż innym graczom się odnaleźć na forum, daj kilka ciekawych wskazówek, pomysłów.

Jak widzisz bycie Adminem nie jest wcale takie trudne. Wystarczy odrobina chęci a większość rzeczy przychodzi sama. Spełniaj wymagania i razem z nami buduj Administracje cserwer! Mam nadzieje, że udało mi się pomóc!

Poradnik został napisany przez Playboy #1 wyłącznie dla sieci CSerwer.pl

Zakaz kopiowania Poradnika na inne fora.

• Upvote 14

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zemsta

Łap okejke xD

edit. tak sobie pomyślałem, że większość i tak nadal będzie bez sensu składać podania. No ale należy się + za chęci :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
I Live Under Your Bed

edit. tak sobie pomyślałem, że większość i tak nadal będzie bez sensu składać podania.

To tak samo jak z playerami na COD. Nawet gdyby na cały ekran wyebała informacja o wybraniu klasy i wystarczy klik 1-9 to i tak by latali bez niej xD.

Lecz komuś bardziej rozgarniętemu się może przydać +.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RaveL
Wiek nie jest żadnym wyznacznikiem, więc jeśli osiągnąłeś wymagany wiek, a Twoje IQ jest pomiędzy wiaderkiem a batonem snickersa - po prostu odpuść.

A Ty jakoś admina dostałeś :D Nie no żarcik, bardzo fajny poradniczek. :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
=LEDend=

Bardzo fajny poradnik, łap plusika :D

Może troche to pomóc w skladaniu bezsensownych podan xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
` beskidzki styl.

Podstawowe kryterium na admina? Najebać pierdyliard bezsensownych postów. Wtedy inni użytkownicy będą się spuszczać na widok Twojego aktywnego udziału w życiu forum. Admin gwarantowany.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Paulo Coelho

Byś wszedł na serwer a nie pierdolisz od rzeczy. Na serwie nie ma od 2 dni admina a Ty piszesz takie gówno warte poradniki

Czytając pomiędzy wierszami spamuj ile wlezie-a będziesz mieć admina

PS:starasz się o BT czy moda,że takie gówna piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Playboy #1

Codziennie jestem na serverze i to po kilka godzin. Sprawdz sobie moj GT a zobaczysz ile mam godzin przegranych ;) na CODa mniej wbijam bo mnie juz nie cieszy tak jak kiedyś ale tam też jestem. Jeśli gówno warty poradnik to wytłumacz dlaczego 70% podań jest odrzucanych z powodóe które ująłem wyżej? Jeśli znajde więcej czasu i zauważe że BT albo Mod nie wywiazuja sie ze swoich obowiazkow to chetnie zloze podanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zemsta

Jeśli gówno warty poradnik to wytłumacz dlaczego 70% podań jest odrzucanych?

To tak samo jak z playerami na COD. Nawet gdyby na cały ekran wyebała informacja o wybraniu klasa i wystarczy klik 1-9 to i tak by latali bez niej xD.

Lecz komuś bardziej rozgarniętemu się może przydać +.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Paulo Coelho

Jeśli gówno warty poradnik to wytłumacz dlaczego 70% podań jest odrzucanych z powodóe które ująłem wyżej?

Uważam,że tak jest, ponieważ ludzie mają problem z czytaniem ze zrozumieniem lub/i robią sobie jaja ?

Jeśli znajde więcej czasu i zauważe że BT albo Mod nie wywiazuja sie ze swoich obowiazkow to chetnie zloze podanie ;)

Się nadajesz....

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Playboy #1

Wiem, że się nadaje dlatego Ci napisałem ;)

P.S widze że jesteś zbyt głupi żeby pojąć że bardziej ogarniętym graczom może to pomóc. Jeśli chcesz zrobie Ci poradnik "jak używać 2 półkul mózgowych" zgłoś się na priv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Terrorita

Jak dla mnie to fajny poradnik, może pomoże tym co chcieli by zostać adminem ale nie wiedzą co muszą zrobić, więc nie wiem po co te spiny Paulo Coelho do Playboya skoro wyciąga on pomocną dłoń do ludzi na tym forum. Ten cały Paulo Coelho powinien dostać warna za nabijanie bezsensownych postów.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Paulo Coelho

Jak dla mnie to fajny poradnik, może pomoże tym co chcieli by zostać adminem ale nie wiedzą co muszą zrobić, więc nie wiem po co te spiny Paulo Coelho do Playboya skoro wyciąga on pomocną dłoń do ludzi na tym forum. Ten cały Paulo Coelho powinien dostać warna za nabijanie bezsensownych postów.

Jest to forum publiczne, więc mogę wyrazić swoją opinię na dany temat.

Wiem, że się nadaje dlatego Ci napisałem ;)

P.S widze że jesteś zbyt głupi żeby pojąć że bardziej ogarniętym graczom może to pomóc. Jeśli chcesz zrobie Ci poradnik "jak używać 2 półkul mózgowych" zgłoś się na priv

Warn się należy za obrazę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.